» »

27-letnica ostala brez diplome zaradi fotografije na MySpaceu

1
2
3

cirecire ::

Najbolje, da se ta ameriška študenka prepiše na Fakulteto za družbene vede...

Tam propagirajo pijančevanje in zabušavanje na faksu do 35-tega leta...

A. Smith ::

>>>Ko sem bil pred kratkim sluzbeno v ZDA se nisem mogel nacudit nekaterim lokalnim news kanalom, cez, da ce bi pa vsi studetje imeli orozja, do streljanja ne bi prislo oz. bi ga lahko preprecili.

Ah, demokrati so pač zagrabili priložnost za napad na lobij, iz katerega se futrajo republikanci. Politika je kurba ;)

>>>Razni sistemi vrednot dotične univerze, ki se jih propagira v tej temi pa mi nekako niso razvidni iz tele situacije.

Se strinjam. Bi morali objaviti deklaracijo/statut, ki ga prebereš, preden se včlaniš vanjo.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

Keyser Soze ::

@cirecire

Izkušnje iz prve roke bi rekel. Šmarnica mogoče?:D
OM, F, G!

Tr0n ::

Na zalost ni samo politika. Po tem so pokazali eno izmed tamkajsnih univerzitet v NC (sosedna drzava Virginije), kjer je ogromno studentov ze imelo in s sabo nosilo orozja.

Ko so enega studenta sprasevali glede Virgina Tech streljanja je rekel, da sam sicer ima orozje, ampak da ga sigurno ne bi kar tako uporabil, ce bi ga kdo zafrkaval in da ga ima zgolj za zascito.

Mi lahko kdo z zagotovostjo zatrdi, da v primeru spora ali pretepa taksen student v zacasnem trenutku jeze ne bi uporabil pistole, pa cetudi zgolj za zastrasevanje?

S takimi stvarmi se enostavno ne igra.

Blazz ::

trič trač novica...

kopernik ::

Huh, ta z diplomo je pa huda. Univerza naj ocenjuje znanje. Pika. Ni naloga univerze vzgajanje ljudi; upam da bo punca tožbo dobila.

nevone ::

> Ni naloga univerze vzgajanje ljudi;

Meni se pa zdi, da vsaka profesija mora spoštovati nek kodeks. Sploh če je to delo z ljudmi. Znanje se lahko tudi zlorablja.

Sicer za konkreten primer si ne upam trditi, kdo kaj in koga zlorablja, ampak načeloma, je pa to da šola ali pa univerza ne bi smela imeti nekega pravilnika lepega vedenja zraslo na zelniku postkomunističnih držav - še posebej Slovenije - ker je bila pač komunistična indoktrinacija napačna. Niso pa vse napačne.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

kopernik ::

Hja, mene poteza ta univerze spominja na pripovedi mojih staršev, ki so jih v "zlatem" komunizmu v večernem času nadzirali srednješolski učitelji. No, nadzirali je mila beseda. Domov so jih poslali, če so jih dobili na ulici. Ker se večerno sprehajanje za bodoče intelektualce ne spodobi.

Glede na to, da poznam kar nekaj ljudi iz ameriških univerz, lahko rečem, da je ta kodeks neka izjema za to konkretno univerzo. Tudi ameriški študentje pijejo in se zabavajo, do jutranjih ur.

%x ::

Hahaha bejba, kaksno povracilo solnine in obresti??? Tozi jih za 10M, pa da nekaj ljudi odstopi -- in jim s tem naredi vsaj orenk reklamo, pa majo da ti potem dajo se diplomo iz marketinga, ko bojo po vseh news channelih... Ce hocejo na tvoj racun promovirati svoj "clean&straight" policy (look), mas da jih oberes do obisti... Pol pa seveda naprej tud lahk tozis celo industrijo alkohol pijac, da nimajo gor nalepke "Not for teachers, to-be teachers, or other not-a-low-life persons. Consult your lawyer before consuming." Pa da ni po kampusu na vsaki kornerji table "Do not drink!" (obvezno s klicajem, ker drugace ne zveni dovolj resno). O fak, kje ti je domisljija -- to je zivljenska priloznost?!?
?

nevone ::

>Tudi ameriški študentje pijejo in se zabavajo, do jutranjih ur.

