» »

dlančnik + telefon ??

dlančnik + telefon ??

Golden eye ::

kaj priporočate? sem gledu mal HP rw6815 sam je kr mal drag..še kakšna alternativa
nočem da je prevelik....

jabe ::

kakšen qtek.

Primoz78 ::

Ce se ti ze tale zdi kar drag...pol si raje odmisli take zadeve...:\ Poglej za kakim rabljenim Qtek S100 ali pa 9100 tole bi mogoce dobil ceneje kot je HP rw6815 v M@ akciji...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

karafeka ::

Če bi jaz imel denar bi si kupil htc p3300 (oz. o2 orbit). Ima telefon in vgrajen gps, odlično baterijo (po komentarjih uporabnikov ob normalnem delu zdrži ene 3 dni, nonstop prižgan gps zdrži ene 6-8 ur). Na ebayu pride okrog 400 teurov. Pri nas ga še nimajo, pasadena se je neki hvalila, da ga bodo začeli prodajati v začetku leta, pa ga še nimajo na ceniku (takrat ko sem se zanimal, naj bi bila cena 750€)

PS: Aja, ga že majo, cena pa je 710€. 300 eurov razlike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: karafeka ()

Primoz78 ::

Raje kot P3300 poglej za P3600 oz. HTC Trinity ker P3300 ima samo 200mhz problem in to zna bit problem pri dolocenih aplikacijah...

Lp Primoz
GAMING HTPC I5 2500k/ASUS P8P67/4GB CORSAIR XMS3/
VERTEX 3/ASUS 670 GTX OC/Antec TP-650 NEW/

pinx ::

HTC TyTN oz. Qtek 9600. Tudi 9100 je super.

Motorola A1000 :D

Cokolesnik ::

Malce počakaj, da Mobitel da v akcijo kakšno kombinacijo dlančnik+telefon+hspda podpora, saj boš imel res hiter prenos podatkov - v stilu ADSL. Nokia E90 komunikator, če se prav spomnim, ima vse to, le v ponudbi ga še nimajo. Tudi Qtek ne počiva, mogoče prehiti tudi Nokio v akcijskih ponudbah, pa ne gre pozabiti tudi na HP in novejše modele. Računam na ceno ok. 500 EUR za vezavo za takšno mašinco.

No, odvisno tudi od tega, kaj boš želel delati - če boš imel Nokio, boš imel Smybian OS, pri HP ali Qtek dobiš MS Windows Mobile kar spet lahko pomeni prednost za določene specifične želje okoli MS produktov (upravljanje z dokumenti Word, Excel, Outlook...). In ko smo že pri MS, v izzidu je Windows Mobile 6, naklonjen Visti, operaterji ponujajo še dlančnike s prejšnjo verzijo 5, kako je z nadgradnjo, če se ti mudi z nakupom pa ne vem.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Cokolesnik ::

Ga že imajo: QTEK P3600 539,00 € / 129.165,96 sit
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

283128 ::

Priporočam P990i sonyericsson , odičen dizajn , in ima vse funkicije kot dlančnik in kot mobitel... svojega prodajam!

Gogo ::

Kaj mi priporočate za kombinacijo PDA + GSM + GPS?

Thx.
Gigabyte Aorus B550 Elite|Ryzen 3 3100|GeForce GT 1030|
TG Delta RGB 16GB CL 16|ADATA XPG SX8200 PRO 512GB NVMe SSD M.2|
Chieftec Photon Series 650W RGB ATX| Antec PerformanceOne P7 Silent Black|

profii ::

tudi jaz sem gledal N E90 samo me zelo moti symbian. HTC so zelo zanimivi samo bolši modeli so nedobavljivi ali pa predragi. SE je zaspal kar se tiče novih telefonov. HP tud neki spi. nič novega na obzorju.

mile ::

pinx ::

@ gogo

Motorola A1000.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup iz tujine in izkušnje

Oddelek: Pomoč in nasveti
72500 (2317) sheldon
»

Kateri dlančnik + telefon???

Oddelek: Mobilne tehnologije
131768 (1768) Gregor P
»

iPhone: v Franciji izbran Orange (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
986461 (6461) Gandalfar
»

Nakup telefona znamke Nokia

Oddelek: Mobilne tehnologije
142004 (1549) koyotee
»

GPS dilema...

Oddelek: Pomoč in nasveti
71402 (1199) TakelowG

Več podobnih tem