» »

u izi 5evrov zate(Paypal usluga)

u izi 5evrov zate(Paypal usluga)

zlica ::

Ne dela mi Paypal in morm nujno nekomu poslt denar tko da, ce mas account in si iz Ljubljane, namest mene posles denar in ti dam seveda poslani denar nazaj + 5 evrov.

Kanc ::

spremeni samo tisti del da das poslani denar + 5 evrov nazaj v naprej pa bos takoj dobil par zainterasirancev ...
0o0oo0oo00o0o0

Gwanaroth ::

Nakazi mi na tekoci racun denar, potem ti lahko placam naprej s PayPalom...
Lights often keep secret hypnosis..

___ ::

:) vnaprej dat dnar...to pa kakor zaupaš komu an:) jaz bi na tvojem mestu lepo nov paypal račun naredu pa sam poslal..ti pa kukr si pametn:) če hoš tvegat da te kdo nategne.....pol kr dajej denar vnaprej:)

Gwanaroth ::

In kako bo siguren tisti, ki mu bo vnaprej naredil vslugo, da bo dejansko res dobil povrnjen denar ?
Lights often keep secret hypnosis..

zlica ::

Ok zato sm napisu, da more bit iz Ljubljane, se lahko zmenmo tko da ti dam jzt u živo denar na roko in pol se transakcija oprav.Nekdo je tm napisu, da nej odprem nov račun, ne morem ker mi ne sprejmejo moje kartice baje je en problem napiše celo, da je bla ukradena ali zgubljena ali pa, da je neki narobe znjo.No jzt mam takih plačil k tole nekje med okol 10 na mesec tko da kdo se bo javu in bo vse kul ma priložnost da zasluž u izi 50€ na mesec, če se men seveda ne bo pošlihtal kar se kartice tiče.

Zdravo

Paramedic ::

Hehe, pol če en teden mi pa specialci obkrožijo hišo, ker sem financiral terorizem >:D.
End transmission.

darkolord ::

Hehe, pol če en teden mi pa specialci obkrožijo hišo, ker sem financiral terorizem


5 evrov je 5 evrov :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Paypal podpira tudi Slovenijo (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
817134275 (14239) igi82m
»

povzetek EBay kupovanje (carina, davek) (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
9538317 (11575) jero_no1
»

Vam banka zaračunava vodenje kartičnega računa? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5710588 (8573) WildChild
»

Kreditna kartica - kje, kaj in koliko stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8717713 (14198) Picero

Več podobnih tem