To pa zna bit, ja da brez tega ne gre. Sej to se strinjam, da ne moreš bit tolk zapet, vsaj kar se tiče študentov. Nekaj tega žura, če ga dajo skozi, jim lahko tudi koristi. Seveda je potem vse odvisno od posameznika, kako na to gleda, ampak ja, ne moreš biti v primeru študentov tako čistunski. Se strinjam.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

ToniT ::

@nevone
Sicer za konkreten primer si ne upam trditi, kdo kaj in koga zlorablja, ampak načeloma, je pa to da šola ali pa univerza ne bi smela imeti nekega pravilnika lepega vedenja zraslo na zelniku postkomunističnih držav - še posebej Slovenije - ker je bila pač komunistična indoktrinacija napačna. Niso pa vse napačne.


Si res tako indoktrinirana od američanov, da povsod vidiš komunistično ali kako drugo zaroto ali gre samo za provokacijo?

Keyser Soze ::

Sicer za konkreten primer si ne upam trditi, kdo kaj in koga zlorablja, ampak načeloma, je pa to da šola ali pa univerza ne bi smela imeti nekega pravilnika lepega vedenja zraslo na zelniku postkomunističnih držav - še posebej Slovenije - ker je bila pač komunistična indoktrinacija napačna. Niso pa vse napačne.


Vodič argumentiranja opravičevanja očitnih napak v dveh točkah:
  • 1. Če vam zmanjka tehtnih argumentov za opravičevanje očitnih napak se oprite na komunistično preteklost ter sedanjo postkomunistično družbo v Sloveniji.

  • 2. Zgornji argumenat je univerzalen in se lahko uporablja v nedogled za argumentiranje samega sebe v neskončnost.

OM, F, G!

Zgodovina sprememb…

jype ::

nevone> Pol pa povej še eno državo, kjer so vsi pametni?

Vatikan!

bMozart ::

Jaz bi samo spolnil nekatere, da so tržičane odpustili s kranjske gimnazije....
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

Tarzan ::

Brutalno mučit živali, pretepati sovrstnike, zganjati teror nad učenci ali delavci šole, razbijanje šolske imovine in podobna dejanja so več kot upravičena izključitve iz šole. Če si kdaj privošči študent / dijak kakšno fermentirano pijačo (alkohol) in v stanju opitosti NE počne zgoraj navedenih kretenizmov, ni nikomur škodljiv, razen na dolgi rok morda sebi in zdravstvu, zgoraj našteti deviantje pa, obratno, konkretno škodijo družbi.

PS: Tudi v primeru mučiteljev mačk sem bil (in sem) proti izključitvi, ki gotovo ne reši problematike, jo kvečjemu še potencira. Neplačano družbenokoristno delo je po mojem mnenju precej bolj učinkovita metoda. Pa naj pretepač potem za kazen, da je premikastil vrstnika dela 1 mesec zastonj v kakšnem domu upokojencev, pod stalnim ostrim nadzorom. Verjetno si bo med brisanjem riti nepokretnim kar hitro ohladil prepotentno glavo.

jype ::

Tarzan> Verjetno si bo med brisanjem riti nepokretnim kar hitro ohladil prepotentno glavo.

V bistvu je taka kazen izjemno učinkovita predvsem zaradi spremenjene perspektive, ki jo ponuja (no ja, vsiljuje, če je že kazen).

Težko pa je, če se kazni ne izreče večini hudih prestopnikov, ker potem družba, ko se posameznik vrne s prestajanja kazni, pogosto zabriše njeno psihološko učinkovitost.

jype ::

To ni nič. Če bo tejle gospej uspelo z njeno peticijo, potem bo pa res Amerika.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/americas/663...

