» »

Missing dll

Missing dll

mayhem ::

Pozdravljeni.....

Imam neko težavo, katera mi gre že malo na živce.
Namreč sem inštaliral spyboot search $ desroy ter zagnal program. Po končanem skeniranju sem nekaj popravil kar je predlagal program. Po ponovnem zagonu PC-ja se mi je potem začelo pojavljati okno error v katerem piše samo .... Missing dll files. please reinstall.
Nato sem zaganjal ccleaner v cmd-ju zagnal sfc/scannow in nič ni pomagalo... nakoncu sem izbrisal še spyboot vendar brez kakega dosežka.

Moti me še najbolj to, ker ne napiše imena izgubljenega dll-ja ampak samo Missing dll files. please reinstall.
System restore pa imam izklopljen tako,da ne morem povrniti nazaj.

Kakšna ideja kako to izklopiti, ker , da bi formatiral zaradi tega se mi lih ne da, ker imam veliko programov za nazaj poštimati.


Hvala vnaprej....

Looooooka ::

Ce si zihr, da je ta popup od windowsev in ne kaksnega start up programa(taskmanager pa poglej ker proces je to okno zalaufal) potem dej pac instalacijski cd not in daj repair installation...pa bi ti moral zadevo spravit popravit(ce nimas res res res slabega dneva)

mayhem ::

Hvala .... sem dobil proces v taskmanagerju ampak ga nisem mogel izklopiti "access denied" tako, da sem potem stisnil na "search location process" in ga videl , kje se nahaja, kjer ga spet nisem mogel izbrisati.

Tako,da sem ga potem izbrisal v safe mode ..... neki keylogger je zajebaval uglavnem se je prilepil na nek gonilnik in štartal z winsi :(

Hvala še enkrat za pomoč.....
Lep pozdrav.....

butec ::

spyboot ti je izbrisal nesnago......

ni pa izbrisal startup zapisa...

zaženi msconfig, jeziček starup in izklopi zagon programa in ostalo nesnago, ki se je nabrala

Unknown_001 ::

Tole mi je že ene parkrat pomagalo, upam, da bo tudi tebi.

http://www.dll-files.com/

Lp!

xtrat ::

Zdravo
Bi znal kdo meni pomagat? Naložil sem si eno igro in ko sem jo hotel zagnati mi je napisalo MSVCP71.dll is missing from your computer. Uglavnem sem že gledal po netu nekatere guide npr. www.dll-files.com, sem naložil extractu v system32 mapo pa še vedno nič. Sem kaj pozabu narediti, ve kdo?

Sedaj pa sem extractu v system mapo in gre v igrico ampak takoj ven. Sm tudi probal compatibility.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: xtrat ()

[D]emon ::

NIKOLI ne downloadaj dll datotek. Ta datoteka je del Microsoft Visual C++ Runtime Redistributable, ki ga dobis na Microsoftovi strani. Tisto svinjarijo, ki si jo downloadal pa cimprej spucaj.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

xtrat ::

Sem izbrisal, hvala za nasvet. A pa je kak tehten razlog za to?
No ampak problem še vedno ni rešen :/

[D]emon ::

Tehten razlog? Recimo, da ne ves, ce ni v tisti dll datoteki, ki si jo potegnil dol, kaksna zlonamerna koda.

In potem se ljudje cudijo, od kje kasirajo nesnago na racunalnike... 8-O
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

xtrat ::

[D]emon je izjavil:

Tehten razlog? Recimo, da ne ves, ce ni v tisti dll datoteki, ki si jo potegnil dol, kaksna zlonamerna koda.

In potem se ljudje cudijo, od kje kasirajo nesnago na racunalnike... 8-O


Hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DirectX - an internal error occured

Oddelek: Pomoč in nasveti
8552 (503) amigo_no1
»

Neka napaka

Oddelek: Pomoč in nasveti
111011 (893) primzx
»

Hitman--bloodmoney noče delat

Oddelek: Igre
81171 (982) acroni
»

Napaka v modulu MSHTML.dll

Oddelek: Operacijski sistemi
5805 (733) #000000
»

MSVCR70.dll

Oddelek: Programska oprema
5847 (804) (sic)

Več podobnih tem