» »

27-letnica ostala brez diplome zaradi fotografije na MySpaceu

1 2
3
»

gzibret ::

> Moram reči, da moj prispevek ni ironičen, sem pa zadeve pisal karikirano.
> Kakorkoli že, alkoholizem je velikanski problem in včasih je treba izreči tudi kakšno bolj drastično kazen, da je za vzgled ostalim.

No, ironija torej odpade. Je še ena možnost. Tako namreč govorijo (in mislijo) zgolj ozdravljeni alkoholiki..... Pa še kakšen Rugelj :D Čeprav je IMO tudi on imel probleme z alkotom.
Vse je za neki dobr!

edge540 ::

Izi zaj pa ne vem al maš sarkazem na 120% al pa resno misliš. Obstaja razlika, ali greš na pivo zato da se družiš z kolegi in kakšno rečeš z njimi, ali pa se z njim redno nalivaš in to izključno zato, ker se hočeš napit. Je neka razlika med družabnim pitjem in pitjem iz potrebe.

Nisem alkoholik in nikoli ne bom. Mi je preveč slabo če se napijem.

SavoKovac ::

V sloveniji bi takisto morali nardit vsem, ki bi jim po razbiranju IP logov dokazali, da so imeli stike z Alcohol 120%.
Zalega!

Jux ::

@izi: glede amerike
Tam te ne glede na starost ali socialni položaj, izločijo iz družbe, če te zalotijo pri uživanju alkohola, v zadnjem času tudi pri kajenju cigaret. In pristaneš tam, kjer naj bi bili alkoholiki in kadilci, se pravi na socialnem dnu.


WHAHAHAAHAHAHA, ti moraš bit en na hard hribovc ail pa samostanski menih iz tibeta. Ker tako disconnected z realnostjo pa enostavno ne moreš bit. Že samo če si enkrat na mtvju videl en rapperski videospot, ti je takoj lahko jasno, da bolj daleč od resnice nebi mogel biti.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

svit ::

>>Kakorkoli že, alkoholizem je velikanski problem in včasih je treba izreči tudi kakšno bolj drastično kazen, da je za vzgled ostalim.
Naj še dodam, da nikakor nisem za prepoved alkohola, ampak naj bo za tiste za katere je namenjen.
Alkohol imamo za rajo, za ljudi iz socialnega dna, priseljence in raznorazne psihote.
Normalen človek, še posebno če se šola, da bo nekdaj nekaj iz njega pa z alkoholov ne sme imeti nikakršnega stika. Pri nas se na žalost tega ne zavedamo, se pa zato v bolj razviti Ameriki.
Tam te ne glede na starost ali socialni položaj, izločijo iz družbe, če te zalotijo pri uživanju alkohola, v zadnjem času tudi pri kajenju cigaret. In pristaneš tam, kjer naj bi bili alkoholiki in kadilci, se pravi na socialnem dnu.


Tako je!! Višji sloji ne pijejo več alkohola nikjer na svetu. Raje posnifajo kakšno linijo kokaina oziroma raziskujejo stanje višje zavesti s pomočjo heroina. Saj niso nori, da bi se mešali s plejbejci in skupaj z njimi pili proletarski Dobrovoljček.
Ni ideje

Matek ::

Najbolj izloceni iz druzbe so v ZDA studentje - igralci Beer Ponga.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

_marko ::

->Iz študenta, ki kakorkoli uživa alkohol, četudi je bilo to samo enkrat, ne bo nikoli nič in je za družbo škoda izgubljati denar na takih osebkih. Naj se naredi prostor za bolj perspektivne učence.

Ne morem si pomagat, da nebi komentiral tega!!!
Kaj boš ti naredil, ko boš videl, da so razni "pijančki" doštudirali z lepšo poprečno oceno, da imajo več znanja, da so boljši z ljudmi...itd..
Torej, kaj boš naredil, ko boš uvidel, da so ti pijančki boljši od tebe!?

Jaz mislim, da si izrekel oreng neumnost, pa da če tega nisi do zdaj skapiral bo s tebe težko kaj pametnega prišlo.
Ampak kaj pa jaz vem, sem očitno slab neumen pijanček, ki je na faxu samo zato, da sreča kako dobro žensko itd...

blah, ste eni vskeani ej! 8-O
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

BigWhale ::

Obligatory Black Adder Quote:

"Baldrick, do you know what irony is?"
"Of course sir, it is the same as bronzy or goldy, except that is made out of iron!"
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fax in neprimeren odziv profesorja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13230772 (17969) Phantomeye
»

Ali izbira predmetov za maturo vpliva na možnosti vpisa na univerzo?

Oddelek: Šola
91962 (1855) hiiipower
»

Intel: Evropska kazen nas ni prizadela

Oddelek: Novice / Rezultati
204122 (3148) frudi
»

ŠKLAB FEST 2009 (Millencolin,The Exploited,The Toy Dolls..)

Oddelek: Sedem umetnosti
61681 (1368) Razor Burn
»

Linux bo prehitel Windows čez 3 leta

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
212159 (2159) mathjazz

Več podobnih tem