T-h-o-r ::

Only in America

Keyser Soze ::

LOL? :\
OM, F, G!

cirecire ::

Koliko plača Soros Slo-techu, da s takšnimi bedastimi Direct novicami navdušuje študente FDV-ja, ki ne marajo ZDA?

Pujcek ::

http://www.cvsd.k12.pa.us/DS/tempNews/snyderLawsuit05_07.pdf

mal si se tole preberte pa boste videl da je mal vec v ozadju kot se na prvi pogled zdi. ja, neumni americani, berete pa novico z washington posta in pluvate brez premisleka... mah sej, slovenski vsevedi podmladek kaze svoje sposobnosti :\
:)

vasquez ::

nevone> Pol pa povej še eno državo, kjer so vsi pametni?
jype > Vatikan!

Očitno ne. klik

jperc21 ::

Na sliki ni nič kar bi jo povezovalo z pijančevanjem.
Mislim, da bo univerza zgubila tožbo.

LP
Keep your head up, even when the world is hard, never give up!

Keyser Soze ::

Ti, sam tale cirecire je pa nekaj močno zameril FDVju... Mogoče ni dosegel dovolj točk za vpis? A je sploh omejitev na vseh programih? :)
OM, F, G!

jype ::

Med sprejemnimi izpiti je tudi samoupravljanje s temelji marksizma, pa ni znal za pozitivno oceno.

_marko ::

jype:
To je pohvalno!! >:D
The saddest aspect of life right now is that science
gathers knowledge faster than society gathers wisdom.

poweroff ::

Koliko plača Soros Slo-techu, da s takšnimi bedastimi Direct novicami navdušuje študente FDV-ja, ki ne marajo ZDA?

Cirecire: Slo-Tech to počne brezplačno, saj ga vendar vodi tajna Zveza Komunistov Slo-Techa (ZKS - včasih se je imenovala Zveza Komunistov Slovenije).

Študentov FDV ni treba navduševati, saj je FDV vendar leglo komunizma v Sloveniji in od tam vse zlo izvira (ni torej potrebno "eviliziranje" FDVja).

Soros je tudi pod nadzorom Slo-Techa, ZKS namreč Sorosu naroča koga naj financira da bodo imele komunistične ideje čim večji učinek.

Žal do objave takih novic prihaja, ker Slo-Tech ni pod blagodejnim vplivom vlade, ki vendar najbolje ve kako smejo poročati mediji v dobro domovine in njenih državljanov. Očitno bo treba Slo-Tech podržaviti ali pa vsaj sprejeti novo medijsko zakonodajo. Predlagam, da sestaviš peticijo in začneš zbirati podpise.
sudo poweroff

imagodei ::

@Matthai: Zlobnež >:D

(Dobra!:D )
- Hoc est qui sumus -

Izi ::

Matthajevo pisanje jaz razumem kot ironijo. Se pravi resnico prikazano na šaljiv način.

Glede članka in komentarjev pa pa samo to, da je v normalnem svetu jasno in nekaj povsem normalnega, da študent leti iz ugledne fakultete, če se ga kakorkoli zaloti z alkoholom v roki, pa čeprav je to " samo" eno pivo.
Na žalost je to pri nas, ki smo že svetovno znani, poleg rusov in ircev, kot dežela pijancev, to nekaj čudnega in nerazumljivega.

Iz študenta, ki kakorkoli uživa alkohol, četudi je bilo to samo enkrat, ne bo nikoli nič in je za družbo škoda izgubljati denar na takih osebkih. Naj se naredi prostor za bolj perspektivne učence.

Kar groza me je nad mišljenjem nekaterih, da se izobraževalne ustanove nimajo kaj vtikati v zasebno življenje posameznika.
Kam smo prišli? Po moje bo šlo zaradi današnje razvajene mladine vse skupaj k vragu.

Izobraževalne ustanove so, in so vedno bile, prve, ki bi morale skrbeti za vzgojo mladine !!!
Šele potem pridejo na vrsto starši, ki zaradi čustvene navezanosti na otroka na njegovo vzgojo nikakor ne morejo gledati objektivno in so za vzgojo otroka precej nepomembni.

