» »

Zdruzevanje videa

Zdruzevanje videa

Volk| ::

Imam en problem.
Imam polno videospotov ki sem jih potegnil z youtube in podobnih straneh. To bi rad zdruzil v en filmcek.
Zal so datoteke v različnih fajlih(najvec .avi, mpeg,flv....)
Noben program ne podpira vseh da bi zdruzil. Mogoče kdo ve za kakega?
Sem poskusil z Pinaclom, Premiere, Nero Vizion, Movie maker...pa z nobenim ni slo.

Kake ideje? Ali naj vse spremenim v en format pa pol lepim? Ta nacin bo zelo zamuden.

Hvala

StratOS ::

Seveda da ne, licence so pač licence, po moje boš moral spremeniti v isti format z različnimi free konverterji pa se potem pozabavat naprej, težko boš našel takšnega ki ti bo konvertiral vse skupaj takoj, tako ali tako bo potrebna konverzija/pretvorba.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

dzinks63 ::

:)) Najbrž bo res tako. Pretvoriti najprej vse v isti format, če so kratki filmčki, bo še kar hitro šlo. Konvertejev je cel kup. Lahko pa poiskusiš tudi s tem Any Video Converter 1.23

gumby ::

za vse filmcke bos rabil isti audio in video kodek, ter enake parametre, ki zraven spadajo (dimenzija slike, fps, sampling rate, itd) - kar pomeni prekodiranje/skaliranje.

ko pretvoris vse v isti format lahk enostavno skup zlepis brez ponovne rekompresije

virtualdub obvlada vse to ;)
my brain hurts

CitroX ::

Večino teh zadev lahko kar z Windows movie makerom zmontiraš. Za FLV nisem prepričan. Lahko pa jih s programom "Super" pretvoriš v kako bolj prebavljivo obliko. (meni Super ni deloval).

Volk| ::

Ok, hvala za info. Se bom malo ocitno moral igrat

Tody ::

Če uporabiš kak sony VEGAS potem mislim da bo on vse prebavil in samo namečeš file notr... Zdej za FLV nisem prepričan sam mislim da bi ga prebavil

Volk| ::

NO, pojavil se je še en problem.
Imam fajle brez oznake. pa ne vem kam spadajo da bi jih lahko convertiral.
Gom player sicer vse odpre in predvaja,toda oznake pa nima.Kako naj pridem dooznake fajla?

gumby ::

pogledas, kaj je not?
my brain hurts

Volk| ::

ja, video je not, kaj pa drugo, samo ne vem v kake vrste datoteki.Ali je to avi, flv,...

gumby ::

not v datoteko mislim... header pogledas, pa vidis kaj je

kaksen hex viewer/editor ftw?
my brain hurts

aljazh ::

Sicer pa uporabi programček GSpot - ti pokaže vse parametre video datoteke.

Volk| ::

GSpot je povedal kaj mam not..sicer neka nova verzija..stari tudi ni prepoznal.
Hvala, fantje. Zdaj se moram samo najt pravi converter. Zal vse kere sem dol potegnil so za plačat.
Crackov pa ni:D

CitroX ::

Probaj pretvarjati s "Super"

http://www.erightsoft.com/SUPER.html

Freezy ::

V Super lahko namečeš vse svoje posnetke, izbereš output folder, ustrezne kodeke pa te stvari jasno in ti vse konvertira v enem šusu, združiš lahko z virtualdubom ali pa z Movie Makerjem če hočeš prehode med posnetki.

Volk| ::

Bi bil hvalezen ce mi kdo da link kje si lahko dol potegnem, kajti na onem linku ne najdem nikjer da bi si lahko dol potegnil. Samo me vrti " v krogu"

Volk| ::

Sem ze resil. Zone Alarm sem moral izklopit...saj pise..samo sem povrsno prebral.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program ki compressa pesmi da jih lahko daš več na mobitel ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
10794 (627) dba
»

Download iz youtube

Oddelek: Pomoč in nasveti
72846 (2645) marS
»

YouTube video

Oddelek: Pomoč in nasveti
61528 (1384) m4r3
»

3gp format

Oddelek: Pomoč in nasveti
141743 (1425) Pesimist
»

Windows movie maker in DivX

Oddelek: Zvok in slika
72483 (2380) ~Panter~

Več podobnih tem