» »

Kateri mobilni telefon kupiti?

Kateri mobilni telefon kupiti?

NoBody- ::

Odločam se za nakup novega mobitela in v ožji krog sem izbral naslednje:

Sony Ericsson W810i
Sony Ericsson V630i
Sony Ericsson K750i

Kaj menite vi? Kerega se najbolj splača vzet? Poleg telefona bom dokupil še 1GB kartico, tako da glede prostora nebo problem.

Lp

BiGBoW ::

W810i dobi moj glas :)

MadMicka ::

Jaz bom tegale počakal Nokia N95

overlord_tm ::

W810i

drugače se pa da tudi K750 lepo flashat v W800 samo izgubiš grancijo.

snoopy20 ::

hy!

sam imam k750i...super telefon, slike full lepe vsaj za moj okus, čeprav pridejo do izraza komaj ko jih daš na PC. ker ma telefon bolj mali display za tako velikost slik!
funkcije so tudi ok, skratka full zadovoljen!

punca ima W810i! telefona sta po funkcijah, slikah enaka (oba delata enako dobre fotke-preverjeno!!!)
razlika je samo v tem da zraven W810 dobiš 512Mb kartico, zraven K750 pa 64Mb, ampak sem zasledil da boš kupil 1Gb zraven tak, da to ni problem, pa še to da ma W810 izboljšan mp3 predvajalnik kot K750, čeprav lahko K750 upgradaš v w810 (samo pač izgubiš garancijo, ampak kolko sem se pogovarjal s prijatlem ki dela to, se da baje zmenit, pa če pride do kake okvare ti ga nazaj zakdira, pa baje s temi telefoni full NI problemov)
ja razlika je še ta da ma K750 joystick, W810 pa ga nima, ma one gumbe, kar je tudi prednost tega telefona, ker so joysticki bolj tak (s časoma se not prah nabere itd,..)

mislim, da so vsi trije telefoni dokaj enaki, zdaj za V630 nevem, ker ga nisem imel priložnosti testirat, ampak pomojem ni neke razlike, pa mislim da z nobenim od teh telefonov neboš zgrešil, pa še baterije so super vsaj na mojem in puncinem (za ostale ne vem), osebno mi drži baterija 5-7 dni!

osebno gre moj glas za W810i, ker je črne barve, pa lepši dizajn mi ma!

PS:edino kaj me moti pri W810 je to, da nima zaščitnega pokrovčka za fotoaparat, kot ga ma K750!

upam da ti je kaj v pomoč?!
če pa te še kaj zanima pa kr vprašaj!

NoBody- ::

snoopy20 - hvala ti za ta opis, sem glihkar prebral še opise na mobisux, in po vsej verjetnosti se bom odločil za w810i.

lp

z3ro ::

w810i... sam ga mam pa ful dobr...

darkobas ::

eh, telefon brez symbiana je brezveze

snoopy20 ::

hy!

jaz bom tak reko, za mene osebno je symbian brezveze! mobilni telefon izljučno uporabljam za telefoniranje in SMS-e, fotoaparat le ko ni pri roki digitalca (v kakih naključnih situacijah)!
je pa res da je vse odvisno od posameznika zakaj potrebuje mobitel!

Turtle ::

Moja punca ima 750ko z 512MB kartico in dela vse gor. Tud t.i. Walkman funkcije.....škoda denarja za w8xx če mene prašaš....

Michaelosz ::

eh, telefon brez symbiana je brezveze


Telefon z symbianom je en vlki dre*. Sam mam Nokio 6680, pa mi je Symbian totalna brezveznost... Navsezadnje pa še ti samo telefon upočasnjuje, pa še kaki virus lahko stakneš, če pozabiš Bluetooth izklopit.

kixs ::

iPhone.. pocakte na iPhone :D :D :D

Michaelosz ::

Začnite že zaj šparat...:D :D :D

darkobas ::

ja, recimo tomtom al pa remote control winampa pa desktopa sta čist brezvezna al pa neuporabna zadeva (www.mtvoid.com)
al pa pdf, pa odpiranje vseh word dokumentov. ali pa vsi messengeri kaj obstajo.
kaj šele opera

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkobas ()

Sba ::

Moj glas gre za W810i.

Je novejši, zraven dobiš boljše slušalke kot pri K750i, pa še brez joysticka je. joystick je sicer vredu, vendar sčasoma rata malo "neodziven" in je potrebo bolj pritisniti, ker se nabere prah. Ohišje upam da je boljše, kot pri K750i (škripa, če ga mečkaš). Slušalke pri K750i pa rade padajo ven z ušes. W800, w810i ... imajo druge, bolj kvalitetne.

Od slik pa ne pričakuj čudežev, še vedno je to telefon in če ni dobre svetlobe, bo slika zrnasta ali pa bojo barve čudne. Na mobitelu pa vredu zgledajo, samo je škoda prostora za 2Mpix sliko, ko pa 640 zadostuje.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

Turtle ::

Ja ker načeloma za word, adobe, in to imam računalnik, kadar kupujem pa telefon pa največkrat za telefoniranje....:\ :\

kixs ::

Pisuka... potem bo pa Apple propadu... saj iPhone ne bo noben kupil :O

darkobas ::

hehehe ;)

>>><<< ::

Sba, ti uporabljaš mobitel za mečkanje ? :D

iPhone je pa totalno sr****, če mene vprašate. Ima neko "integrirano" baterijo, podobno kot iPod, menjava le te pa stane verjetno več kot celi aparat.

Dr_M ::

iPhone je...khm...sekret od telefona.
tist ki bo to kupu, ga bo zgolj zato, ker je apple. uporaben je pa se precej mn, kot nokie S40.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

muhec ::

Definitivno glas za w810i, sam ga uporabljam že nekaj mesecev in sm ful zadovoln. Mogoče ni komu najbol všeč izgled, vendar bistvo telefona se skriva v notranjosti oz. funkcijah.
Kdor visoko leta, daleč vidi...

Dr_M ::

vendar bistvo telefona se skriva v notranjosti oz. funkcijah.

aha. potem si mors kupt symbian telefon, ce hoces met neki vec :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

NiMH ::

Mislim da je pametno vzet w810i :D
No Comment...

NBA => I LOVE this Game

zee ::

poleti sem se igral z njim, pa me je precej negativno presenetilo počasno odzivanje samega telefona, tako menijev kot tipk.

iPhone: poglejte kaj ponuja in v kakšni velikosti. mislim, da se ga bo splačalo imeti ... čez nekaj let, ko bo na voljo tudi na Stari celini.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

archer ::

A mogoče kdo ve kje bi se dalo dobiti pri nas Motorolo ROKR E2? Ali pa mogoče v Nmečiji ali avstriji?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia ali SE pri Simobilu

Oddelek: Kaj kupiti
72686 (2386) RiNC
»

Mobitel do 100€

Oddelek: Kaj kupiti
131852 (1498) CallMeAl
»

Kupiti Sony Ericsson k800i ali npr. Nokia n80, al kak drug?

Oddelek: Mobilne tehnologije
412504 (1898) aco111
»

Iščem telefon z mp3, podporo za spominsko kartico -čim cenejši

Oddelek: Mobilne tehnologije
91125 (952) Pyr0Beast
»

Najboljši fotoaparat v GSM-u!

Oddelek: Mobilne tehnologije
195191 (4488) V-i-p

Več podobnih tem