Če ima družina manj kot 5 otrok je vzgoja v taki družini ničelna in brez vrednosti.
Poleg tega so včasih otroci hodili na raznorazne tečaje, k tabornikom, v šoli so imeli telesne kazni in nato so šli še k vojakom in so tako dobili vso potrebno vzgojo. Dandanes ni nič od tega, otroci se sami vzgajajo preko interneta.
Tričetrtine komentarjev tukaj je od razvajenih pamžov, ki si zaslužijo samo batine in zapor, da bi malo prišli k sebi >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

jype ::

Izi> Iz študenta, ki kakorkoli uživa alkohol, četudi je bilo to samo enkrat, ne bo nikoli nič in je za družbo škoda izgubljati denar na takih osebkih. Naj se naredi prostor za bolj perspektivne učence.

Verjetno misliš na Wolfganga Paulija, ki bi ga moral zamenjati kdo že?

Morda Nielsa Bohra, ki je imel rad družabne večere za fizikalne debate, ob katerih se je včasih tudi kaj popilo?

Se strinjam, vse te ljudi se splača vreči ven iz uglednih ustanov.

Čeprav se mi zdi, da učitelji (ki, hočeš nočeš morajo tudi vzgajati in posledično služiti kot zgled) ne smejo dati vtisa, da je pitje alkohola normalno obnašanje in se mi ta primer zdi precej na meji, ni nič narobe, če o vsakem primeru posebej trezno premislimo.

Izi> Kar groza me je nad mišljenjem nekaterih, da se izobraževalne ustanove nimajo kaj vtikati v zasebno življenje posameznika.

Fakultete ziher ne. Če se vzgojnoizobraževalni zavod vtika v otroka, je to pač nekaj drugega, kot če se faks vtika v študenta tam, kjer to ni pomembno. Saj študentje medicine ne smejo brcat delov telesa iz patologije po hodnikih, pa študentje kemije ne smejo ponesreči nitrirat toluena, ampak če se v svojem prostem času špilajo orgije, če so homoseksualci, napačne veroizpovedi ali pa celo pijani, pa pri tem fakulteta nima nič. Če študent dela pripravništvo za učitelja pač ne sme zanemarit profesionalnega odnosa do otrok in jim ne sme kazat fotografij, ki ga prikazujejo v situacijah, ki razžirajo njegovo avtoriteto, ampak gospodična bi itak to morala vedeti, če je že pripravnica (in avtoriteta ni nujno ordnung-und-disziplin-or-your-head).

edge540 ::

>>Glede članka in komentarjev pa pa samo to, da je v normalnem svetu jasno in nekaj povsem normalnega, da študent leti iz ugledne fakultete, če se ga kakorkoli zaloti z alkoholom v roki, pa čeprav je to " samo" eno pivo.

No BS please.

>>Iz študenta, ki kakorkoli uživa alkohol, četudi je bilo to samo enkrat, ne bo nikoli nič in je za družbo škoda izgubljati denar na takih osebkih.

Po tvoji logiki bo letos v Sloveniji diplomiralo 10 študentov.

>>Poleg tega so včasih otroci hodili na raznorazne tečaje, k tabornikom, v šoli so imeli telesne kazni in nato so šli še k vojakom in so tako dobili vso potrebno vzgojo. Dandanes ni nič od tega, otroci se sami vzgajajo preko interneta.

Super, še en ko se mu toži po komunizmu. Pojdi v Severno Korejo živet, boš varen pred internetom (ki ga mimogrede zdaj uporabljaš). Tudi telesne kazni boš tam dobil, če že misliš da je nasilje nad otroci primeren način vzgoje.

>>Tričetrtine komentarjev tukaj je od razvajenih pamžov, ki si zaslužijo samo batine in zapor, da bi malo prišli k sebi

Ti pa si neuravnovešen osebek, ki ima očitno slabo življenje in zato napadaš vse okoli sebe, ki so boljši od tebe. Slabo.

