» »

Vprašanja okoli MSN (space,payware MSN)

Vprašanja okoli MSN (space,payware MSN)

;-) ::

Zanima me nekaj stvari glede našega preljubega MSN-ja.
Zadnje čase več ne dela funkcija MSN Space->

" We can't get to this space right now. Please try again later."

To mi napiše ko hočem iti na kak space...to ne dela samo meni ampak tudi drugim. Akomu sploh dela SPACE zaj???

Kot drugo me pa zanima če bo MSN res postal plačljiv že to poletje???
A potem no bomo mogli uporabljati niti teh starih verzij? Ali bodo plačljive samo nove?
  • spremenil: ;-) ()

5er--> ::

Če bo plačljivo, ti stara verzija nič ne bo pomagala, ker se moreš tako ali tako loginat na Microsoftov server.

N-E-O ::

" We can't get to this space right now. Please try again later."

Kaj kdo ve, kako odpraviti tale problem? Imate podobne težave? Uporabljam Windows live messenger.
Follow the white rabbit.

ffka ::

sej ce bo zacel bit placliv bo folk itak hodu na irc al pa google talk,skype.....
8-) :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ffka ()

Sba ::

Čudno je tole, meni dela samo moj in še en, od ostalih pa ne. Pa če se ne motim drugi ne morejo do mojega prostora.

Sedaj je to neka Live™ verzija. :D
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

N-E-O ::

@Sba

Uporabljaš Live verzijo ne? Od tistega, ki ti dela myspace ima isto verzijo kot ti?
Očitno se verzije med sabo ne sporazumejo najbolje.
Follow the white rabbit.

Sba ::

Napiše mi:
Space Not Available
Sorry, we are unable to complete your task at this time. The Windows Live Spaces service is experiencing difficulties. Please try your task again later.

Space zgleda, po novem takole:

Dostopam, lahko le do enega prostora, pri drugih je vidno samo tisto na kartici, nato pa mi javi zgornjo napako.
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

N-E-O ::

Očitno bodo gates&co morali še delati na zadevi :)

Mimogrede zanimivo počitniško razmišljanje.
Follow the white rabbit.

;-) ::

Men delajo vsi spaci sam morš kontakt kliknt z desnim gumbom pa it - view pol pa space.

Sba ::

OMG, kera bedna fora! ;((
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

CaqKa ::

mah.. itak se strani počasi odpirajo od spaceov..

pa četudi imam ms tam za vsaki mesec 500 slik ki jih lahko zastonj hostam mi je space tako počasen in na cajte ne deluje.. podobna napaka kot zgoraj, da se mi zdi total neuporaben.. meni se je tak dogajalo da so mi spacei delali razen enega. v zadnjem času pa imam zelo pogoste težave z ms passportom al kakorkoli se že tej zadevi reče...

tole je vse tak nestestirano in nedodelano in neoptimizirano da me kr glava peče.

darkolord ::

passport zagotovo deluje čisto ok

CaqKa ::

mogoče tebi.
meni ne.

najbolj pogosto me po vpisu gesla še enkrat flikne na isto stran... pa izpiše da je geslo napačno... kuj nekaj skratka

Nejc Pintar ::

Nekateri komaj čakamo dan ko bo MSN postal plačljiv. Končno se bomo lahko ločili od tega krepa.

;-) ::

Ja nobeden še ni odgovoril če ve kaj o tem da bo plačljiv...

Hmmm spet bo irc popularen, pa tud skype bo prišel na svoj račun.

Jan987 ::

pomoje bo s tem da (če???) bo postal plačljiv največ pridobil googel talk.

CaqKa ::

jaz ne verjamem da bodo osnovni chat imeli za plačilnega. prej kakšno dodatno storitev. špekulirat ali bo s tem gtalk pridobil ali ne je tvegano.
špekuliran da irc ziher nebo pridobil. irc je za janeza povprečnika premalo razširjen.

kar sem pa opazil, pa je to da so spaces preklopli na live.. mislim kera bedarija.. dizajn ki ga ima ta novi spaces mi je total mimo. po eni strani se trudijo pa ti tam devajo manjše urlje v obliki spaces.msn.com/nickname, a situacijo s podlinki totalno zajebejo. na srečo je servis sedaj ko sem ga sprobal ob kliku na rumeno zvezdico celo deloval in v prvo brez kake pritožbe odprl spaces.

za gtalk je pa vprašanje. janez p želi smajlije in ostalo šminko, s katero pa gugl seveda ne pretirava.

nejc pintar in kaj hudiča te drži pri tem da uporabljaš msn če ti TAKO ne ustreza?

