» »

Mobitel do 100€

Mobitel do 100€

kobraking ::

Zanima me, kateri telefon se mi splača vzet do 100€. Dopade se mi Nokia N70, ker dela lepe slike in ker ima Symbian, pravtako je super tudi W810i ali Nokia 6300, govorili so mi pa tudi o K550i ali W550i, samo ne vem na pamet, o katerem. Najlepša hvala za vašo pomoč pri nakupu.

Lep pozdrav,
kobraking

koyotee ::

N70 NIMA symbiana ima le platformo s60. Je dokaj pocasna, zato raje vzemi w810i
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

seminal ::

koyote kaj te govoriš ti da Nokia N70 nima symbiana??
Itak da ga ima.. :\
Aja itak da vzami nokio Jo imam sam in je super...>:D

kobraking ::

Ja, tudi jaz se nagibam k nokii, ampak ne vem ali bi raje vzel ta nov model 6300 ali N70 ali morda kaj druga.

koyotee ::

Ne mi pravt k mam sam N70 in NIMA symbiana, kot pravim ima platformo za symbian! Pa probaj instalirat ksn spil symbian, ti bo prec jasn.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

kobraking ::

Citiram iz mobile.si
Operacijski sistem, ki poganja nokio N70, je Symbian, tokrat v različici Symbian OS 8.1a (interna Nokiina oznaka je Series60 2.8). Procesor, v katerem mora teči ta operacijski sistem, je 32-bitni RISC ARM9, ki deluje s frekvenco 220 MHz.


Kaj pa potem to pomeni ? To ni symbian ? Morda imaš kaj ti narobe na telefonu, da ti igre ne delajo.:\

EDiT: Pa še na uradni nseries strani piše, da ima sistem symbian s60.

Zgodovina sprememb…

seminal ::

Daj koyote...
Tudi sam imam Nokio N70 med prvimi v sloveniji in IMA symbian, sedaj pa ne piši več vedarij...
In ja seveda gre gor breproblema .sis aplikacija ampak je telfon 2nd generacije in ne 3nd kot so telel nove n73 pa ta nove, mogoče nimaš prave verzije..
Dela pa ziher

;-) ::

2 nokiji sem sproboval, pa obe sta...ko sta bile spominski kartici dokaj polni štekale ko sem snemal video v najvišji kvaliteti...pač če maš n70 maš 5fps ko snemaš:D

Pr SE se to ne dogaja.

d.k. ::

Zivjo.

Mam mobitel W810,prej sm mel nokije,lahko ti povem da je super telefon ,nc ne steka sploh pa odlicna zadeva ce poslusas rad mp3.Nekje sm bral da skripa plastika,to ni res ,baterija drzi 4 dni s tem da veliko govorim,mislil sm nabavit nokijo pa mi zadnje case dizajn od nokije ni vsec.

Ce koga kaj zanima okoli w810 naj vprasa:))
kr neki

Pouh ::

jaz tudi gledam za mobitel do 100€. vzel bi pri mobitelu podaljšanje za 12 mesecev ali itak paket -kaj se mi bol splača?
Mora biti lep (kaksne nokie n70 ipd. odpadejo- kakšen bolj športen dizajn), dokaj majhen, lahek , zaradi mene je lahko brez kamere (samo ni več takih), mp3 zvonenje, symbiana za takšen denar ne bi verjetno dobil.
Če ima kdo kakšen predlog, kar, nagibam pa se na sony ericsson ali na nokio.

Goldee ::

Mam mobitel W810,prej sm mel nokije,lahko ti povem da je super telefon ,nc ne steka sploh pa odlicna zadeva ce poslusas rad mp3.Nekje sm bral da skripa plastika,to ni res ,baterija drzi 4 dni s tem da veliko govorim,mislil sm nabavit nokijo pa mi zadnje case dizajn od nokije ni vsec.

Se podpišem pod tole. Tudi sam sem zadovoljen uporabnik W810i, prej pa sem imel Nokio 6600 (symbian). Ne pogrešam symbiana, ker konec koncev nisem tako zahteven uporabnik. W810i dela res solidne slike, zvok in slušalke so visoke kvalitete, vmesnik je očem prijazen, filing, ko tipkaš (SMS), je tudi super...

Skratka, točka za W810i.
And Now for Something Completely Different...

-two things I like about UK -Monty Python & Pink Floyd-

MEDENA ::

še en glas za W800/810I

kobraking ::

Nah, jaz pa sem bolj za N70. Saj še bom malo tam pogledal telefone, potem pa se odločil.

CallMeAl ::

Če se ne sekiraš za garancijo, lahko K750i sflashaš na W800i (postopek je tukaj). Meni se s telefonom, kupljenim pri Simobilu (pozor: flashanje ne odklene telefona!) zadeva enkratno obnese.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dilema ob nakupu novega aparata..

Oddelek: Mobilne tehnologije
91390 (1101) Keyser Soze
»

Nokia ali SE pri Simobilu

Oddelek: Kaj kupiti
72686 (2386) RiNC
»

nokia n70

Oddelek: Mobilne tehnologije
171993 (1781) spoon
»

Iščem telefon z mp3, podporo za spominsko kartico -čim cenejši

Oddelek: Mobilne tehnologije
91124 (951) Pyr0Beast
»

Kateri mobilni telefon kupiti?

Oddelek: Mobilne tehnologije
242689 (2057) archer

Več podobnih tem