» »

A je sel monitor v k*?

A je sel monitor v k*?

Pat_MaGroin ::

Oj!

Zadeva je sledeca: przgem compa, pa dela cca. 2 minute OK. Monitor enako. Potem se pa po 2 minutah monitor pokne v Standby in morm spet rebootat. Ko rebootam, monitor dela Ok 2 minute, potem standby. In tako v neskoncnost. Mam ma LG Flatron 17". Se komu sanja, kaj judica mu je?
lp

Brane2 ::

da nimaš kake čudne nastavitve v BIOSu ali celo v monitorju ?


Z a začetek bi v BIOSU prepovedu štromšparanje...

Gandalfar ::

malo sem spremenil naslov teme zaradi 9. clena.

AngelOfDeath ::

Da si nisi slučajno kakšnega čudnega programa install.
Možno je tudi da je kriva grafična.

Matek ::

Mam isti monitor, nič problemov. Probaj v BIOS it pa pusti tam 2 min al pa nekje v dosu, pa preveri če ti tam tudi vrže v standby. Ker če ti ne, pol nekaj v Winsih ne štima, oz. v BIOSU
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Pat_MaGroin ::

Ja, js sm tud tko razmisljal. Sem sel v bios, pa cakal. Je kljub temu kr samo slo v standby. Zdej pa neki funny. Zmontiram js vse lepo nazaj (GFja nazaj not, 17" priklopm) pa nisem prizgal monitorja, ampak pocakal, da se mi winsi zbootajo. Ko sem slisal tisino (torej winsi nalozeni) prizgem monitor. Voila, dela. Monitor je zacel delat po tistem, ko sem kompletno ostranil grafo, dal noter staro, nato sem dal novo grafo nazaj, star monitor stran, pa 17" nazaj. In zdej dela. Krneki. Mogoce, da je Powerstrip kriv za kaj. Ampka v biosu pac ne dela, ane?

Ok, zdej je pa res cudn. Gledam divx in mal previjem, al pa v winampu mal Visualisation studio gonim, al pa spil. Kr na random se monitor izklop, comp pa neha delat. Laufa, sam mrkne. Kaj naredim. Na grafo prklopim stari monitor, ga takoj odklopim, pa novi spet dela. Ce tega ne naredim, mi pokaze zacetno skilo pr bootanju, pol pa adijo slika. Sm mislu da je grafa, sam grafa dela OK z drugim monitorjem. Men se ne sanja vec kaj naj. Help:-)

Zgodovina sprememb…

Pat_MaGroin ::

Clovk sploh ne ve, na kero komponento nej krivdo zvali:)

Brane2 ::

Da ni to kak model k ma parental protection ?

AngelOfDeath ::

Če sem prav razumel se ti računalnik ustavi ko gre monitor v standby ?

Pat_MaGroin ::

Angel: ja recimo. In ko rebootam, pride do bootanja, monitor v standby, comp pa obstane. In pol prklopim en star monitor, zazenem brez problema, odklopim, dam novega nazaj, dela OK. Dokler se spet pr kakem filmu/igri/VSPju v winampu zadeva ne da v standby.Je mozno, da bi graficna kej zezala? Mam eno glupo Manli GF2 mx400. Sam sm to probu eliminirat, sm dal eno staro na PCI vodilu not, pa mi je isto nardil pr bootanju. Edini recept, kako spet vse spraviti v delovanje je, da priklopim star monitor, bootam, priklopim nazaj novega in to je to. Mam pa monitor ze 18 mescev, delal vedno BP.

malinavc ::

kaj pa če ti računalnik pač zašteka in posledica tega je pač de gre monitor v standby?
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Pat_MaGroin ::

malinavc: ja, sam potem ob ponovnem rebootu, grem v bios, pa cakam, pa se nardi isto?

AngelOfDeath ::

Garancije pa več nimaš na monitorju ?

Pat_MaGroin ::

angelcek: mam, sam se mi zdi mal hecno ker danes ze cel dan gori vse, pa dela BP. Bi ga pa nesel nazaj, ce bi lahko doplacal za kakega samsunga :P

AA ::

Jaz sem imel isti hudič s Hyundayem. Baje je kriva neka "termo varovalka" (če me seveda niso nategnili).

AngelOfDeath ::

Pic kolk pa maš monitor star. Če še boš mel probleme ne oklevaj in ga nesi nazaj, če si to seveda lahko privoščiš. Glede doplačila za samsunga pa bi se moral z trgovcem zmenit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ugašanje pc-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
161382 (1144) AB
»

Standby funkcija v Linuxu

Oddelek: Operacijski sistemi
61108 (1005) Jebiveter
»

8Rda -> C1 error?

Oddelek: Navijanje
11973 (816) ghibly
»

Standby mode

Oddelek: Pomoč in nasveti
121502 (1276) andrej
»

Radeon 7200 velik problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
191055 (834) CaqKa

Več podobnih tem