» »

Amis

Amis

MaverickT ::

Zanima me, kako je s neomejenim dostopom na net preko amisa. Zanima me palačujete. Kakšna je kaj hitrost pri analogni liniji lokacija: Kamnik. thaks
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

BlackHole ::

AMis te pride malo ceneje kot SIol. Hitrost je dobra, sem naročen že več kot leto, v glavnem zadovoljen.

whatson ::

Hitrost je zadovoljiva,... boljše od Siola...

tejo ::

Amis je hirejši od SiOL-a in ne povzroča veliko težav pri vzpostavitvi povezave. Sem preizkusil 5h brezplačne uporabe interneta pri SiOL in lahko iz izkušen rečem samo to: AMIS je najboljši! SiOL S***.

XCT ::

Jaz sem tudi naročen že več kot eno leto pa sem zadovoljen.
Tud siol sem sprobal pa sux
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

boha ::

kar se www tiče sta si podobna oz. so skoraj vsi isp-ji enaki. čisto druga pesem so pa dostopni časi, ki so recimo za kakšne igralce online špilov zelo pomembni. tu pa amis pogori... če si zahteven greš k siolu, če pa si povprečen uporabnik je amis čisto zadovoljiv.

tejo ::

Jaz nikoli ne igram iger preko interneta, ker je to samo potrata denarja. No, če bi imel kabel, potem je pa čisto druga pesem.

hatch ::

Amis ne seze siolu do kolen glede kvalitete. Kdor trdi drugace, nima pojma o internetu in naj bo raje tiho.ž

To ne pomeni, da je siol dober ISP.. je pa gotovo dalec najboljsi pri nas.

Ce uporabljate internet vec kot 100h/mesec je pa siol tudi najcenejsi (dial-up) ISP pri nas!

OZZY ::

Ja amis ma možnost za dijake, da je surfanje od 1-6 ponoč zastonj. Plačuješ je okol 75 sit/h telekomu za impulze, kar pa ni velik. Problem pa je surfanje ponoč. Le kolk folka surfa ob tej uri?
Drugač pa je tud s5 Ok. Zdej ga mam 3 mesce pa so dowload cajti OK pa tud drago ni. Po 10 uri (študenti) 55+75=130 sit ura.

hatch ::

SIOL
7h-19h 120sit/h
19h-7h 60sit/h

Pa ne nabijajte...

MRtwister ::

odvisno, ce si FUL ur na netu se splaca bolj siol, hitrost je obeh primerljiva razlike se sploh ne opazi, amis ima pa nizjo narocnino-visje impulze
Siol kot tudi amis imata probleme z tistimi zastonjskimi urami, saj tam te skozi sklopljava...sami problemi ko se enkrat narocis pa tega ni vec

OZZY ::

Hatch: Kaj pa davek in impulzi? Jest sem napisu cene z njimi ti pa brez.

hatch ::

To so cene z DDV!

telekom.si
stevilka 0880 xx xx
8.4. - v času večje prometne obremenitve minuta 1,70 SIT 2,02 SIT 19%
8.4. - v času manjše prometne obremenitve minuta 0,85 SIT 1,01 SIT 19%

stevilka 0889 xx xx
8.7. - v času večje prometne obremenitve minuta 2,10 SIT 2,50 SIT 19%
8.7. - v času manjše prometne obremenitve minuta 1,05 SIT 1,25 SIT 19%

SIOL pa stane
Paket z neomejeno uporabo
Naročnina mesečno
4.920,00 5.854,80

Medtem ko je amis pri narocnini 2000 sit cenejsi.. so pa drazji impulzi...

Ribicija ::

Siol ima eno dobro lastnost, namreč to da od kjerkoli dostopaš delaš stroške svojemu acountu. Ampak to je po mojem tudi edina.
Pri Amisu pa je pač tako da grejo vsi stroški na tel. račun.
Je pa nekaj. Amis ima ful boljši teh. support. SiOL se obnaša isto kot Telekom in pri njih ni nikoli nič narobe. ;((
Jaz osebno sem bil na začetku pri SiOlu pa sem šel zaradi takšnih zadev raje na Amis. Odnos do stranke je bistveno boljši.

lp

OZZY ::

Hatch sory moja pomota. Jest nisem zagovarju neomejen dostop ampak študenta in ostale. Ja res maš prou. Amis se bolj splača glede neomejenga paketa. Če si gor manj kot 100 ur na mesec (po 19 uri zvečer). Vprašanje pa je tud za kolk ur mesečno on rab neomejen dostop.

MaverickT ::

Neomejen dostop jazt rabm prbižn 60/h na mesec.
Želim obvladovati neobvladljivo... toda obvladovanje je iluzija!

hatch ::

Amis te pride ceneje... placeval bos okoli 9-10k/mesec (ce bos vecinoma na netu po 19h)
siol bi prisel nekje 1-2k drazje.

Matek ::

Ribicija, to, da kjerkoli dostopaš, gre na tvoj account, je po moje slabo, ker ti lahko drug, če zve geslo, ful dnar rabi, pa tudi ne vem zakaj bi blo to dobro.

Ribicija ::

Ima svoje slabosti res je. Samo finta je da lahko takoj veš koliko je stroškov za net in se izogneš nepotrebnim prepirom glede stroškov za telefon.
lp

wind ::

Pri SiOL-u si lahko vežeš uporabniško ime na telefonsko številko. Tako lahko samo iz ene telefonske greš na net. Seveda je to uporabno če hodiš samo iz ene številke na net.

OZZY ::

Za 60 ur ga kar vzem. Če si naročen na winini pa maš nemejen dostop pri naročnini 15°%cenej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dražji klicni dostop do interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
577683 (6473) kriko1
»

Cenejši dial-up dostop od 1. marca

Oddelek: Novice / Ostale najave
273195 (3195) GaPe
»

VOLJA.NET (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
12411901 (7933) swalow
»

AMIS!!!!

Oddelek: Omrežja in internet
71428 (1259) Ribicija
»

Koliko ur mesečno surfate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
604545 (3968) Janus

Več podobnih tem