» »

Rappelz - brezplačna MMORPG

Rappelz - brezplačna MMORPG

Vajenc ::

Torej, a kdo igra. Sem jo začel igrati, po mukotrpnem inštaliranju in se mi zdi "vredno svojega denarja" ;) Veliko skillov, itemsov, pošasti, igralcev ...

Imam pa en problem. Med igro moram imeti ugasnjen firewall - Comodo. Ko ga po igranju prižgem nazaj, mi javlja, da je igra spremenila npr. updejtar za antivirus (Avira). Kakšne izkušnje?

Tilen ::

Kakšen link mogoče?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Klemzz ::

Tilen ::

Spominja na kak private server z donacijami za opremo. Podn

Prilimaj kak screen iz igre. PVE/PVP
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vajenc ::

Bom zvečer prilimal screen. Grafično je zelo lepa. Sicer nisem igral tiste znane igre Linage (al kako), ampak naj bi bila tale kopija tiste.

Edit: je pa na strani filmček za pogledat.
Klemzz, a ti igraš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vajenc ()

Tilen ::

Men je Lineahe 2 huda, samo to z donacijami je pa prevec. Saj L2 ima tudi paypall - chinese farmers itd. Pricakovat to od developerjev pa je hecno. Bi raje nardili potem placljivo za vse, ne pa da potem en heroj 20v1 nabija na taksnih serverjih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Vajenc ::

So pa podatki o igri tudi na Wiki, tako, da po vsej verjetnosti ni spyware ;)

Vajenc ::

Tukaj ni nekih reklamiranj donacij. Lahko pa prijaviš št. kartice in kupuješ ekskluzivne itemse. Se mi zdi, da mislijo na ta način kaj zaslužiti. Ampak jaz igram s tistimi, ki jih zastonj naberem (kupim) in ni nekega pomanjkanja ;)

Tilen ::

Se mi zdi, da mislijo na ta način kaj zaslužiti.

Seveda zasluziti in s tem uniciti pravi gameplay spirit. Cez cas se pa nabere 10,20,30+ takih s temi zdoniranimi itemi in tezijo celemu serverju ces kako so hudi.

Nardit spil placljiv pa naj se razvija v smereh, ki so v obsegu igre brez unicevanja gameplaya.

Orozja, ki jih prodajajo pa namigujejo ravno k temu. Tisti, ki igrajo MMO-je poznajo zadeve okrog critical hitov. Zdaj pa nek tak zdoniran weapon z +500% critical rate ali pa 50% chance for getting a critical hit. Na bruhanje mi gre ob taksnih serverjih.

Ampak jaz igram s tistimi, ki jih zastonj naberem (kupim) in ni nekega pomanjkanja ;)

Seveda.. dokler ne prides do PVP in ti tolces za 200 oni pa tebe za 10.000. Ti bo se vedno vseeno?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

ahac ::

Tilen: tema je o igri in ne L2 privat serverju. Če si ti igral na takem še ne pomeni, da se Rappelz igra enako. Pri teh igrah (brezplačne, ampak plačljivi "bonusi") je prednost plačnikov dost manjša kot na kakšnih L2 warez serverjih.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Evil mind ::

Jst sm jo igrau samo mi ni bla kej preveč ušeč, (vsaj takrat ko sm jo igrau) je blo preveč laga pa tudi meni dokaj čuden sistem s temi skili in job point al kar so že.

Drugače pa si poglejte še za druge MMORPGje na GPotatoe :)

Tilen ::

ahac, saj pise kaksen je bonus. Heh. Ce ti dajes 2/10 critical hit en pa 6/10 je to imo ogromna razlika. Sem samo naredil priblizno primerjavo. Od zaceka pa seveda ni nikoli polno tega. Bo pa, slej ko prej. Pol pa se taksni "heroji" skupaj povezejo in zacnejo blokirat kaksne pomembne queste. Tako recimo na retailu [L2] nekateri idioti to ze zelo dolgo pocnejo.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

PARTyZAN ::

Hja, za emote L2 ni ;). Politika na retailu je precej kompleksna. To je IMO tudi car te igre.

Tr0n ::

Teh spilov je na tone.

Se eden je Last Chaos.

