» »

Računalnik v bobru

Računalnik v bobru

Gizmodo - Med vsemi bizarnimi modifikacijami, ki so jih sproducirali bolani geekovski umi, se na lestvico top 10 gotovo uvrsti Compubeaver, celoten računalnik v telesu pravega pravcatega nagačenega bobra, o katerem poročajo na Gizmodu. Kasey McMahon iz Los Angelesa se nasploh ukvarja s precej šokantnimi umentninami, tokrat pa je, kot sama pravi, želela povezati svojo ljubezen do narave in odvisnost od tehnologije. V kosmatincu se skriva čisto spodoben sistem z dvagigaherčnim Core 2 Duo in gigabajtom rama, mnogo več od mojega besedičenja vam bodo povedale slike izvedbe projekta.

71 komentarjev

«
1
2

Grimlord ::

Frikica :D
Iz malenkosti nastane popolnost in popolnost ni malenkost.

Evil mind ::

:D
Hahaha, legendarno! Ne vem od kje ideje folku :D

mtosev ::

:\ Slabo mi je
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Tutankhamun ::

ljubezen do narave moj k****
AMD Phenom QUAD 9950 Black Edition, 8GB

medobear ::

Ko mi umre prababica, jo nagačim in iz ljubezni vanjo vgradim računalnik. Je vsaj po smrti hitrejša >:D

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

Shegevara ::

Naslednji projekt.. Iztrebiti podgano in njeno celotno kožo razpotegniti po računalniški miški.. Ljubezen do narave :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

edge540 ::

I mean... Damn:D

Kaj naj rečem. Izvirno:P

mihec87 ::

Hm wierd mod..kje so tazeleni..drgac bi se pa še lahk mal bol potrudla pri nekaterih stvareh..

Izi ::

Zanimivo.
Tukaj se vidijo razlike med moškimi in ženskami.

Moški predelujejo svoja ohišja, da dobijo obliko atomske bombe, hitrih avtomobilov, vesoljskih ladij, ...
Če že v skrajnem primeru prevzamejo kakšno obliko živih bitij bodo to sigurno kakšni ostudni alieni :D

Pri puncah pa se mi zdi kar logično, da bodo na prvem mestu razne "ljubke" živalice.
Moram sicer priznati, da bi prej pričakoval kakšnega plišastega medvedka, ampak ko človek postane pravi Geek, izgleda tudi punce postanejo malo bolj človeške in niso več neke čudaške vegetarjanke in fanatične nasprotnice krzna >:D

Tale boberček se mi zdi kar posrečena zadeva, pa tudi punca je kar simpatična :D

R33D3M33R ::

Heh bober. Na slo-techu so popularnejši hrčki. Zdaj pa še kak s-tjevc spravi računalnik v nagačenega hrčka pa bo :P
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

roli ::

Jaz bom pa miško v hrčka predelal:D !

Drugače pa lep mod!
http://www.r00li.com

opeter ::

Ej, ali mi lahko kdo da mail ali pa telefonsko od punce? Želel bi jo spoznati. :8)
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

alienfrik ::

Ljudje pa imajo izvirne ideje
Vsaka čast.

aljazh ::

beav (AFNA) compubeaver.com

Pa vso srečo, opeter! :D

Moravče ::

nagačena žvavd ni ljubezen do narave mimogrede...

GupeM ::

Cjatar in vsi ki pravite da to ni ljubezen do narave: A ste prepričani da žival ni bla poškodovana al pa bolna? Mogoče že zelo stara.

_pobesneli_ ::

mogoče je bila pa to bobrova posledna želja :D mene bi bilo strah ko bi me gledal s tistim mrtvim pogledom med igranjem igric :D
Gregor

Fr33man ::

Tole me spominja na Terminatorja. da ne bo zdej kej spet oživel. Sicer pa to ni več bober, ampak je ultra super sonični bober, z 7200 obrati/min.

;-) ::

:\ brezvezna

edge540 ::

Sicer pa to ni več bober, ampak je ultra super sonični bober, z 7200 obrati/min.

