» »

vožnja z cokli

vožnja z cokli

'FireSTORM' ::

danes sem punco peljal na šiht ob šestih zjutraj
in sem skočil samo v cokle, ker se mi ni dalo obuvat
no ok, pa mi njen foter pravi da če me dobijo bom plačal kazen
pa sem vseeno peljal...
no pa ko se peljem nazaj začnem malo razmišljat:
hm...res je malo čuden občutek ko imam 5cm podplata...weird
pa še malo se mi sezuvajo, mal je nerodno

ok pa se spomnim na ženske:
ja kako pa potem lahko ženske z svojimi čevlčki vozijo ko majo 20cm pete?
to pa ni prepovedano al kak zdaj to?
v tistem ni nerodno vozit, ko imaš na peti samo pol kvadratnega centimetra ali pa še to ne na tleh?

mislim ni mi jasno...
je to tudi prepovedano ali je to dovoljeno z ženskimi čevlji in visokimi petami?:\
če je dovoljeno, zakaj pa potem z colki ni? saj je skor eno in isto:\
Those penguins.... They sure aint normal....

kixs ::

Oboje je prepovedano. S tem, da se bo lustna punca temu izognila.

Kok pa vem, je tudi bos vozit prepovedano.

lp

'FireSTORM' ::

ja saj to
punca bo kiklo dvignila
kaj pa naj jaz dvignem?:\ (brez homoseksualnih :P )
Those penguins.... They sure aint normal....

Red_Mamba ::

kdo te je pa to napizdu da bos ne smeš vozit? a če mam pa sam nogavice gor pa lahk :D
[st.slika https://img.shields.io/badge/Slo-Tech-green.svg test]
Linkedin >> http://goo.gl/839Aua
Mamba's Crypto & ICO's: https://t.me/joinchat/AAAAAExTkO4P4UDy0fIZdg

ricola78 ::

Ženske ponavdi ne vozijo v štiklih, imajo še udobne copate za vožnjo. Sicer nekatre in nekateri vozijo z napačno obutvijo, in če jih ustavijo policaji, je odvisno od policaja ali bo dal kazen ali ne.

kriko1 ::

@'FireSTORM': ti se pa na havbo sklonis >:D (sorry nisem mogel zdrzat) :P

kixs97: zakaj pa bos ne smes vozit (eni vem da to pocnejo)?

eales ::

a si oredstavlate rejverja z unimi visokimi(10 ali več cm podplata) bafkami? Jaz si ga ne:D

_pobesneli_ ::

nevem če si bo kak policaj drznu gledat v avto kaj ima lušna punca obuto na nogah..pomoje bi si ona kaj narobe predstavljala kam gleda :) ;)(edin če bi mogla vn stopit)
punce pa ponavadi sezujejo petke ker nevem če je udobno vozit v tistem avto :))
Gregor

@nny ::

Tako je, ženske ne vozimo s štikli - vsaj tiste pri zdravi pameti ne (ene parkrat probala - ne hvala:| )
Tudi z debelimi podplati je shit, ker ni pravega feelinga kolk je treba stisnit gas in bremzo.
So pa štikli za vožno še vedno boljši od ravejskih šuhov, čeprav je uporabne površine samo pol podplata.8-)
Se spomnim, da so nam to zabičali že v avtošoli...

'FireSTORM' ::

kriko1: avto mam umazan, oblečen sem lepo, "nedeljsko", obleka, kravata itd tid...
škoda obleke umazat :D

no saj sprašujem to za ženske zato ker jih sam dejansko nekaj videl ki vozijo kar z pol metrskimi petkami
z katerimi se že skoraj zloži po parkirišču ko se komaj (poskuša) spravi v avto

ok če je to prepovedano potem je pa pravično do mojih coklov :D

nevem zakaj je bos prepovedano
saj gre prav lepo vozit
pa še paše poleti ko si med vožnjo sezuješ čevlje, seveda na križišču
Those penguins.... They sure aint normal....

aljazh ::

nevem zakaj je bos prepovedano


Morda zato, ker boš bos v kritični situaciji težko z vso silo pritisnil pedal zavore. Ali ker lahko na pedal pride oster kamenček ali kaj podobnega (ali pa se že prej prime na tvoje stopalo) in predstavljaj si zaviranje v sili, ko te po podplatu reže nekaj ostrega. Nenazadnje lahko obutev tudi prepreči ali vsaj omili poškodbe stopal v primeru prometne nesreče. Mislim, da že malce logike pove, da ni dobro voziti bos ali v neprimerni obutvi (sem po mojem mnenju sodijo tudi natikači, ki ne fiksirajo pete, japanke, pa še marsikaj drugega).

