» »

vrednost LCD-ja Samsunga 920T

vrednost LCD-ja Samsunga 920T

iverson3 ::

Ker sem kupil nov 22˝ widescreen LCD, me zanima na koliko lahko sploh približno postavim ceno za omenjenega Samsunga. Je še eno leto v garanciji. Na mrtve pike se ravno ne spoznam, zato ne bi vedel, kako in kje to stestirati. Preden ga vržem pod male oglase, me torej zanima vrednost LCD-ja, ker bi ga rad prodal. Hvala.

iverson3 ::

Anybody? Vsaj približno? 200€? 250€? Več? Manj?

dejansan ::

glede na karakteristike in pa cene novih lcd-jev po mojem pričakuješ preveč
dejansan

dzinks63 ::

:)) Daj ga na bolho licitirat, za začetno cena 100€, pa boš videl kolk več ti bodo ponudl, če ti bo sprejemljivo , ga boš prodal.

iverson3 ::

Če bi malo pogledal po internetu, bi videl, da ima omenjeni LCD še vedno zelo visoko ceno - okrog 115.000 bivših SIT. Pri nas se ga več ne da kupiti, sem pa pred dvemi leti za njega odštel 120.000 bSIT, pa še to sem ga dobil brez davka.
Sedaj imam Samsunga 226BW, pa se matrika sploh ne more primerjat z Samsungovo 920T. Je pri slednjem veliko bolj kakovostna. Edini minus je odzivni čas (25ms), vendar gre to na račun matrike. Tako pač je. Pogledal sem pa ogromno filmov, pa tudi odigral nekaj iger, ghostinga nisem opazil.
Upam, da dobim minimalno 200€ za njega. Za manj ga res ne mislim prodati.

EDIT: Še nekaj o LCD-ju tukaj: klik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: iverson3 ()

dejansan ::

potem pa sploh ni problema in sploh ne vem kaj sprašuješ, če vse veš

prodaj ga potem za 450€, če se po toliko prodajajo >:D

lahko pa tudi še prej malo pogledaš po koliko se prodajajo novi-solidni 19" pa potem to malo primerjaj s tem 2 leti starim 920t
dejansan

iverson3 ::

Sprašujem, ker sem mislil, da bom tukaj naletel na kakšne mojstre, ki se dobro spoznajo na LCD monitorje in mi lahko svetujejo pri ceni. Seveda ti zaenkrat še ne spadaš mednje, saj mi nisi podal niti enega samega dobrega argumenta, zakaj naj ne bi prodal LCD-ja pod oz. nad 200€. Tisti 'solidni' 19˝ se pa res ne morejo primerjat z mojim. Ima kolega takšenga 'solidnega' pa je kvaliteta slike več kot očitna.

dejansan ::

hahahahahhhhhh :D

prvi in glavni argument je starost

matrika res ni najslabša, obstajajo pa tudi boljše

potem je tukaj ponudba novih monitorjev, katerim so v zadnjih 2 letih cene precej padle

če si si pa ti v glavo zabil, da je tvoj monitor pa oh in sploh ti pa ne moremo pomagati
dejansan

iverson3 ::

Dobro, recimo, da bom upošteval tudi tvoje mnenje. Vseeno pa čakam še na argumente drugih uporabnikov, preden LCD prodam. Gre se mi predvsem za to, da ga ne prodam za neke male pare prvemu mimoidočemu, če bi lahko za njega dobil nekaj € več. Nekaj ponudb je že. LCD ne bo problem prodati, vprašanje je samo cena.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372979511 (44347) hariscorale
»

Pomoč pri sestavi novega računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
172912 (1018) fox3
»

Samsung SyncMaster 913N ali 920T ?

Oddelek: Kaj kupiti
91718 (1533) McSpike
»

Dober CRT (Trini/Diamond -tron) ali LCD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
565338 (4397) iso2000
»

Nakup monitorja CRT ali LCD- svetujte

Oddelek: Kaj kupiti
332003 (1488) matej123

Več podobnih tem