Reči raje turbocharged air-cooled beaver:D

kihc ::

Ta je zihr un bober iz Siolove reklame. :D
x

Urc ::

Zanimivo. Samo nevem kako lahko posluša tako glasnega bobra:D

link_up ::

mislm fuj...pa se nagaceno je to dejansko?? oo sploh fuj :( Krneki...fuj...


un k je babico dal za primer je kr kul povedu...aa groza :(

fuj
In and Out

BluPhenix ::

Ljubitelj živali pa nagačen bober, to dvoje gre res skupaj ja.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Moravče ::

@Gupem Saj se ne gre kako je žival umrla, gre se za princip kaj se dela z njenim telesom. A ni že tak dost da se žvali za fujtr, čevlje, jakne in svega in svašta predeluje, je treba še računalnike v njih rint? Jaz pravm rdeč jupol v tole.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Moravče ()

Matako ::

Projekt mi je skrajno nekul. Predvsek kakorkoli že obračaš, je to del trupla mrtve živali (ja ja vem, saj kake druge pa jemo, vse jasno, samo vseeno - malo več spoštovanja). Drugič pa ni požarno varen - dlaka je vnetljiva.

Nisem pa vedel, da imajo bobri tako ogromne tace, sorazmerno.
/\/\.K.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matako ()

pviran3 ::

Imam raje navadno ohišje pa živga bobra zraven:|
Slabo tole, že tko so žvali boge, sedaj se pa še norca delamo:'(

;-) ::

Pa še nek debel bober je...skrajno neukusna šala ja! Če bi ga greenpeacovci (al kak že) vidl ob vodi bi ga z vodo polivali pa v morje tiščali k bi mislli da je kit.

Tilen ::

Upam lahko samo, da njen naslednji projekt ne bo kak Big Tower - nagačeni osel. :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Trdi ::

Fuj, ljubezen do narave pa taka. ;(
Trdota d.o.o.

Luka Percic ::

Slabo tole, že tko so žvali boge, sedaj se pa še norca delamo

Mah bogi vi ja.

Bober je bil že nagačen, kaj je tako sick, če mu še komponente vdelamo?
Pa kot je nekdo že rekel, nemoreš mi zagarantirat da ni bil ta bober bolan, crknjen,.. ko so ga nagačili.

Osebno sicer namram da me živali gledajo(scary), ampak to vaše jokcanje ni za nikamor.

Trdi ::

Ja, kaj pa če je bober naredil samomor, ko je videl, kakšen PC bo postal? Tako kot recimo ljudje dajejo svoje organe po smrti?

Obregnil sem se ob "ljubezen do narave", to se meni zdi pač bedarija. Tako da probaj naslednjič pisati poste, brez da se spuščaš na osebni nivo žaljenja ostalih. Thanks.
Trdota d.o.o.

Matrin ::

Stvar zgleda groteskno. Delovalo bi lahko kot kritika (čeprav ne vem česa), ali pa kot strašilo za goste (mene bi svekakor malo vzdignilo, ko bi tole na mizi vido). Ne vidim pa v tem estetskega pomena ali lepote. Še najmanj pa ljubezni do narave (ali pa je ta punca ne zna preveč dobro izrazit).

Pač tipično amerikansko razmišljanje. Težko verjamem da bi bober bil bolan, ker bi imela takšna žival verjetno tudi pobleme z dlako, kožo... Časi, ko se je ljubezen do narave izkazovala skozi nagačanje živali in raznimi lovskimi trofejami, to so stvari prejšnjih generacij. Danes bi morale biti takšne stvari v zatonu.

Tudi glede krzna, mnisem sicer neki fanatik, ampak ne vidim smisla zakaj bi ga nosil. Je predrago, in proti modernim materialom neučinkovito. Pa tudi lepo ni tako zelo.

m_a_t ::

Še ene rdeče ledice bi mogla dat namesto oči >:D

edge540 ::

Joj nehajte se jokat no. Pač ga je nekdo vstrelil živega in zdravega. So se že preveč namnožili ali kaj podobnega. Kaj bi šele rekli če bi obiskali kakšno lovsko kočo:\

nsane ::

Sick!:(

Poldi112 ::

Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

joebanana ::

Kva pa priključki? A se jih čez tazadno ušteka al kva, usb pa čez nos...

nesmrten ::

Js bi jo kaznoval z družbenimi deli kot hranjenje bobrov! In čiščenje za njimi... Groza

A ne vidite bobra? Deluje zeloo presenečen:d

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

Izi ::

Jasno mi je, da naravna selekcija pri človeku že predolgo ne deluje več tako kot je bilo naravno predvideno, ampak da imamo med seboj že toliko psihotikov pa skoraj ne morem verjeti.
Dajte fantje, malo se zamislite nad sabo, take poste bi pričakoval od kakšne najstniške punčke.
Gre za enega usranega nagačenega bobra, ki ga pač naročiš prek interenta. Od pravega bobra je ostala samo koža, vse ostalo so umetni materiali. Ta bober ni "truplo" nič bolj kot pa vaši čevlji ali pa superge.