Daedalus ::

Izobraževalne ustanove so, in so vedno bile, prve, ki bi morale skrbeti za vzgojo mladine !!!

Seveda. Sploh če ta mladina že krepko polnoletna, lep čas skrbi sama zase, služi svoje €, pa študira. Za take je treba najbolj poskrbet.

Iz študenta, ki kakorkoli uživa alkohol, četudi je bilo to samo enkrat, ne bo nikoli nič in je za družbo škoda izgubljati denar na takih osebkih. Naj se naredi prostor za bolj perspektivne učence.

Se grem koj izpisat iz faksa in naredit placa za bolj perspektivne študente...:D

Šele potem pridejo na vrsto starši, ki zaradi čustvene navezanosti na otroka na njegovo vzgojo nikakor ne morejo gledati objektivno in so za vzgojo otroka precej nepomembni.

Ja, popolnoma prav imaš. Gremo naredit referendum, pa izglasujmo vzgojo otrok prosto po Platonu. Takoj pobrat otroke nepomembnim staršem - naj jih Država vzgaja v celoti.
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

Keyser Soze ::

Matthajevo pisanje jaz razumem kot ironijo. Se pravi resnico prikazano na šaljiv način.

Glede članka in komentarjev pa pa samo to, da je v normalnem svetu jasno in nekaj povsem normalnega, da študent leti iz ugledne fakultete, če se ga kakorkoli zaloti z alkoholom v roki, pa čeprav je to " samo" eno pivo.
Na žalost je to pri nas, ki smo že svetovno znani, poleg rusov in ircev, kot dežela pijancev, to nekaj čudnega in nerazumljivega.

Iz študenta, ki kakorkoli uživa alkohol, četudi je bilo to samo ....


In kako naj mi upoštevamo mnenje PIJANCA. Izi, mislim, da bo najprej potrebno dokazat, da nisi bil pod vplivom alkohola ko si pisal tole.
OM, F, G!

gzibret ::

Ah, dajte no. Matthai-jov point ste takoj razumeli. Isto pa je bil ironičen IZI.

Pač vse, ki uživajo alkohol, je treba takoj poslat v prevzgojne domove, kjer bodo 20 let brezplačno opravljali težka dela v rudnikih, kamnolomih in na gradbiščih. Če bo pa vseeno zmanjkalo delovne sile, pa bomo našli še kaj drugega (recimo heretike in ostale krivoverce >:D).
Vse je za neki dobr!

Daedalus ::

Jaz grem kr prostovoljno razbijat v rudnik. Vse, sam da se operem težkega greha piva, ki se mu včeraj, šibek kot sem, nisem zmogel upret. Predlagam, da vsi ostali grešniki naredite isto. Arbeit macht alkoholfrei!
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Izi ::

Število replik v kratkem času govori samo zase. Ko mački stopiš na rep zamijavka :D

Moram reči, da moj prispevek ni ironičen, sem pa zadeve pisal karikirano. :D

Kakorkoli že, alkoholizem je velikanski problem in včasih je treba izreči tudi kakšno bolj drastično kazen, da je za vzgled ostalim.
Naj še dodam, da nikakor nisem za prepoved alkohola, ampak naj bo za tiste za katere je namenjen.
Alkohol imamo za rajo, za ljudi iz socialnega dna, priseljence in raznorazne psihote.
Normalen človek, še posebno če se šola, da bo nekdaj nekaj iz njega pa z alkoholov ne sme imeti nikakršnega stika. Pri nas se na žalost tega ne zavedamo, se pa zato v bolj razviti Ameriki.
Tam te ne glede na starost ali socialni položaj, izločijo iz družbe, če te zalotijo pri uživanju alkohola, v zadnjem času tudi pri kajenju cigaret. In pristaneš tam, kjer naj bi bili alkoholiki in kadilci, se pravi na socialnem dnu.

