» »

nokia n70

nokia n70

spoon ::

pred kratkim sem nabavo nokio n70 vse je ql ampak tel. je zelo počasen malo šteka pa to.zanima me če je kaj bo boljše če naložim novi software,nimam garancije zato nebi rat nekaj brezveze nalago.

Primoz78 ::

Cudno to, da je pocasen ker meni se je proti N6680 zdela hitra...poskusi dnevnik klicev zmanjsati na 1 dan (ali nekaj podobnega, sem ze pozabil kako to gre) pa nalozi nov SW, kar se tice garancije ni noben problem vazno, da ti ne racunalnik crkne ali kabel odklopi :\ Poskusi pocekirat kolk aplikacij ti laufa v ozadju ker mogoce mas odprtih prevec aplikacij in mogoce ti je zasedlo celoten ram (ceprav dvomim ker kar se spomnim ima 30MB)...to pocekiras tako, da drzis tipko za preklop med programi par sekund...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

xCore ::

Imam nokio N70 že kake pol leta - leto, od tega je bla že 2x na servisu... sredi lepega dne neha beležt neodgovorjene klice, prejete, klicane številke itd...

menjajo software in spet dela nekaj časa... med tem časom jas ne davam gor kakih programov ali kaj takega tako da kaki virus nebi mogo bit... ampak poglej hudic cez 3 mesce se zgodi isto .>

dokler bo garancija je kul kaj bomo pa pol? :P
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

teedy ::

Zdravo, pri simobilu kupujem nov telefon, cena naj bi bila do 100€, razmišljam o Sony e. W810i, ali nokio N70, kateri je boljši za ta dnar, lahko pa tudi kakšen drug do 100€.
lp

Rasho ::

Če se ne motim, pol nokia N70 ni mobilec pod 100€. Pa mislim, da se ne, glede na to, da sem ga kupil 1 mesec nazaj.
Yippie-Kai-Yay Mo*herf**ker!

>>><<< ::

Nokia N70 in SE W810i staneta pri Simobilu 100 evrov.
Odvisno zakaj rabiš telefon. Za poslušanje glasbe vsekakor w810i.
Nokia n70 mobile.si
SE W810i mobile.si
Nokia n70 cnet
SE W810i Cnet
ATI cards are like buses... They're huge, red and have bad drivers.

;-) ::

w810i. Se strinjam n70 je prebikasta. Pa pr nokijah mam občutek da daš not 1gb kartico jo napolniš pol pa čakaš ko da bi COD poganjal na comodore:D

klemenSLO ::

N70 mam cca 4 mesce: moti me :
- zelo počasna odzivnost
-n na vsake tolo časa problkem z dnevnikom,
-pa baterija je maksimalno z a 3 dni.... (ampak baje majo vsi novejši (zmoglivejši) telefoni težavo s trajanjem baterij.)
- pa pokrovček za kamero se zelo rad premakne v aktivno stanje (čeprav to lahko rešioš s tem fda ubiješ proces mislim da je camcore.exe)

Drgač je pa lep design veliko funkcioj, možnost nadgrajevanje....

Če pa bi ponovno kupoval pa vprašanje kaj bi kupil.....

teedy ::

Ja sta oba 100€ pr simobilu, jah mobi bi rabu za vsak dan, za kkšno slikco kdaj posnet, kšn video, seveda pa tud za glasbo, pomoje se bom odločil kar za W810i, je manjši to mi je ušeč, pa še veliko se govori o počasni odzivnosti pri n70, to pa bi mene motilo.


lp

xCore ::

Mogoče je malo off tema...

Ve kdo kak se odstrani tisti meni na N70 ko je skos na ekranu... tistih 5 ikon pa napis za danes ni vpisov v koledar...

baje da se da nekak...
.:R Š T:. [.: Trust is a weakness :.]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: xCore ()

V-i-p ::

Pod "nastavitve zaslona" pojdi in izključi "aktivno pripravljenost"...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

drejc ::

Ce nisi imel se nikol smartphona, se ti zdi pocasna. Je bila pa opazna razlika v hitrosti delovanja z 3xxxxx na 5xxxxx serijo firmwarea. To se da poupdejtat tut doma cist legalno LINK. tko da ni treba na servis nosit. Samo moras vedet da se ti ob updejti pobrise phone mem, tak da prej backup nared.

Izklopi umts (itak ga bore malo uporablas), znizaj kontrast/brightness in baterija zdrzi 2-4dni (odvisno koliko telefoniras).

IMHO je ta telefoncic pravi svicarski noz, ce ne rabis wifija. Z symbian appsi sem si ze dosti olajsal delo.

Brez Active standby-a pa mi ziveti vec ni ;)
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: drejc ()

drejc ::

Aja, pa ce ga vseke nekaj dni enkrat izklopis in vklopis da deluje spet tako kot more, ne skrbi, lastniki WM smartphonov to delamo po veckrat na dan. :))
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

zee ::

WM - Windows Mobile...shit...ravno razmisljam o nakupu cesa takega.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

spoon ::

danes dobim kabel,in bom vido.pa se nekaj kolega ima isti fon in sem opazo da pri istem kontrastu ima svetlejši zaslon in tud pri fotoscreenu je svetlejši.kak to?

drejc ::

Svetlejsa tema, drug fw? Jest mam sicer brightness eno pod max.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

drejc ::

Aja, pa loh da se ti appsi v ozadju nalagajo...drzi tiplo za izhod v menu in jih pokillej ce ne rabs. Mas pa se advanced varjanto tega, to je Taskman. Pa mislm da je se ena free podobna varjanta za procese ubijat, k nima tok bells and whistles, sam se ne spomnem imena.
"Rise above oneself and grasp the world"
- Archimedes of Syracuse

spoon ::

sem nalozo na novo,zdaj pa se na cajte tel.na novo zaganja.bad.kaj naj drzim,katero tipko al kaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri mobitel?

Oddelek: Kaj kupiti
333325 (1750) nosecnica
»

Dilema ob nakupu novega aparata..

Oddelek: Mobilne tehnologije
91390 (1101) Keyser Soze
»

Nokia ali SE pri Simobilu

Oddelek: Kaj kupiti
72686 (2386) RiNC
»

Mobitel do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
131852 (1498) CallMeAl
»

Kateri mobilni telefon si lastite? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
626116 (813) ;-)

Več podobnih tem