» »

Neka napaka

Neka napaka

markob1982 ::

Lep pozdrav

A mi zna kdo pomagat pr naslednjem problemu

Namreč javlja mi napako ACCESS VIOLATION AT ADDRESS 2D7D4630. READ OF ADDRESS 2D7D4630.

Namreč ko hočem recmo dat Disk Cleanup mi to napiše, če zaženem TuneUp 2007 mi najprej neki cajta dela pol pa jav napako na tem naslovu, isto ko sem dal RegistryFix gor.

Kaj naj bi to pomenilo in ali se da to kako popravt?

Ko sem kliknil na Debug tm na unem okncu za error mi je kr neki pravl missing files or can't find files (kernel32.dll pa še neki), čeprav mi ni jasn kam so zginili.

Prosim za kak nasvet ali pomoč, če ne bo vse letel po luftu:D :)

primzx ::

..nč prnes nafto, poli, zažgi, pa glej ko gori.:D :D :D :D ..

..Mogoče si biu poreden mamin sinko, in si navijal "stvar"?:D Če si povej zj.

markob1982 ::

nisem nič navijal, ga še nikoli tud nisem, tko da je problem kje drugje

primzx ::

markob1982 ::

še kr gnije globoko v sebi s temi svojimi errorji ;(

primzx ::

pejt v "MSCONFIG"(START>RUN>MSCONFIG>ENTER). Če mas označen NORMAL startup, dej na selection startup, ce mas pa selection označen, dej pa na normal. S tem kao zresetiraš startup in background programe. Še neki. Pejt na startup jezičk, pa tm odklukej tiste program ki JIH NE RABIS. To delej izkljucno ce ves kai delas. OK?:D

markob1982 ::

še mal bolj podrobnejše poročilo te napake

pač ko dam Debug mi napiše tole:

kernel32.dll!7c80f06f()
Frames below may be incorrect and/or missing, no symbols loaded for kernel32.dll
pol jih pa tm ful našteje
med njimi se poleg kernel.dll pojavi še
dataclen.dll
ntdll.dll
shlwapi.dll

Bom pa zdele probu tisto zgoraj

primzx ::

Ena varianta je da si vse te zlovdas in jih ponovno vrzes v diriktorij s prekrivanjem posameznih *.dlljev. Druga moznost je "system recovery". Tretja moznost je "recovery console". Isto je s RC, samo da delas z WinXP Cdjem. Če nis kei tacga nalagov, bi uporabu System recovery>START>PROGRAMS>ACCESSORIES>SYSTEM TOOLS>SYSTEM RESTORE. Za drugo bi pa vzel raje ponovno metanje DLLjev iz XPcedeja s pomocjo RC.

P.S. Obstaja še 4. moznost, da pri namestitvi XPjev, das "REPAIR" pa ti zmeče vse osovne datoteke, vendar bosmogu potem samo se dodat driverje (grafa, plata,drugo..) in je stvar ucvrta. Disk se ne formatira, torej datoteke ostanejo gor.:D

markob1982 ::

sej sem že razmišljal da bi dal cd od xpjev pa repair sam sem se hotu prepričat še če se da kako drgač.

Če pa še ne bo delal pa pridte pod moj okno pa lovte stvari od računalnika, ker bo šel na 3000 koščkov, pa še 2 boksa bo dubu, hehe:))

primzx ::

..kot sm reku na začetku, komp zažgi, če ga pa saj kanček spostujes, mi ga pa podari, kot "revnemu Romu". :D :D Ne resno. Še zmer mam P3.:D :D :D

markob1982 ::

hehe, sem dal system restore za par dni nazaj, k sreči se mi kak dan al 2 šele to pojavlja tko da težava zaenkrat odpravljena, hvala lepa

primzx ::

..še drugič:D

lep dan še naprej,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win XP SP2

Oddelek: Operacijski sistemi
9693 (612) hojnikb
»

Missing dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
9974 (778) xtrat
»

ET pro mod in cedega

Oddelek: Igre
91401 (1312) PARTyZAN
»

kernel32.dll

Oddelek: Pomoč in nasveti
91337 (1158) alf__
»

Odpiranje dat.exe v VB

Oddelek: Programiranje
122804 (2597) webblod

Več podobnih tem