» »

Logitech diNovo Edge

Logitech diNovo Edge

ThinkComputers - Na ThinkComputers so danes objavili test trenutno najnaprednejše tipkovnice, ki jo ima v svoji ponudbi Logitech. Gre za model diNovo Edge, ki je opremljen z obilico bolj ali manj funkcionalnih dodatkov in precej privlačnim, sodobnim dizajnom. Poleg Bluetooth povezljivosti, osvetlitve, obilice dodatnih tipk in kvalitete izdelave premore še nekaj posebnosti, kot naprimer okrogel touchpad, ki ga bolj poznamo s prenosnim računalnikov, le da je tukaj namenjen premikanju po dokumentih v vse smeri, ne nadomešča pa miške. Kakorkoli, če ste eden izmed petičnežev, ki zaradi vseh dodatnih funkcij, še bolj pa zaradi kul izgleda enostavno mora imeti tovrstne izdelke, se brž lotite branja testa. Tudi ostalim dovolimo.

24 komentarjev

Coinbird ::

ta tipkovnica je zakon, ampak v realnosti je 150€ za tipkovnico ogromno. zato sem raje kupil malega brata, ki je kopija dizajna logitech S 510

po drugi strani pa kvaliteta nekaj stane, naprimer mojo 4leta staro logitech miš MX300 še danes uporabljam takrat je bla cirka 15k :D
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

km- ::

dva dni nazaj sm jo testiral v eni trgovini v trstu in zgleda kr kul, ampak za ceno 200eur, ne hvala :)

fatg ::

ne prenesem narobe obrnjenega insert-home-pgup-del-end-pgdn kvadratka, ki mu povrh vsega manjka še insert. js to uporabljam.

ALTbla ::

kako narobe obrnjeno? pri meni je tut tko na logitechovi tipkovnici obrnjeno.. glede inserta pa malo bolj poglej, je nad home gumbom.. meni cisto ustreza taksna razporeditev, ampak to dejansko je prevec za tipkovnico..

se eno malo off topic vprasanje.. kaj tista logitechova garancija za 3 ali 5 let koliko ze je pomeni? ce se tipkovnica pokvari pa je nism js pretepu da se je pokvarla a mi jo popravjo? al to sam velja za materiale? garancija za kvaliteto izdelave? v cem je fora?

Looooooka ::

par gumbov fali! >:D

ALTbla ::

in kiri so to? razn numericne tipkovnice? :)

globoko grlo ::

sam še "natural" razporeditev keyev bi rabil

frudi ::

vem, da gre zgolj za stvar navade, ampak ne prenesem tipkovnic s tema mutiranima Enter in (\,|; ž na slovenski) tipkama. vedno zgrešim 'ž' in pritisnem Enter. podobno tudi z obrnjenimi Home-End, PgUp-PgDown...
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

profii ::

mene zelo moti mali enter

Luka Percic ::

Sicer huda tipkovnica, ampak za isto ceno dobiš dinovo laser-
Posedujem in sem kljub visoki ceni uber zadovoljen.

marvin42 ::

Draga tipkovnica, v končni fazi je pa še vedno plastik-fantastik. Kaj mi pomaga milion dodatkov, če si pri tipkanju na njo polomim prste?
Mostly Harmless

kriko1 ::

Ne vem če je to 100% isti model, vendar sem videl ravno tako tipkovnico od Logitech in za ta denar ni imela lučke za caps-lock (samo zapiskala). Kako uporabno?!

Phoebus ::

Me ne prepriča. Zame mora bit tipkovnica velika in robustna. Žal pa me je tudi G15 ki sem ga glih ker je dajal ta občutek razočaral- sicer dela suuuper, AMPAK jo pa imam čisto poradirano (tipke postanejo prozorne ko se barva poradira). V slabem letu.

PARTyZAN ::

Moja G15ka je stara ze kaksno leto in pol, pa mi ni uspelo se z nobene tipke spravit dol barve :). Uporabljam jo pa na svojem primarnem PCju kar intenzivno.

bluefish ::

@Coinbird: kje si kupil tisto tipkovnico, in koliko časa zdrži baterija?

infiniteLoop ::

Samo Maltron je tipkovnica, vse ostalo je prevara.

(Adaptirano po: "Samo je Mile Kitic muzicar, ostalo je sve prevara.")
None of us is as dumb as all of us.

Coinbird ::

Tipkovnico sem kupil pri mimovrste.com, 22.2.2007 do zdaj se še ni prižgala lučka, ki opozarja na prazne baterije>:D
(In partially high-pitched voice) Feel good (9x)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Coinbird ()

bluefish ::

so baterije priloženi ali jih je potrebno dokupiti?

3p ::

Če je to lepa tipkovnica, je čas da začne iskra spet tržit dizajn s Pake, 3000 ali kaj je že bla.>:D

tt1024 ::

Phoebus pri G15 je bila ena serija, ki je imela slabšo barvo na tipkah in se je barva po določenem času ''sprala'' glede na to da imaš na tipkovnico 3 leta garancije jo seveda uveljavi pri pooblaščenem servisu.

Lp

glinik ::

Jaz mam tudi rad klasiko glede rasporeditve tipk ...

Mali enter itd ... hvala lepa ...

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

Matevžk ::

In seveda obvezna poslastica - ogromen Delete, ki ga pritisneš namesto Inserta, namesto Homea in namesto Enda. Tudi sam sem oboževalec take razporeditve :D.
Saj se navadiš, ampak ne razumem, zakaj bi tako drago tipkovnico hoteli začiniti z nelogičnimi potezami, čeprav so morda zadnji modni hit ...
lp, Matevžk

AntiC ::

Lahko samo povem da so popravl enter da je normalno velik :) skratka uzitek je tole tipkalo. :d

Zgodovina sprememb…

  • polepsalo: gzibret ()

profii ::

kje pa se jo da videt/kupit?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Montiranje gigabyte gtx 970 G1 Gaming grafe

Oddelek: Pomoč in nasveti
141170 (922) gddr85
»

Kateri CPU kuler za Phenoma II?

Oddelek: Kaj kupiti
211724 (1075) Mitja358
»

Zvočniki do 170€

Oddelek: Zvok in slika
91309 (1083) alenbalboa
»

Pokrov za luknjo od baterije pri prenosnikih

Oddelek: Strojna oprema
132249 (2089) fruti
»

nalepke 2,5 x 2,5 za ohišje

Oddelek: Pomoč in nasveti
10860 (702) boštjan

Več podobnih tem