» »

Pritozba na placilni nalog (obvestilo o prekrsku)

Pritozba na placilni nalog (obvestilo o prekrsku)

1
2
»

antonija ::

Sej ubistvu je bistvo pritozbe tistih 120 EUR za prehitevanje po odstavnem pasu. Blendanje je zdraven vkljuceno ker se splaca probat, pa se kosta veliko manj kot prehitevanje.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

sese12 ::

Bistvo vsega je, da nobem noče priznat svojega prekrška in potem, ko ga stori, išče sto in en izgovor, da so za to krive druge okoliščine ali nekdo drug - ponavadi policaj.

TRIROG ::

z mojega vidika je zadeva čisto enostavna ... dejstvo je da je policaj VOZIL po prehitevalnem pasu in da ni po njem SAMO PREHITEVALl ... če razumete...

vprašanje ...

a je cesta od trzina oz zadnjega semaforja pred črnuškim rondojem do črnuškega rondoja dvopasovnica al gre za cesto rezervirano za motorna vozila ...

prepričan sem namreč da je na tisti cesti dovoljeno voziti po desnem pasu in biti hitrejši od ostalih na levem pasu ... drugače tam vsakodnevno ljudje delajo prekrške ... ker se stalno vozijo po prehitevalnem pasu...

antonija ::

Ceste z rumenim tablam so regionalke (navadne ceste), modre table so ceste rezervirane za motorna vozila, zelene table pa avtoceste.

Pa "prekrsek" blendanja sem priznal (vkolikor interpretiras zakon da gre res za prekrsek), je pa tud res da imamo po novem po novem prekrske neznatnega pomena (to so taki zaradi katerih ni in ne bo nastala nikakrsna skoda ali nevarnost). Tukaj je to pomojem primerno (odlocil bo pa sodnik).
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vožnja po prehitevalnem (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Na cesti
528112824 (89846) solatko
»

Policija - kazen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
20131562 (24729) St235
»

Ali blendate nasproti vozečim? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20448900 (43746) kalko
»

ZVCP 37. člen (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
508811 (8095) KoMar-

Več podobnih tem