Vajenc ::

Uf, zvečer zmeraj pozabim printScrn pritisnit ..., me igra tako zamoti ;). Sem pa sedaj v guildu Imagine Nation (imam lušno ikonco pred imenom) in v level-u 29. Igra mi je še vedno zanimiva in razburljiva (ogromno novih skillov in ostalih dobrot). Odprli so tudi nov server, ki bo verjetno pomagal zoper lag, kateri se pojavlja v mestih, ko je gužva.

Mojza ::

Uh Rappelz mi je kar povšečna igrica. Imam lvl 54 striderko. Zdej sicer že lep cajt nisem igrala - bo treba nadaljevat! Lagi so pa tečni ja! Zanima me, kdaj mislijo 2nd job uvedt. Oblubljajo že par mesecev. Kolk pa vas igra Rappelz? (moj nick -> Mojza)
Zdej igram Lineage 2 na pvt serverju x300 PvP... Luštno mi je, ko gre vse tako hitro :D Le da mi še ni uspelo narediti 3rd class queste. Kdo igra na tem ruskem serverju? Skili mi še niso čisto jasni, ker igram mogoče slaba dva tedna.

Drugače sem pa preigrala KalOnline, Silkroad... Če je še kaka fejst podobna frpejka in da je free, se priporočam :D

Lep pozdrav in Ta-ta!;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Mojza ()

Tilen ::

O Lineage 2 si prosim odpri novo temo, smo ze s tem itak prevec sli mimo. Drugace pa debata o privat pvp serverjih na tem forumu zal odpade, ker so v nasprotju s pravili [vsaj L2]. Preden zacnes igrat L2 pac dvakrat premisli, poti nazaj ni, se posebej ce ne igras sama.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Vajenc ::

Imam lvl 54 striderko.
Uf, kar lepa starost ;), škoda, da ne igraš več. Če si na yetiju, se kaj oglasi za kak party, moj IGN = Vajenc ;). Sicer pa 2nd job imajo že nekaj časa na testnih serverjih, "šef" našega guilda (ImagineNation) Khal (cleric) je posnel filmček za pokušino.

Jaz igram skoraj vsak dan, vendar le po kakšno urco ali dve, pa še to brez stamina severjev ..., tako, da sem šele lv36. Sem pa na forumih prebral vse mogoče, tako, da mi je sedaj jasno skoraj vse o igri. Če koga kaj zanima, naj kar vpraša. Še nekaj screenov 1, 2, 3, 4.

`DoC ::

pa se da klienta dobit kje drugje? Mogoce kak torrent?
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+

Vajenc ::

sebatronic ::

a kdo še igra tole?

Zgodovina sprememb…

r0ker ::

še aktivno? še igra kdo?

cusco ::

Seveda igramo. Igra je meni osebno fenomenalna, igram jo že cca 4 leta in je vedno boljša. Kmalu bo izšel že Epic 7 part 2, kar nakazuje, da se igra neprestano razvija in izboljšuje.

Možnosti je ogromno, igra je brezplačna in izjemno zabavna. Meni osebno najboljša. WoW in podobne se lahko skrijejo proti temu.

Predvsem mi je všeč, ker je velik poudarek tudi na "pet"-ih oz živalcah (pošastih), ki jih imaš. Spet..odvisno kaj posameznik želi, kot sem že rekel možnosti je ogromno in prav zato mi je všeč igra.

Ima ogromno bazo igralcev iz celega sveta, tudi veliko srbov in hrvatov. Nekaj nas je tudi slovencev, vendar možno da ne vem za vse =)

Imam, kar nekaj char-ov, najvišji je lvl 130 CusCo, me lahko kontaktirate=)


Lep pozdrav,


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

P5B-E Plus + E6300 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
13412664 (6526) AndreAS
»

Ati HD 4850 : resolucija ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
11915 (751) Dead_Eye
»

Odstranitev IHS C2D 6400

Oddelek: Navijanje
392935 (1733) GUFY
»

FX-62 svetovni rekord Super P1 1M

Oddelek: Navijanje
131571 (1077) joker16_7
»

navijanje P4 630 - pomoč

Oddelek: Navijanje
6886 (765) nikola tesla

Več podobnih tem