» »

Nokia ali SE pri Simobilu

Nokia ali SE pri Simobilu

B_U_R_I ::

Pozdravljeni!

Zanima me kateri mobitel bi se pri simobilu najbolj splačalo kupt. Dal bi približno 100€, imam pa trenutno orto smart pa bi sam podalšal naročnino ... Pa naj bo nokia al pa SE, ker nad drugimi nisem najbolj navdušen.

any suggestions?

lp, Matjaž
  • spremenil: B_U_R_I ()

HunterMan ::

SE w810i

aco111 ::

SE w810i imam jaz :D Ga priporočam. Namreč moti me:
- da ne morem (ali ne znam?) nastaviti eno melodijo za celo skupino v imeniku, lahko za vsak posamezen stik
- manjka mi podmeni Skupine v tel. imeniku,
- snemalnik začne snemati zvok,ko odpereš, nima možnosti da ti določiš kdaj da snemaš,
- Bluetooth, mam problem s povezavo s SE K610i, včasih blem ko ne najdeta eden drugega, no kasneje ugotovil da more biti tam ko je ir. usmerjen proti drugemu fonu
- Vibro lahko nastaviš samo v tihem načinu, vedno vključeno, ali izključeno, meni manjka da je samo v tihem načinu,
- samodejno zaklepanje tipkovnice, ni možnosti, po kakem času naj,
- preusmeritev klica na številko, to gre, ampak ni možnosti po kakšni dolžini zvonenj naj preusmeri klic
- nima pokrova za kamerco.

Slušalke majo ql zvok :D
No tele stvari ko sem naštel, pač so tako, upam da se bo vsaj nekaj pošlihtalo v prihodnosti. Drugače pa super fon, saj lepe slike dela, npr:
- ponoči
- podnevi

Povezave so s frendi in flirt, ampak se vidi kak zgledajo.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

koyotee ::

Nokia N70?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Urc ::

No jaz sem v podobni situaciji, sicer se nagibam bol k nokii n70 pa bi prosil če lahko kdo ki jo ima malo pove kako se obnese pa še mogoče kako slikco s telefonom slikano prilepi. Zanima me kolk zdrži baterija (vem da je požrešen telefon in če zdrži 2 dni je ql), potem me zanima kakšen je zvok iz tega telefona (kvaliteta, glasnost), pa če Simobil naloži kak svoj software kakor pri ostalih telefonih kar me ful moti.:\

Pri n70 mi je všeč da ma symbian (ogromno programov itd.), velik display, zgleda kvalitetna izdelava (da ni iz neke plastike za 5 € ). No ja naj kdo pove še kaj tudi o w810, zakaj naj bi bil dober nakup.

Lp

P.S.: une slike iz zgornjega posta niso v full resoluciji, tako da je mal težko karkoli sklepat iz tega.

aco111 ::

Lahko pogledate mojo temo, ko sem iskal kateri mobitel kupiti. Na začetku sem hotel SE K800i, samo kasneje sem se odločil za W810i, ker me je 100 evrov ceneje prišla, pa ker je walkman verzija. Pa razlika med k800i pa W810i je pretežno samo v kameri 3,2MP (K800i) pa 2.0MP (W810i).

Evo še par linkov, ocen itd mobitelov:
- SE W810i - Cnet ocena: 8.0 ; Ocena uporabnikov: 8.3
- SE K750i - Cnet ocena: 8.0 ; Ocena uporabnikov: 8.7
- Nokia N70 - Cnet ocena: / ; Ocena uporabnikov: 7.5
- Nokia n73 - Cnet ocena: 7.0 ; Ocena uporabnikov: 7.9
- Nokia N80 - Cnet ocena: 8.0 ; Ocena uporabnikov: 7.4

Toliko za informacijo :D Upam da sem kaj pomagal, uživite.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

billgates ::

SE v630i je dobra.

Zgodovina sprememb…

RiNC ::

Mam N70 in sem zelo zadovoljen. Kupil sem jo sicer pri Mobitelu in imam naloženo tazadnjo verzijo softwera.
Mislim da Vodafone (S!mobil) nalaga neki svoj software, kar pa sploh ni problem, saj lahko na www.nokia.com online updajtaš software na zadnjo verzijo.

Baterija mi ob zmerni uporabi zdrži tako, da telefon polnim 2x na teden.
Pri telefonu mi je zelo všeč, da ima aktivni pokrovček za fotoaparat (zelo hitra odzivnost v preimeru ko se kaka punca pelje mimo na kolesu, samo potegneš dol pokrovček in pritisneš)! :D

Drugače pa si lahko naložiš malo morje dodatnih programov.
Jaz sem si dokupil 512MB spominsko kartico in se mi zdi, da telefon deluje nekoliko hitreje kot z originalno.

SLIKE so vredu - posebaj dobre so zunaj, malo slabše v zaprtih prostorih (kot pri vseh fotoaparatih te vrste).
Prilagam ti eno sliko pa jo sam oceni.

CURIOSITY did not kill the cat...
...it was the BUS!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232735 (22408) LuGi
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
333326 (1751) nosecnica
»

Dilema ob nakupu novega aparata..

Oddelek: Mobilne tehnologije
91391 (1102) Keyser Soze
»

Kupiti Sony Ericsson k800i ali npr. Nokia n80, al kak drug?

Oddelek: Mobilne tehnologije
412505 (1899) aco111
»

nokia n70

Oddelek: Mobilne tehnologije
171996 (1784) spoon

Več podobnih tem