;-) ::

"nejc pintar in kaj hudiča te drži pri tem da uporabljaš msn če ti TAKO ne ustreza?"

ja tu bi se dalo razpravljat...nemorš vsem prijatlem (stikom) vcepit česa drugega če majo oni MSN-zarad tega ker ga ima (200 njihovis stikov) oni pa ker ga ima 200 njihovih stikov:D

steev ::

EWEER, kot da ne obstajajo alternative. Google talk, recimo.
:|

Jan987 ::

ja obstaja sam nemoreš met ti google talk če majo vsi msn. In to je pol veriga.

Gandalfar ::

seveda ga imas lahko. Pac imas vse, in ne jebes kicas.

steev ::

My bad. Sem mislu da je lahko google talk alternativa. Je pa lahko Trilian.
:|

Nejc Pintar ::

@CaqKa: Omejuje me ravno to da je vsa raja na msnju. Enostavno bojkotirat ne morem ker pogosto pač rabim določene kontakte ki so dosegljivi le na msnju.

Sem na alternativnem programu, ampak protokol ostaja isti.

Največji problemi samega protokola pa so da je zaprt, dodajajo mu le neuporabne dodatke (zakaj že potrebujem mežike). Bognedaj dodati offline messages!

Jan987 ::

za koga bom pa mel google talk če ga nima skoraj nihče?

Gandalfar ::

za vse jabber userje? :)

darkolord ::

Bognedaj dodati offline messages!

sej to je

steev ::

Sam se skype dodajo notr u tillian pa je to to.
:|

Gandalfar ::

darkolord: od kdaj?

gandi ::

Men je Yahoo Messenger čist u redu, vanj lahko dodajaš stike, ki uporabljajo MSN Messenger... Preveri

;-) ::

Gandalfar: to že dela odkaj je Live. Popolnoma neuporabna funkcija, ker popolni n00bi pišejo besedila (like: kaj si tukaj? daj oglasi se!) ker ne skapirajo da si offline, pol pa prideš pa rabiš prvo pol ure da vse prebereš.

gandi: bom probal pol zvečer.

CaqKa ::

ewwer pa si narediš msn mobile, pa dobiš rumenega msnjčka pa vse offline msgje na mail.. ;)

Gandalfar ::

EWEER: rabim zato uradnega klienta ali pa kaksen cuden dodaten username?

;-) ::

Gandalfar nevem o čem govoriš. Če o offline sporočilih, pol ti povem da nič druga ne rabiš kot msn live.

Gandalfar ::

Ja sej, .. kaj je to? A rabim windowse za to?

Looooooka ::

google lahko samo sanja o stevilu userjev,ki jih ma msn...na zalost so jih aol icq in msn ze zdavni prehiteli.

;-) ::

Ja za msn live rabiš winse kok jaz vem pa obstajajo tud neke alternative na linuxu, sam nevem kako tam deluje ta ofline pogovor.

Drgač pa kaki emulator al kak se reče uporabi...nevem ker uporabljam windowse.

Nejc Pintar ::

Gandalfar za nas pač ni uporabne rešitve.:\

darkolord ::

Rabiš pač klienta, ki podpira protokol verzijo 13


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Konec neke dobe: Windows Live (MSN) Messenger odhaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Windows Mobile
5319150 (14708) darkolord
»

MSN - sprememba maila (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
1018943 (6128) klemenSLO
»

Google Talk (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
10815630 (9453) slitkx
»

ANKETA- kateri program za neposredno sporočanje uporabljate in ZAKAJ

Oddelek: Omrežja in internet
192109 (2109) Gwanaroth
»

Cenzura v MSN Messengerju (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
13117327 (13007) 64202

Več podobnih tem