» »

navijanje P4 630 - pomoč

navijanje P4 630 - pomoč

nikola tesla ::

Rad bi da mi en izkušen pove kaj več o navijanju tega procesorja.Prej sm ga navil v biosu tam do 3.6.Mam pa plato gigabyte 945p-g z dodatnim ventilatorjem na northbridge in rame geil ddr2 667 1GB.Proc hladi doma narjeno vodno.Max temperatura do zdej je bla mau čez 50c običajna je 36-37c.ful bi rad pršu tja do 4.0 sam ne vem steppingov voltaž.Sm že neki provu sam se mi pc ko se resetira ugasne nazadnje pa mi je začu še v vinsih blokirat(čist zaustavlo).Mam pa win2000 pro.

papameneger ::

Alo!
No jaz imam tut p4 samo 531 verzijo z 1 mb kesa.Ti povem procesorji imajo veliko moznost navijanja in tudi s temi procesorami je postavlen rekord tako da.
Naprej dvigni voltazo na 1.5v pol pa pomali isci stabilno ferkvenco ti pa povem da moras imet dokaj dober napajalnik ker kurijo in se grejejo u k...c.
to je z moje strani vse.


lp

Zgodovina sprememb…

nikola tesla ::

napajalnik je LC550w 140cm ventilatorjem sej vem da ni tako uredu sam neki navijanja pa bo pustu(nihanja)

nikola tesla ::

a nima več noben kakšnih izkušenj s takim procesorjem?

aL1eXy ::

Jaz imam Pentium 640 pa mi brez problema dela na 3.8Ghz z stock coolerjem, samo jaz sem na začetku rame odvil in sicer jaz imam še DDR 1 400Mhz in sem jih dal na 333Mhz ter navil procsor, voltažo sem dvignil za 0.125 V in mi vse dela.
Najprej odvi rame pa navi procesor, potem pa še rame.
Kakšne rame maš? Lahko ti rami bremzajo da se komp noče bolj naviti. Mal zalavfi CPU-Z pa maš tm timinge za rame, pa mal poročej.

nikola tesla ::

tle so slike iz cpu-z pa mi povej kaj nej.Zdej je voltaža na plati v biosu tam 1,48v



nikola tesla ::

na še sliko biosa.jest se ne znajdem tle v biosu.

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rappelz - brezplačna MMORPG

Oddelek: Igre
222495 (1098) cusco
»

P5B-E Plus + E6300 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
13412639 (6501) AndreAS
»

Ati HD 4850 : resolucija ...

Oddelek: Pomoč in nasveti
11912 (748) Dead_Eye
»

[Windows] Modri zaslon

Oddelek: Operacijski sistemi
8921 (851) bluefish
»

FX-62 svetovni rekord Super P1 1M

Oddelek: Navijanje
131566 (1072) joker16_7

Več podobnih tem