» »

Kater disk do 150€

Kater disk do 150€

brdi ::

Zanima me ker disk se mi najbol splaca kupit do 150€?

LP

dzinks63 ::

kixs ::

Kaksnega 500GB.

Poglej na Bolhi!

lp

brdi ::

Ja ta seagate je tle dragi gledam sem tale disk
WD 400GBklik

Aja pa kaksno mnenje o samsungih ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: brdi ()

jan01 ::

samsung 500GB-135€

brdi ::

in kako so zanesljivi ti samsungi ?

kixs ::

Tako kot vsak drug.

brdi ::

Ja pa ziher deluje tko kt treba pa zivljenska doba ? Kajti pol tera podatkov je potem kr lepa izguba :D

Melanholija ::

vsak disk ti lahka crkne, drugače pa mam sam 300gb verzio že kakšno leto in pol in dela brez problemov!

Jackal ::

Tudi jaz se odločam za nakup novega diska. Skoraj čisto sem se že odločil za Seagate Barracuda 7200.10 500GB. Nabavil ga bom najverjetneje v Funtechu, pa me zanima ali je ta model na njihovem ceniku res Barracuda 7200.10 ali je še starejši 7200.9?. Na zunaj se namreč razlikujeta le po serijski številki (Barracuda 7200.9 - ST3500641A in Barracuda 7200.10 - ST3500630A).
Po hitrosti pa le nista tako zelo podobna, ker Barracuda 7200.10 uporablja višjo gostoto podatkov na ploščo (perpendicular recording) in zato bi rad prišel do slednjega.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

brdi ::

Jaz rabim disk ki bo varen za podatke ! Do sedaj sem uporabljal WD za tele samsunge 500Gb pa me zanima zakaj so tako poceni?

koyotee ::

jackal a ti je tezko pogledat na disk v trgovini, tko al tko so sam u eni bedni plasticni vrecki...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

igor0203 ::

Jackal, pošlji jim email. ;)

KandazaR ::

Jaz rabim disk ki bo varen za podatke ! Do sedaj sem uporabljal WD za tele samsunge 500Gb pa me zanima zakaj so tako poceni?

Noben disk ni 100% varen. Pa naj bo wd,seagate,... ali pa samsung. Tale samsung je zato tako poceni ker je iz elektronike.si , kjer so take cene kot v tujini in bi morale biti tudi drugod pri nas. Ne pa da berem teste pa pišejo da so najugodnejši seagati najdražji pa hitachi. Pri nas je slika ravno obrnjena. Preber si kak test pa boš ugotovil da so samsungovi diski najtišji in se malo grejejo. Drugače pa lahko tudi kupiš wd-ja samo nikoli ne misli da ti ne more crkniti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KandazaR ()

AlesC ::

jst ne vem za kaj folk nuca tak vlke diske... kup sata2 wd 250 16mb. Čist dost, tih je pa še hiter.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AlesC ()

brdi ::

Pac rabim plac sedaj mam 2x 120 ampak deinitivno premalo !

Calligula ::

Jaz bi na tvojem mestu kupil dva diska. So podatki se bolj varni, ce niso vsi na enem disku pa, ce bos kdaj mel potrebo po hitrosti ju lahko das v raid 0 recimo..

Mislim, da za ta denar dobis 2 200 ali 250 giga hitachija ipd..

Ali pa imas enega v prenosnem ohisju npr.. Skratka meni se 2 manjsa zdita bolje kot en velik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Calligula ()

brdi ::

Ja sej to se tut sam odlocam za 2 manjsa ampak gledam na ceno tut kajti samsung 500gb stane malo vec kot 320gb WD. Amapk nisem se nikoli imel samsunga.

kixs ::

Ti kar kupi WD, ki pa je tudi edini disk, ki mi je v moji zgodovini crknil :P

brdi ::

Ja in kaj mi potem ti priporocas ?

kixs ::

Best-buy ti je Samsung 500Gb - pri nas ga ima samo en za dobro ceno. Za malo vec dobis WD 500GB - ki pa je tudi malo hitrejsi.

Zanesljivi so pa vec ali manj vsi enako. Tako en kot drug ali tretji ti lahko crkne. Zato pomembne podatke pac backupiramo.

Kako bos naredi je odvisno samo od tebe, saj gre za tvoj denar ;)

lp

Snegec ::

Po mojih izkušnjah glej samo Samsung in Seagate znamko, ostalo je vse več ali manj - sranje.

In ja, to je moje mnenje, tako, da z odgovori na moj nasvet z "mojemu fantu/jebaču/očiju/sestrici/babici dela pa odlično njen/njegov WD/Maxtor itd" ne boste dosegli veliko.
Snegec & Snežinka, mala potepinka.

kixs ::

In kaksne so tvoje obsirne izkusnje, ki govorijo o tem, da so ostali pa sranje? 8-O

brdi ::

Ja odločil sem se za Samsunga 500Gb ! Ampak res ja od kod tebi da so vsi ostali sranje ? Sam uporabljam 2 WD diska ze 4,5 leta in se ni bilo problemov z njima razen ob nakupu racka ko je imel firwmarsko napako in sem zgubo skor use podatke!

shadow7 ::

@Snegec: Hlajenje dela čudeže.

@brdi: Samsungi 500GB so za svojo ceno best buy in razmišljam, da bi kupil še 2. Če ti crkne, pač uveljavljaš garancijo in narediš restore backupov. Gre sicer par urc, ampak to bi isto veljalo za katerega drugega proizvajalca.

jan01 ::

popravek:
samsung 500GB-le 117€

Tilen ::

WD mi še nikoli ni crknil. Kot tudi noben drug disk. Mašina laufa 24/7.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

brdi ::

jan01 ja tale disk sem naroco samo vprasanje kdaj ga om dobo. Kajti povprasevanje je baje gromozansko !

Kami ::

Dvomim da ga boš dobil.

Na elektronika.si majo ogromno izdelkov po res nizki ceni ampak, ko kličeš tja / pošleš mail nikoli nimajo nič razen par izdelkov ki jih dobiš po isti ceni tudi v drugih trgovinah.

Torej lahko temu skoraj rečeš nateg. Že par frendov in toti jaz smo hotli tam kaj kupit, ker so nekatere cene res kul ampak nikoli niso nič takega meli, vedno samo par izdelkov po normalni ceni.

Torej če tam kopuješ idi rajši osebno tja, kar drugače lahko, da boš čakal dolgo in nič dobil.

Bethrezen ::

jst sm dubu g5 po treh dneh se mi zdi. brez kompliciranja

brdi ::

Kami ja vem kako je s tem sem kupil misko tam in sem cakal lep lep cajt ampak nisem dobo ! Ja men je danes reko da ima ful narocil za te diske!

Calligula ::

Ce dobis za ta denar Samsunga ga le vzami.

Fuks ::

@shadow7
Hlajenje nima z diskom nobene veze.
Je bla pred kratkim objavljena novica o tej ugotovitvi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seagate 1,5TB Da ali Ne?

Oddelek: Kaj kupiti
132576 (2078) Blazod
»

Ker trdi disk nej kupm! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14910148 (6321) kmetek
»

Kater disk 500GB?

Oddelek: Kaj kupiti
272098 (1417) urosh
»

sata disk: SEAGATE Barracuda ali WD Caviar?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91003 (877) PaX_MaN
»

Kje do Seagate Barracuda.10

Oddelek: Kaj kupiti
131726 (1199) Pyr0Beast

Več podobnih tem