» »

Težava v Outlooku

Težava v Outlooku

`ripper` ::

Imam nameščen MSjev Outlook 2003 in nedavno sem si nastimal uporabo za dva maila (pac, dvoje nastavitve, dve pravili, da mi posto mece v locene mape in to je to), naletel pa sem na sledec problem:
Vsakic, ko Outlook odprem, mi pac avtomatsko preveri pošto, samo se mu ponavadi pri enemu pop serverju zatakne. Uporabljam recimo gmail in pa mail386.com. In težave se pojavljajo izmenicno, zgleda tko, kot da hoce pogledat posto na istem portu in potem en server timeouta. Se da kako nastavit, da bi jih pregledoval v razlicnih intervalih (recimo enega 10-20sec kasneje) oz. tako da mi enega accounta ne prebere ob zagonu?
Ker ce recimo na mail, ki ni 'nasel pop3' streznika, preverim cez pol minutke, stece cez b.p.

Hvala v naprej za odgovore
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Khalila ::

Se kar pridružujem s težavo tukaj. (outlook 2003)

Kako lahko povrnem tisto ikono pisemske ovojnice v opravilni vrstici(ki javi - imate nove neodprte elemente), ki se pojavi, ko prejmeš novo pošto? Ta ovojnica se v opravilni vrstici (področje za obvestila) več ne pojavlja, ko prejmem novo pošto. Kako lahko to povrnem v System Tray?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Khalila ()

kitzbrado ::

Pojdi na tools->options; izberi si 2. tab (Mail Setup) in tam klikni na Send/Receive. V oknu, ki se ti bo odprlo, boš lahko naštimal drugačne intervale za posamezne račune.

buttcrack ::

kje si nastavim minimize to tray?

jurre ::

@butch3r
z desno klikni na outlookovo ikonco, ko imas odprtega, pa izberi moznosti minimize to tray. To sem ugotovil sele potem, ko sem ze spremenil nastavitve v registru:D

buttcrack ::

hvala

Khalila ::

Vidim, da mi po enem mesecu nihče ni znal odgovoriti na vprašanje.

Sem danes sama našla odgovor in rešitev težave. Prilagam za tiste, ki bi jih pestila podobna težava.

Orodja
Možnosti
Možnosti e-pošte
Dodatne možnosti e-pošte
Ko prispe nov element v mapo v mojo mapo Prejeto
Pokaži ikono ovojnice v področju za obvestila (daš kljukico v kvadratek)
Prikaži namizno opozorilo o novi pošti (daš kljukico v kvadratek)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Poštni odjemalci (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Programska oprema
375273480 (18411) Matko
»

Tunderbird 3.1 čimbolj enakovreden Outlooku, katere addone rabim ?

Oddelek: Programska oprema
151749 (1567) l0g1t3ch
»

Microsoft Outlook 2003

Oddelek: Programska oprema
61110 (966) slowie
»

Mozilla Thunderbird 1.5

Oddelek: Novice / Brskalniki
466888 (5128) krho
»

FileZillo u tray!!

Oddelek: Programska oprema
91741 (1643) andper

Več podobnih tem