» »

TroN M87-DCWD

TroN M87-DCWD

rokiii ::

Živjo!

Trenutno imam prenosni računalnik Acer, ki ima integrirano grafično kartico. Na njemu bi rad igral zahtevne igre kot so Call of duty 2 in Far Cry (ter še kakšna), vendar ker moja grafična kartica tega ne podpira (T&L in Vertex Shader), bi si kupil nov prenosnik in sicer TroN M87-DCWD (klik).

Ta računalnik ima:
Procesor
- Intel Core Duo 2050 1,6
Nabor čipov
- Intel 945PM+ICH7
Pomnilnik
- Vgrajeno 1 GB DDR2
- Razširitvena mesta 2 x SODIMM Sockets - DDR2 Max 4GB
Trdi disk
- 120GB SATA 5400 obr./min
Ekran
- 17' WXGA (1440x900)

Ter najpomembneje:
Grafična kartica
- ATi M56 Radeon Mobility X1600 256MB

Zdaj pa me zanima če ima ta grafična kartica T&L (Transform & lightning), skratka use kar bi potrebovale nekatere zahtevnejše igre. Na netu sem zasledil da bi naj ta grafična kartica imela probleme z igro Call of Duty 2 (bi jo zlo rad igral na tem računalniku), pa me zdj zanima ali lahko nastanejo kakšne težave, da ne bi še en računalnik za brezveze kupu. Drugače pa bi tud prosu, če lahko kdo testira call of duty 2 na takem računalniku (če ga ima) in mi pove če to 100% deluje. Vem da se bolj splača kupit navadno "kišto", vendar zanjo preprosto nimam prostora :)

Edit: To sem pa dal v temo Pomoč in nasveti, ker je vmes računalnik, nakup, igre in problem z grafično. :D

Hvala in LP

rokiii

ant ::

odloči se raje za kakšno toshibo, dell, sony, v končni fazi pa tudi za acer ali asus, ker tron je čist v podnu. malo si poglej teme o tron prenosnikih pa te bo vse minilo.

jaz ti priporočam tole:
http://www.ceneje.si/toshiba-prenosnik-...

v končni fazi pa mislim, da je tudi to boljši nakup
http://www.ceneje.si/anni-prenosnik-hel...

Loaded ::

Lp

Imam prenosnik Toshiba A100 Satellite z kartico ATI Mobility Radeon X1600 512/256Mb. Cod2 dela brez napak. Edinole kar me moti pri tem prenosniku je ekran, ki bi lahko bil malo novejši (nima svetlečega premaza), in v svetlih prostorih se ne obnese najbolje. Pa tudi majhen vidni kot ima.

Lp
Loadeed

rokiii ::

Aha...
Hvala ti za info.
Edit: Drugače, katera grafična pa je boljša Geforce 7600 al Ati Radeon Mobility x1600
LP
rokiii

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: rokiii ()

jperc21 ::

Mislim, da sta bolj ali manj isto dobre.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri prenosnik do 599€? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9411420 (9544) trek@s
»

Kater procesor v prenosniku do 700€

Oddelek: Kaj kupiti
211911 (1493) brera
»

Katerega od 4ih prenosnikov kupit???

Oddelek: Kaj kupiti
272334 (1863) klinker
»

Že v naprej sestavljeni računalniki - mnenje?

Oddelek: Kaj kupiti
153138 (2803) 5er-->
»

TroN M87-DCWD

Oddelek: Pomoč in nasveti
184085 (3618) ant

Več podobnih tem