Zadeva na mizi vsekakor izdaja ljubezen do narave in tudi deluje bolj naravno in pomirjujoče, kot pa tisto mrtvo nenaravo železje in plastika, ko jo imamo ponavadi na mizi.

Ko prebiram tole jokanje čudakov, ki jih je vsako generacijo več, se sprašujem, kaj za vraga delajo starši. Ali dandanes sploh še kakšen starš vzgaja svoje otroke?
Teli psihotični posti kažejo, da nekateri osebki niso bili nikoli v življenju deležni prav nikakršne vzgoje in da so vso svojo bit ustvarili z gledanjem televizije in internetom.

Če se bo tako nadaljevalo, se človeštvu piše zelo slabo. Verjetno je potrebna spet kakšna naravna katastrofa ali pa dolgoletna vojna, da naravna selekcija opravi svoje >:D

gorilla ::

bolano....

Looooooka ::

Se prav ce v tvoje starse ko umrejo vtaknem peno in si izdolbem luknjo za hladilnik... Po moznosti kksn daljsi del koze utrdim s kljuko in spremnim v odpirac za pivo. Bo to ok?... Mislm sj kosti bojo pokopane mesa itak ne bo vec... Sam se preparirana koza... Pa moj hladilnik? =)

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

madmitch ::

In potem temu rečejo umetnost? :\
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

Poldi112 ::

Loooka, če bi starše lahko pojedel za kosilo brez nekih zakonskih ali moralniz zadržkov, potem bi jih seveda lahko tudi nagačil. Dokler pa tega ne moreš, je pa tvoja primerjava zgrešena (razen če si psiho).
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Furbo ::

Jaz bi imel raje bolj prostorno ohišje, morda bo priložnost sedaj ko je na vrsti odstrel medvedov pri nas. >:D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Izi ::

morda bo priložnost sedaj ko je na vrsti odstrel medvedov pri nas

Probaj dobiti enega izmed tistih medvedjih mladičkov, ki sta pred kratkim poginila od lakote, ko so lovili njuno mamo.
Me prav zanima, kdo jih ima doma nagačena.
Z medvedjim mladičkom bi sigurno požel svetovno slavo med modifikatorji, saj so jih že v vseh zahodnih državah že iztrebili.

_Enterprise_ ::

Al pa mladiča od mačka v mobitel... kojk bi ga najstnice kupvale... čeprov ne bi vedle da bi bil taprav...

Bom probu mojga psa, sam nevem kako, ker je najboljš vejetn, da je žival mlada...>:D

Bass0 ::

Compubeaver?

Kar sem si jaz predstavljal, bi bil ultimate prenosnik... za ženske. :P

[edit: Pregledal fotogalerijo... Njen zadnji stavek je "Gosh, thanks for checking out my beaver!" XD]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bass0 ()

gzibret ::

> Še ene rdeče ledice bi mogla dat namesto oči

Ja, namesto oči bi morale biti ledice za power in za hard disk :D

Drugače pa je iz linka očitno, da je bober že bil mrtev in nagačen. Le neko novo funkcionalnost je dobil, ki ni več le estetska/groteskna. Postal je torej odličen prenosnik za ženske :D
Vse je za neki dobr!
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Funny and cool links (strani: 1 2 3 4177 178 179 180 )

Oddelek: Loža
89631404394 (510) Gregor P
»

Painkiller : Overdose

Oddelek: Igre
111707 (1707) opeter
»

10 najboljših odkritij robotskih vozil Spirit in Opportunity

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
125079 (3691) jype
»

Westerni za prave moške

Oddelek: Sedem umetnosti
304520 (3732) BladE_
»

Zbirka Voltmodov za Grafične

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
4512977 (7772) r0b3rt

Več podobnih tem