» »

AMIS!!!!

AMIS!!!!

whatson ::

Imam eno vprasanje: Slisal sem da sta lahko na amisu dva uporabnika z razlicnimi telefonskimi stevilkami in istim uporabniskim imenom gor hkrati... (pri neomejenem paketu)... - se pravi da sta lahko dva z istim accountom gor hkrati:)

Je to res?



whatson.xmix.net
  • spremenil: whatson ()

Elemen_T ::

Verjetno lahko...ako so impulzi plačani itak amis nebi težil...če pa se čez ceno uporabnik pritoži...pol preverjo loge in skesijo onega ki je acc uporabljal...

whatson ::

Zakaj bi se naj uporabnik nad ceno pritozil??? saj itaq eden placa samo narocnino ... 4500 SIT.. impulze pa telekom zaracuna (0889 linija - i minuta = 2.1 sit) in gredo zraven k telefonskim stroskom...

NEOMEJEN DOSTOP
Naročnina vključuje:

brezplačen priklop
časovno neomejen dostop
1 poštni predal
3 vzdevki
neomejena velikost poštnega predala
5 Mb prostora za nekomercialno predstavitev na spletnem strežniku
možna uporaba iPass servisa
možna uporaba dveh ISDN kanalov s 50% doplačilom naročnine

torej?:\

whatson.xmix.net

Elemen_T ::

aja?

Sem mi je zdelo da ima 0889 svoj račun...(tako kot siol).
Lepo to.

BlackHole ::

Hudo narobe si slišal, vsaj v mojem primeru ne gre, pa imam tudi neomejen paket pri Amisu več kot leto.

Elemen_T ::

markoj: A pa se splača?...v kratkem mislim it na amis ali siol...online pa sem okoli 60-100 ur na mesec.

BlackHole ::

Pred kratkim sem računal. Amis se je malo cenej kot SiOL na naomejenem dostopu, standardni pa je malo dražji. To je mišljena končna cena. Za 60 ur nisem računal, op moje je pa še vedno Amis cenejši, ker Siol ma malenkost cenejši impulz, je pa zato naročnina večja pri neomejen paketu za 1k SIT. Po moje ti ne bo ža, če bo vsaj tako delalo naprej ko zdaj.

Ribicija ::

whatson: Amis ne omogoča hkratnega dela dveh uporabnikov z istim geslom.

Elemen_T: Jaz sem na Amisu že kako leto in pol in moram reči da sem zelo zadovoljen. Cenovno prišparam kakih 2 kSIT, imajo pa bistveno boljši odnos do svojih strank - uporabnikov kot pri SiOL-u.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj pa mi na Telemachu? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
707837 (6143) DeLonghi
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411875 (7907) swalow
»

ARNES

Oddelek: Omrežja in internet
281622 (1362) _fim_
»

Amis

Oddelek: Omrežja in internet
201705 (1466) OZZY
»

ADSL v Ljubljani

Oddelek: Omrežja in internet
231854 (1399) andrej

Več podobnih tem