Upam, da bomo kmalu tudi pri nas tako razvit, sprijaznite se že enkrat, da je komunizma konec. Nismo več vsi enaki in tudi pri nas se bliža čas, ko bo treba alkoholike in kadilce potisniti v socialno dno, tja kamor sodijo.

jype ::

Izi> Kakorkoli že, alkoholizem je velikanski problem in včasih je treba izreči tudi kakšno bolj drastično kazen, da je za vzgled ostalim.

V 21. stoletju smo že pogruntali, da take kazni niso učinkovite.

Izi> Naj še dodam, da nikakor nisem za prepoved alkohola, ampak naj bo za tiste za katere je namenjen.

Kdo pa so to?

Izi> Alkohol imamo za rajo, za ljudi iz socialnega dna, priseljence in raznorazne psihote.

Ampak mi _nočemo_ imeti socialnega dna, _sploh_. Komu naj torej dovolimo/prepovemo alkohol?

Izi> Normalen človek, še posebno če se šola, da bo nekdaj nekaj iz njega pa z alkoholov ne sme imeti nikakršnega stika. Pri nas se na žalost tega ne zavedamo, se pa zato v bolj razviti Ameriki.

Ah, uh, ja, saj res, v razviti Ameriki enostavno vržejo človeka s faksa, če je pijan. A ti veš, kaj je to "spring break"?

Izi> Tam te ne glede na starost ali socialni položaj, izločijo iz družbe, če te zalotijo pri uživanju alkohola, v zadnjem času tudi pri kajenju cigaret. In pristaneš tam, kjer naj bi bili alkoholiki in kadilci, se pravi na socialnem dnu.

Socialno dno je nekam široko. "Od oka" je na njem kakih 90% vseh Američanov.

edge540 ::

>>Normalen človek, še posebno če se šola, da bo nekdaj nekaj iz njega pa z alkoholov ne sme imeti nikakršnega stika. Pri nas se na žalost tega ne zavedamo, se pa zato v bolj razviti Ameriki.

Nebi pretiravali prosim. Zakaj točno nebi smel meti z alkoholom nobenega stika? Tudi sam študiram, pa mi gre čisto vredu, kljub temu da ponavadi po kakšnem izpitu ali čem podobnem gremo s sošolci na pivo ali dve. Saj noben ne pravi da se moraš vsak dan nacejat (oz vsak teden na študentskih čagah). Ampak pivo ali dve 2x na mesec pa ne škodita nobenemu.

Mercier ::

Ja, ampak tebe so vzgajali starši, ne vzgojne inštitucije in vojska, pa ne moreš tega razumet. ;)

Izi ::

Ja, ampak tebe so vzgajali starši, ne vzgojne inštitucije in vojska, pa ne moreš tega razumet. ;)

Hehe, hvala za pomoč :D
Sicer pa se ne gre za razumevanje ampak priznavanje svojih napak.
Poskusi ti narkomana prepričati, da ga bo heroin pokopal. Jih poznam kar nekaj in vsi so prepričani, da lahko kadarkoli nehajo :D
Popolnoma isto je z alkoholiki. Dokler ne razčistiš v svoji glavi sploh ne opaziš, da si alkoholik, to opažajo samo drugi.

Poznal sem nekaj ljudi, ki so pili "samo" ob koncu tedna, pa danes nikogar ni več med nami. Nobeden ni dočakal 50 let.

Še vedno pa ne vem, kaj dela članek z čisto socialno tematiko na popolnoma tehnično usmerjenem portalu kot je Slo-Tech ? :\

darkolord ::

Očitno je poudarek na MySpace :D

jype ::

Izi> Popolnoma isto je z alkoholiki. Dokler ne razčistiš v svoji glavi sploh ne opaziš, da si alkoholik, to opažajo samo drugi.

Ja samo med alkoholikom in študentom je, čeravno zelo medla in majhna, razlika.

Izi> Poznal sem nekaj ljudi, ki so pili "samo" ob koncu tedna, pa danes nikogar ni več med nami. Nobeden ni dočakal 50 let.