Ejsi_Disi ::

Če se kaj prav spomnim razlage je prepovedana obutev, ki nima obute pete (cokli, japanke...). Za čevlje z visokimi petami pa ne vem, navsezadnje so čez peto pripete s paščkom. Na Japonskem vem, da so prepovedani.

Hmm, zakaj pa je prepovedano se brez majice peljat?
Rock n' roll ain't noise pollution!

Tear_DR0P ::

pa mi njen foter pravi da če me dobijo bom plačal kazen

lepo da očeta tvoje drage skrbi za tvoj denar in ne njeno zdravje
kar pa se coklov tiče - probaj kdaj it na kak poligon in tam malo dirkaj s cokli, ni hidič da se ti enkrat ne bodo zataknili pod pedal za sklopko ali bremzo - sam sem probal z japonki, ki so bili lepo mehki in penasti, pa so se mi vseeno zataknal pri hitrem prestavljanju in to kar konkretno

mi pa ni jasno zakaj bi bilo bos prepovedano vozit, to bi res rad videl nekje napisano - ker rezervnih teniskov in nogavic ne vozim poleti v avtu, hodim pa dosti v natikačih in če se mi noge ne držijo z vseh strani jih sezujem
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

BlackHole ::

punca bo kiklo dvignila


Ti boš pa dvignil kiklo od punce. :D
LP Marko

mauzer ::

Kolk jaz vem je prepovedano brez majce vozit, zaradi primera nesreče in razbitja stekla.
Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today.

'FireSTORM' ::

lepo da očeta tvoje drage skrbi za tvoj denar in ne njeno zdravje

krneki...!?

in če bi prebral moj post bi prebral da se mi je vožnja zdela čudna itd itd
na poligonu...cesta je poligon?
nima veze, če se zatikajo ali ne...peljal sem in prišel(očitno) cel nazaj...
nisem se nič bunil zakaj je to prepovedano saj je vožnja normalna itd itd...ker ni in sem sem na sebi preizkusil
ti z extremno vožnjo na poligonu jaz pa z umirjeno vožnjo po cesti

aljazh: v sili mi lahko morskega psa daš na pedale in bom skočil na bremzo...
če je človek ko je z avtom padel v jezero pretrgal pas bom pa še jaz z kamenčkom v peti zabremzal
pri nesreči "ki bi mi pa segla do nog" bi pa pokrampani podplati bli zadnje kar bi me skrbelo
če mam pa čevlje gor mi pa nogo pravtako lahko razcota/stere ali kaj koli drugega

brez majce:
razbito steklo in pas...
že ko si oblečen se pejd malo v steno zapiči boš videl kakšno lepo črto boš mel čez telo
zdaj si pa predstavljaj zgoraj brez
Those penguins.... They sure aint normal....

BigWhale ::

> na poligonu...cesta je poligon?

Na poligonu zato, ker ze itak pocnes bedarije na cesti... in na poligonu lahko samo sebe fentas. Razen, ce se res potrudis....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: BigWhale ()

BigWhale ::

> če je človek ko je z avtom padel v jezero pretrgal pas bom pa še jaz z kamenčkom v peti
> zabremzal

Ne, gre za to, da ne bi zabremzal zaradi kamencka. In da ne bi v trenutku, ko bi te nekaj zbodlo v peto pogledal dol, kaj te je zbodlo.

Aja, ampak ti verjetno ne bi, ker si super-human in v avtu cigaretni ogorek kar na pod vrzes in ga z boso nogo pohodis... ;>

Tomay ::

@aljazh
Pri prometni nesreči pogosto ljudem sezuje čevlje, tako da ne vem kakšno varovalno funkcijo naj bi imelo obuvalo.

