» »

Enermax 550W & Zalman 400W

Enermax 550W & Zalman 400W

Enermaxova 550 W zverina

vir: Tech Dreams

Tih kot miš -- Zalman

vir: Deviant PC
več strani - Podjetje Enermax je znano predvsem po svojih svetovno priznanih napajalnikih. Tokrat so si na Tech-Dreams pobliže ogledali njihov napajalnik nazivne moči 550 Wattov. Ugotovili so, da gre za super napajalnik in ga priporočili vsem, ki si ga lahko pivoščite. Tukaj.
Podjetje Zalman pa bolj slovi po svojih hladilnikih kot napajalnikih. Na Deviant PC pa so tokrat predstavili Zalmanov napajalnik, katerega največja moč je 400 W. Priporočili pa so ga vsem, ki si želite tišino in ste zanjo pripravljeni tudi plačati. Klik!

16 komentarjev

viper ::

pa kje se ta smorn od zalman PSU dobi pr nas?

js bi to mel, ce je res tko tih, ker me hrup masine ful moti...
I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!

Trubadur ::

od kdaj pa zalman dela psuje?8-O SAm je hude črne barve.darker:D
Berite Thomasa!

mrTwelveTrees ::

o, ja tišina nekaj zame...

sem že modificiral moj PS in ga skuru :)
em...
še mal pa bo računalnik pokuril več kot pečica in pralni stroj ?! :'(
pa kam gre ta svet :8)

Filo ::

Sej zalman ma ubistvu dve vrsti PSU-ja 400W in 300W varianto - slednja je obične barve.....je pa tok tih, da se res ne sliši obstaja tudi video test tega 300W napajalnika na www.3dgameman.com. Tam se sliši da se ne sliši...

AvAkI ::

LOL Tam se sliši da se ne sliši...

Tišina je res pomembna......za nekatere;)>:D

^White^ ::

To, da se tam slisi, da je neslisen, meni ne pomeni nic :). Za Zalmana nebom rekel, da v primerjavi z drugimi napajalci ni tih, ampak po mojem menju za njihovo "tisino" zahtevajo prevec.

morphling1 ::

Fantje ne mislit, da je Zalman kaj posebnega glede hrupa. Vsak Enermax ali Antec je vsaj tako tih, pa še dosti bolšji napajalnik zraven.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

NOK ::

Zdaj pa brez heca. Dajte povedat, če se ta Zalmanova stvar da kupit kje v Sloveniji? Pred kake pol leta se to že spraševal v Mlacomu, pa mi je prodajalec rekel, da to ni tako enostavno ker bi ga morali prej atestirat. Fatnje verjetno še ne vejo, da če ima zadeva EU atest, pol ta velja tud pr nas in ga ni potrebno ponovno atestirat.
NOK

pele-on ::

V slo ga ne prodajajo lahko vam ga pa zrihtam če jih naroči vsaj trije.Cena je okrog 15.00 Sit.Sam nevem če se splača.Za to ceno rajš kupim enermax 350w pa še isto tok tih kot Zalman.

viper ::

Hja, morphling, ce res ni tulk tih, ker pa pol je ful tih? Js bi imel se en ful tih napajalnik... Pa mora bit vsaj 350w...
Moj cimr ima staro masino - p2 300, pa ene par malenkosti - ko on prizge masino, se je sploh ne slisi. Sem sprobal tudi, ko sem svojo ugasnil. Se jo res prakticno ne slisi. Ze parkrat sem jo skor restartal, ker sem mislu da ni prizgana. Res, fak no.
Zdej si bom urihtal vodno, ta vikend dobim hladilnik in bi rad zadevo sparvil na cimvecjo tisino, ker pac laufa nonstop dneve in noci.
I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

NOK ::

Guzman123, jaz bi ga sigurno kupil (ZALMAN 400W). Torej, zrihtaj, pa ti še par tisočakov dam zraven, če boš hiter.


Moj e-mail:

djpizzicato@msn.com
GSM: 041-732-347
NOK

morphling1 ::

Viper, recimo vsi Enermaxi z manualnim spreminjanjem vrtljajev ventilatorjev so neslišni. Antec true control 550 W pa lahko povem iz prve roke da ga ob vrtljajih na min tudi ne slišiš, saj se venta vrtita s 1400 min-1. Tudi ostali Antec true power so v primeru da mašina ni ekstremno navita neslišni.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

viper ::

in kje se kupi ta antec napajalnik?
I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!

viper ::

Gledal sem na red rat store, pa pride 380W napajalnik 26 jurjev!

Guzman 123, ce bos kupoval 400W Zalmana za okol 15 jurjev mi mejlaj. sem js tut interesent. ampak prej moram vedet kulk je cena tocno. ker tvojih 15 jurjev za 400W model se mi zdi premalo. ce pa je cena 25 jurjev, pol pa rajsi kupim tu pri nas unga anteca
I've got spinning wheels, baby! Heck let's do this!

Kezman91 ::

Prosim za nasvet, zanima me kakšn je napajalnik LC 550W LC6550GP 140mm FAN,v2.0(24pin)

Opis artikla:

Napajalnik iz serije Silent Giant - GREEN POWER.
Tehnični podatki:
- Konektorji: 20+4-pin, 4-pin, 2x Floppy, 7x 4-pin Molex, 2x S-ATA, 6-pin PCI - Express
- Barva: črna
- Ventilator - 14cm
- Nadzor temperature
- GREEN POWER - Tehnologija
- manj kot 1W porabe v stanju pripravljenosti
- Učinkovitost: več kot 85%
- 3,3V: 35A
- 5V: 40A
- 12V1: 16A
- 12V2: 18A
Garancija: 2 leti
cena 42,77 eur

tiborrr ::

Don't test the captain's validity or his vulnerability!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zalmanov (P)Reserator vodni komplet

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
493145 (1494) Good Guy
»

Zalmanovo novo ohišje: povsem brez ventilatorjev

Oddelek: Strojna oprema
172013 (1343) Macketina
»

Zalman "brezventilatorsko" ohišje

Oddelek: Novice / Modifikacije
262522 (2522) mrTwelveTrees
»

Kaj spremeniti pri tej konfiguraciji?

Oddelek: Kaj kupiti
331699 (1373) frudi

Več podobnih tem