Če so se do mrtvega napokali vsak vikend, so bli že prvi vikend mrtvi. Jaz sicer ne pijem alkohola, ampak če kdo spije kozarec vina ob obilnem kosilu, ali pa si ob pizzi ali večerni debati privošči pivo, me pa res ne moti.

Izi> Še vedno pa ne vem, kaj dela članek z čisto socialno tematiko na popolnoma tehnično usmerjenem portalu kot je Slo-Tech ?

Tebe živcira :)

Keyser Soze ::

OMG, prvo se je zarekel, da je pijanec sedaj pa še to, da je alkohol za tiste ljudi iz socialnega dna, priseljence in raznorazne psihote in da izobraženci nimajo in ne smejo imeti stika z alkoholom.

Z vsakim postom se zakoplješ še kakšen čevelj globlje. :\

@Raptor001 - boh ne daj da greš na pivo! Sedaj si Slovenec, si na socialnem dnu, priseljenec(kako gre že to skupaj z Slovencem?) ter celo psiho. Izobražen pa nisi in ne boš.:\

P.S.: Long live promised land. Without alcohol.
OM, F, G!

BigWhale ::

> Ampak mi _nočemo_ imeti socialnega dna, _sploh_. Komu naj torej
> dovolimo/prepovemo alkohol?

Vidis, to je vprasanje. Jaz bi vsem prepovedal.

Oziroma bi dovolil gibanje po javnih povrsinah samo v treznem stanju.

SmeskoSnezak ::

Slo-tech je postal klub šaljivcev in rumenih cajtngov. Jao, kam smo prišli. Nekateri tu gor niti ne berejo o tem da je vse v malih (normalnih) mejah zdravilno. Smo ugotovili to za rdeče, belo vino , pivo , aspartam in travo. Ali pa moramo v vsako temo vlačit te debate?!? A, IZI?!? Idi raje eno pivo spit pa se skulirat. :D
@ Pusti soncu v srce... @

jype ::

BigWhale> Vidis, to je vprasanje. Jaz bi vsem prepovedal.

Vsem je prepovedana tudi marihuana, pa jo občasno uživa dobra četrtina prebivalstva v adolescenci. Prohibicija pač ni rešitev.

T-h-o-r ::

Izi jaz pa poznam par ljudi (penzionistov), ki so še vedno pijani vsako soboto, pa so vsi starejši od 70let ...

poweroff ::

> Ampak mi _nočemo_ imeti socialnega dna, _sploh_. Komu naj torej
> dovolimo/prepovemo alkohol?

Vidis, to je vprasanje. Jaz bi vsem prepovedal.


Islamski fundamentalist! :D >:D
sudo poweroff

Gavran ::

Popolna prepoved alkohola? A si mogoče muslić? (Pa nimam nič proti njim)

Če je alkohol za tiste na socialnem dnu, komu so potem namenjene drage steklenice Dom Perignona, Chivas Regala in ostalih dobrot?
Bodimo strpni do virusov. Tudi virusi gripe, prehlada in AIDSa morajo živeti.

jype ::

Gavran> Če je alkohol za tiste na socialnem dnu, komu so potem namenjene drage steklenice Dom Perignona, Chivas Regala in ostalih dobrot?

Dobro vprašanje. Po moje za tiste s socialnega dna, ki zadanejo na loteriji.

Ali pa za tiste, ki niso hodili v šolo, pa so najbogatejši zemljani :)
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Fax in neprimeren odziv profesorja? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
13230773 (17970) Phantomeye
»

Ali izbira predmetov za maturo vpliva na možnosti vpisa na univerzo?

Oddelek: Šola
91962 (1855) hiiipower
»

Intel: Evropska kazen nas ni prizadela

Oddelek: Novice / Rezultati
204122 (3148) frudi
»

ŠKLAB FEST 2009 (Millencolin,The Exploited,The Toy Dolls..)

Oddelek: Sedem umetnosti
61681 (1368) Razor Burn
»

Linux bo prehitel Windows čez 3 leta

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
212159 (2159) mathjazz

Več podobnih tem