Sam sicer dosti vozim v coklih in do sedaj nisem imel težav. Se pač navadiš. Edino bos ne maram vozit, zaradi čudnega mogoče preveč direktnega občutka.

V čem pa vi poleti vozite? Jaz v glavnem nosim sandale tu desno na sliki



In menim, da je pri teh sandalih podobna verjetnost, da se ti kje med pedali zataknejo kot pri coklih.

A je kdo gledal, kaj imajo obuti vozniki tovornjakov? Poleti jih ima večina sandale ali pa samo natikače. 8-O
Voodoo 4Ever

'FireSTORM' ::

Aja, ampak ti verjetno ne bi, ker si super-human in v avtu cigaretni ogorek kar na pod vrzes in ga z boso nogo pohodis... ;>


v avtu še nisem, sem pa ga pohodil bos na betonskih tleh
malo speče ne pa preveč hudo da bi potem še 5 dni hodil kot da mi pol noge manjka ;)
Those penguins.... They sure aint normal....

perci ::

vau, ker frajer :\

ahac ::

Kaj pa če imaš kamen v čevlju? 8-O 8-O 8-O
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

koyotee ::

firestorm mal sole ti tut nebi skodval, voznja Z cokli OMG 8-O
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

bosmla ::

Jaz zelo dosti vozim bos in tudi sem ze veckrat slisal da je prepovedano - nisem pa se tega videl napisano oz pametne razlage. Argument, z kamenckom se mi zdi neumen, ker bi potem bilo potrebno nosit tudi rokavice...; se bolj pa je neumno tisto (isto z majcko), da se nebi ob nesreci poskodoval, ker najveckrat se poskoduje glava (pa se najvec je vredna 0:) ) - potemtakem obvezna celada :\ .

kekz ::

Glede na debato bi se skoraj spodobilo, da nekdo najde en uraden zapis, ki določa obuvalo med vožnjo. Jaz sem nekoč iskal (ne pretirano zavzeto) in nisem nič našel.

Poleti vozim dostikrat bos in je zelo v redu občutek. Ne vozim kamiona ali bagerja, da bi moral skakati in brcati med vožnjo. tudi močno zaviranje gre z dokaj nežnim pritiskom, potem se pa itak oglasi ABS. Močnejši pritisk ne pripomore nič.

koyotee ::

evo
nikjer v ZVCP ni doloceno s kaksnim obuvalom se smemo vozit.
lp
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ejsi_Disi ::

@koyotee: firestorm mal sole ti tut nebi skodval, voznja Z cokli OMG 8-O

In kaj je to kaj takega. Veliko bolj nevarno je z japankami.
Rock n' roll ain't noise pollution!

macgajver ::

če si nesposobn se isto zabiješ v papučh al pa v posebej izdelanem obuvalu za vožnjo s avtomobilom jest že ceu lajf kadar se le da hodim v papučih tud vozim in če ravno ne dirkaš po cesti wrc stile ni nobene skrbi da bi cokel prišel pod pedalko.
tenstan krompir je pa zakon

BigWhale ::

Ja, najbolj nevarno je, ce ti ga ena japanka vlece medtem ko ti vozis... se strinjam!

Drugace jaz precejkrat peljem v pizami in copatih... Ko se ob kaki bizarni uri spomnim iti po hrano ven...

koyotee ::

@koyotee: firestorm mal sole ti tut nebi skodval, voznja Z cokli OMG
tukaj je poudarek na slovnicni napaki btw |O
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Ejsi_Disi ::

Ajej, :\ ;(( (Ta SuHi, ŠKaFeC PuŠČa)
Rock n' roll ain't noise pollution!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9421042 (2891) gruntfürmich
»

Vožnja avtomobila in (ne)primerna obutev (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7814781 (6707) Spajky
»

Kupim vozniški izpit (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
12930710 (27036) Hayabusa
»

Nov zakon za mlade voznike. (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29450138 (45530) balocom
»

predlog glede ubijanja mladih po cestah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
1017254 (3820) footprint

Več podobnih tem