» »

Arctic cooling freezer 7 Pro na GA-965P-DS3

Arctic cooling freezer 7 Pro na GA-965P-DS3

Primorec ::

Namen imam zamenjat stock c2d intelov cooler z ac freezer7 pro, pa se mi zdi da ne bo pasal not zaradi nb coolerja in 4 pin power konektorja...Namen imam namreč odmontirat z freezerja ventilator in ga montirat obrnjenega proti 12cm ventilatorju na zadnji stranici pc-ja...Ohišje je lc power 906s...Bi to šlo? Bistveno zame je da je sistem čimbolj tih..Imam pa c2d 6300 oc'd na 2330Mhz na stock coolerju...
Še ena varianta bi bila TITAN Heatpipe TTC-NK34TZ, isto brez venta, saj bi njegovo delo opravil vent na zadnji stranici pc-ja...
Thanx vnaprej za mnenja..

TOP ::

Ne stavi tega gor ker ne hladi kaj bistveno bolše daj rajši kupi Infinityja pa en NB12cm vent pa je tiho in zelo hladno napram Frezerju,je pa res drago.

Primorec ::

Ja, saj imam v ohišju dva noiseblocker 12 cm venta, enega spredaj drugega zadaj, ves pleh pred venti je izrezan, zadaj sem dal mrežico kot se za vent spodobi, da je tiho in zrak lepo vleče skozi..Ideja je bila da se znebim še enega venta (na procu) če je le mogoče....Razmišljal sem celo da bi snel z stock coolerja vent dol in napravil kak tunelček na zadnji vent (air duct)...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novo ohišje in hlajenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
617155 (5564) solatko
»

Novo vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
242037 (1745) Napajalc
»

Nasvet za hlajenje in utišanje PCja... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10028476 (26521) kuglvinkl
»

Kako utišati tole konfiguracijo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
362974 (2037) Steinkauz
»

ThermalRight 120 Ultra (extreme)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401791 (1414) RC14

Več podobnih tem