» »

win XP in refresh rate

win XP in refresh rate

js ::

a obstaja kak popravek da gre refresh rate na več kot 60 Hz. z nvida refresh rate fix mi ne dela tv izhod! a obstaja še kak boljši program?

JLP ::

Live long and prosper!

Jst ::

Jaz imam det 27.42 in v winsih (XP) je normalen refresh rate, v špilih mi pa vrže na glupih 60Hz. (GRRR). Z refresh lockom sem to tećavo rešil samo pri UT, pri MOHAA pa je še vedno isto... Pozna kdo še kako rešitev?
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

ChiefThunder ::

probaj najnovejše gonilnike za monitor alpa program Powerstrip...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Matevy ::

Glih sm hotu to vprasat s tem glupim refresh rejtom. Ni ga bl bednga kot spilat spile v 60Hz. Kako se da to zrihtat? Power Strip ne deluje, nastavitev za aplikacije d3d, opengl ni nikjer, naj se prosm kdo javi k je upidenu zadevo plis!!!!!!

Lp

js ::

očitno še en nerešljiv microsoftov problem! :D

MikeP ::

Jaz imam eno elegantno resitev.

Kupi LCD, kjer ima na 60 Hz celo lepso sliko kot na visjih frekvencah. Odkar imam ta monitor nisem se enkrat rabil nastavljat sliko (velikost, osvezevanje, barve, kontrast). Meni je to vredno tistih 100 jurjev. Da sploh ne omenjam, koliko bom prisparal pri mojem zdravniku, ker ne bom imel zjebanih oci.

Hja, res je res ...

Wolverine ::

Najboljsi program za to je HzTool. Ce ga rabite mi poljite mail!
Wolverine-entertaining special effects masterpiece:)

js ::

Kak se pa kaj obnese ta monitor v igrah in pri filmih? kiro firmo maš? a je res da je slabša slika kot pri kvalitetnih trinitronskih?

MikeP ::

Monitor je kupljen v Anni d.o.o. v Ljubljani, kjer so jih prodajali namesto Gericoma. Ima 3 leta garancije, ostale specifikacije si lahko pogledas tule Mitac UK .

Nasel sem se stran, kjer je nekaj testov testi

Meni dela super, ima avtomatski senzor za svetlobo in tako samodejno prilagaja sliko razmeram v prostoru. Ce recimo ugasnes luc, se malo zatemni, in obratno. Cool.

Drugace meni igre delajo krasno, sicer ne igram ravno Quake ali podobnega, ampak kaksne formule ali FRPji delajo krasno. Enako filmi. Ni opazno kaksnega mazanja slike.

Priporocam ti, da si ga temeljito ogledas v trgovini, ker nekaterim slika na LCDjih pac ni vsec. Dejstvo je, da imajo tezavo s prikazovanjem crne barve. Samo mene to ne moti. Prednosti LCDja pa tako in tako verjetno sam poznas in se ne bom trudil. Poskusi... 8-)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MikeP ()

VGCS ::

Jaz sem svoj problem rešil z downloadom programčka na:
http://www.voodoofiles.com/2633
:D

js ::

VGCS: očitno nomaš tv outa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup monitorja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7014402 (3760) Han
»

Refresh rate vprašanje!

Oddelek: Pomoč in nasveti
161679 (1489) Mavrik
»

Hitrost LCD-ja in osveževanje... (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
595123 (4156) Poldy
»

LCD in refresh rate

Oddelek: Strojna oprema
141315 (1161) Mr.B
»

Kaj pa vaše oči?

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
382418 (2418) Mr.B

Več podobnih tem