» »

Kateri dlančnik + telefon???

Kateri dlančnik + telefon???

Iron ::

Kupujem dlančnik + telefon in me zanima kateri je trenutno res top izdelek?
Life suck and then you die

rkasteli ::

Ne bi raje malo po HTCjih pogledal, imaš dlančnik in telefon v enem. Trenutno je top izdelek od HTCja TyTNN II , sem ga imel nekaj dni in je zelo vredu zadeva, če pa bi rad imel dlančnik in telefon v enem potem pa sploh.
rkasteli

Person ::

Pri Mobitelu imaš tudi enega HTC-ja ... je tud kar fajni ... pa baje se bo dalo kmalu nadgraditi OS na Windows Mobile 6.
Let's make something useful!

trdoreh ::

880 evrov za tega HTCja TyTNN II, ni malo preveč?!8-O Je vreden tega denarja?

Lp, Jan

Gregor P ::

Po mojem ne, sam bi dal za takšno ali podobno napravo max 400,- evrov (z naročnino) - in to samo zaradi tega ker bi želel malo eksperimentirati s takšno tehnologijo -, kajti v nasprotnem primeru pa že rajši kupim kakšen pocen tablični računalnik npr. tega v kombinaciji z najcenejšim UMTS telefonom.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

trdoreh ::

Ja no sej...V bistvu je zadeva priročna, ker ni velika in maš dve stvari v enem, je pa 900eu preveč!!! Mislim da bom kar Nokio E90 kupil, dober kompromis. Tablični je prevelik, ni praktičen.

Lp, Jan

20sdfj093f ::

Jaz imam kake pol leta iPaq RW6815 in sem z njim več kot zadovoljen. Ima Windows Mobile 5.0.

Tudi EDGE povezava na Simobilu sedaj ni več problematična.

350 EUR za 2 leti vezave pri Mobitelu.

LP D

trdoreh ::

dpavli, lahko poveš kaj več o tej napravici. Koliko zdrži baterija, ima slo. menu, je praktičen? Kaj praviš je boljši od Nokie E90?

Lp, Jan

20sdfj093f ::

Baterija zdrži odvisno od uporabe WiFi-ja, Skypea, igranja igric, ... jaz imam tako doma kot v službi na PCju miniUSB kabel, tako da ga itak dosti polnim. Pa v avtu mam tudi avtopolnilec. Ampak ne zdrži, da bi se hvalil okoli z njo...

Slovenskega menija nima, vendar lahko dodaš lokalizacijo z inštalacijo dodatnega softwareja.

Praktičen je zelo. Imaš Windows Mobile, Pocket Office, Adobe Reader, Skype (zastonj Skypejanje preko WiFi !!!), ko ni WiFi-ja je EDGE povezava hitra (tistih 200+ kbps), naložiš lahko karkoli za Windows Mobile. Potem imam še Bluetooth GPS sprejemnik in TomTom-a za navigacijo...skratka možnosti neomejenih.

Nokie E90 nisem nikoli imel, niti je ne poznam.

LP D

trdoreh ::

Hvala za odgovor. Sem malo premišljeval in se odločil za Nokio E90. Pravkar sem jo prinesel domov. Prvi občutki so zelo pozitivni!:)) Presenečen sem nad celotno kakovostjo telefona (ohišje je odlično, tipkovnica in same tipke fantastične). Odlična sta oba zaslona in samo preklapljanje med njima. Zdej bo potrebno preučit vse kar ponuja, kar pa ni malo.


Lp, Jan

Stampl ::

Zivjo, da ne bom odpiral nove teme bom kar tukaj vprašal.
Odloču sm se, da kupim dlančnik+tel. Našel sem štiri modele, ki se mi vsi dopadejo, enega pa ne morem izpostavit:)
Veliko pišem sms sporočila zato nevem kako se bi odneslo to brez tipkovnice in samo touchscreen, želim še imet wifi, bluetooth, edge/gprs, kamero, predvajanje glasbe in video ter kamero za zajem slik in video.
ne morem izbrat med HTC touchom, P4350(herald), p3300 in p3600, vsi imajo kar bi mel pa še malo več:) Kateri od teh se ga najbolj "splača" in da ni kaki star model spred več kot leta.

lp

Person ::

Sej se da dobiti tudi bluetooth tipkovnico ...
Let's make something useful!

Stampl ::

vem to samo ni point teh stvari da mas vse v enem in ne rabis nositi okoli vec stvari(tipkovnica)

Gregor P ::

Imam sam takšno tipkovnico in jo resnično rabim samo za pisanje člankov, če sem na poti (in nimam poleg prenosnika) in za nič drugega; vsaj zaenkrat ne:8)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup "resnega" telefona (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6510749 (9357) carota
»

Nokia E90 Communicator

Oddelek: Mobilne tehnologije
61486 (1197) franklin
»

kaj kupiti: SE p1i, n95, iphone (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
568315 (6084) Nesta
»

Prve slike iPhone ubijalca iz Nokie (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Nokia / Symbian
9014237 (9275) Keyser Soze
»

dlančnik + telefon ??

Oddelek: Kaj kupiti
121284 (1055) pinx

Več podobnih tem