» »

Tezave pri downloudanju slik - Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)

Tezave pri downloudanju slik - Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)

kalinovjak ::

Zivijo!

pred nekaj dnevi sem v usb spet vtaknil kabel in tel downloudati slike s svojega canona ps s2IS, pa sem dobil v odgovor le naslednje sporocilo: Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)...
do zdaj nisem mel nikoli problemov, downloudal sem tudi na drugih rac. in brez canonovih programov...

probal sem ze naslednje:
× zbrisal in ponovno instaliral driver v device managerju - pa ne prepozna niti vec modela, le se dig.still camera

×ponovno instaliral vse canonove programe

×probal vse usb porte

×uspesno downloudal na drugem rac.

...pa nic...

aco111 ::

Si zbrisal programsko opremo za fotoaparat s računalnika? Dodaj-odstrani programe ..., nato restartal komp, naložil programsko opremo(gonilnike) nazaj in spet restart. Če ne bo to delalo, zbriši vse spet kaj je od fotoaparata, restartaj, poglej kaj se ti zaganja ob nalaganju wina, če veš tudi registre preglej. Sprobaj tole pa se javi če ne gre.

Lp. Allesandro.
Don't worry be happy :)

kalinovjak ::

zivjo!

sprobal vse to, pa se zmeri ne dela...

nekje na netu sem zasledil podoben problem enga uporabnika in je navajal neki v zvezi z windows installerjem, ampak ne vem kaj bi melo to veze z driverjem...

link: http://www.photo.net/bboard/q-and-a-fet...

LP, tadej:)

Zgodovina sprememb…

kalinovjak ::

spet jaz!

zdaj ze res ne vem vec kaj naj...

bedno se mi zdi win se enkrat nalagati, ker je ziher nekje en catch, sam pogruntat ga je treba...
drugace pa sem videl ful podobnih problemov na drugih forumih, probal vse kar predlagajo, pa nic...

a ma kdo se kako idejo?

LP, TADEJ

Scorpia ::

Dej v bisou nastavi na usb 1.1 in ne 2 pa probi če bo delal.

kalinovjak ::

sorči, ampak tudi to ne deluje...

zdaj pa res več ne vem v katerem grmu(programu) zajec tiči...
pa tko se mi ne da win še 1x nalagat!!!

tadej


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

1152: error exctracting to the temporary location

Oddelek: Pomoč in nasveti
292848 (2525) JOKER
»

nenadno ugašanje računalnika - nujna pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
234814 (3985) Pyr0Beast
»

Zakaj ne vidim DISKA v DOSU?

Oddelek: Pomoč in nasveti
111097 (1008) 5er-->
»

Problem z BLUETOOTH

Oddelek: Mobilne tehnologije
91937 (1584) duke666
»

WinXP resetiranje&stuff

Oddelek: Operacijski sistemi
191301 (1062) AvAkI

Več podobnih tem