» »

Problem z rač

Problem z rač

davkok ::

NO js mam en velik problem ko zaženem rač je use uredu in ko grem igrat kksno igrco je okoli 5 minut uredu, nato se rač resetera, zelo je nadležno in bi prosil za pomoč
Specifikacije:
Mama plata: ASUS P4PE
Proc: P4 2.0ghz
Ram: 1gb (2x 512mb) krena firma
disk WD caviar 80gb
Grafa Radeon 9600xt


Probal se preflashat BIOS pa ni pomagalo

LP David

bluefish ::

če se to dogaja med igranjem iger, potem je verjetno krivec pregrevanje procesorja oz. matične. To pa lahko povzroča slabo hlajenje ali neprezračenost ohišja.
Za poskus odpri stranico ohišja in po možnosti v proc in grafično usmeri dodaten ventilator.
Seveda pa se je lahko na hladilnikih nabralo že veliko prahu. Če boš opazil to, sčisti.

davkok ::

pregrevanje ni problem, k tud naprimer takoj k se windowsi zalaufajo 1 minutka poltem pa sledi restart8-O 8-O 8-O 8-O :'( :'( :'(

bluefish ::

hja, potem pa je morda RAM krivec. Izmenoma iztakni po eno palčko in poglej če bo bolje. Testiraj tudi z Memtest.

davkok ::

ram ni kriv8-) , ampak da nebos kej rekel, sem zloudal in zagnal memtest in ga pustil 20min, in je bilo brez error-jev:D :D

NPR:rač mi danes dela že cel dan brez restarta pa igram cod2, nfs carbon...
npr: zvecer k se spravm spilat pa kr naekrt restarta:O :'(

bluefish ::

potem pa mi že zmanjka idej :(

Nejc is cool ::

Mogoč maš pa virus...

jackorsen88 ::

mogoče imaš prešvoh napajalnik. meni se je isto dogajalo, da se je rač kar ugašal sredi iger itd..Pa sem zamenjal napajalnik, pa od takrat ni več problemov;) Kolko w napajalnik maš?
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

davkok ::

Ja da nebo res virus 8-O 8-O tak noob pa ze nism>:D >:D

mam 35ow now LC power in bom probal z 450w od soseda:D
no od zjutri pa de zdejle mi normalno dela bomo vidli cez noc:P

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: davkok ()

jackorsen88 ::

jaz sem mel tudi 350 w, zdaj pa sem dal 410w pa dela ko švicarska ura. probaj nek drugi napajalnik, jaz sem 95% da je napajalnik kriv.:D
Ko je neho Brad Pitt, je začel Pete Sampras!!
----> http://vurcer.ath.cx/ <------

davkok ::

;(( ;(( evo dele jje zace fukat prasc zmer k nimam nc za pocet restarta ceu dan je drzu...;(( ;((

bom ju3 probal z napajalnikom pa sporocim:D

LP Daivd 8-) 8-) 8-)

Nejc is cool ::

Ja pol pa že si tak NOOB :D

davkok ::

no jst sm su kupt nou napajalnik 550w ves hapi da bo zdj uredu notr dam itd.........
zalaufam in spet restart ampak zdj z blue screen of death :D in mene zdj zanima zakaj je ta BSOD prazn8-O 8-O 8-O sam modro je nc druzga ...


pomoc:P zazeljena

StajercSSS ::

Zakaj pa si kupil nov napajalnik? Hoćeš KW požirat elektrarni? :P
Voziš se v formuli, pred tabo je podmornica, za tabo pa vesoljska ladja.
Kako se rešiš iz te situacije?
Rečeš ciganu naj ustavi vrtiljak.

davkok ::

ja a gdo kj ve al ne:\ :\ :\ :\

davkok ::

nekaj novega: sem danes dubil v BSOD:
STOP: c000021a {fatal system error}8-O 8-O 8-O
the subsystem system process terminated unexpectetly whit status of 0xc0000005 (0x5c91of63 0x006ef130):'( :'( :'(
The stystem has been shout down :D :D :D

kaj nj nrdim mal sm po guuglu saru in ce vas zanima je nimam GoBack in drugih piz**rij od symantec-a.
Hvala za Pomoč

Gonzales2 ::

v varnem načinu poglej pod regedit pod windows run, kjer se nahaja spyware, ki ti ga zresetira. pobriš ga in boš vidu da se ne bo več;)

`ripper` ::

dej notr nov napajalnik, stestiraj ram, preglej plosco za napihnjene kondenzatorje, na novo nalozi XPje. To so osnovni koraki, mislm da bos tukej hitr odkril, kaj je blo narobe.
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

davkok ::

rami stestirani, kondenzatorjev ni napihnjenih napajalnik je ze notr, winsow pa nebom se enkrt installu k mi je use nurmaln delal dokler nism cod2 instalu;(( ;(( ;(( ;(( ;((

`ripper` ::

potem je pa verjetno COD2 kriv? ksni gonilniki neposodobljeni, pa tko? pejdi v safe mode, pa COD flikni dol, pol pa mal posodob sistem pa bos vido ce kej pomaga =D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

davkok ::

sej bi su u safemode sam je problem k tm ni neta tud ce dam with network....:D :D
bom dele probu dol dt drajvrje mam pa use najnovej kar se plate tiče ker sm 1 tedn nazaj delu generalko driverji Bios flash itd..., edin za grafo newem

bluefish ::

safe mode boš potreboval samo za odstranitev COD in nič drugega - terej ne rabiš neta.

davkok ::

ma slaba je kle na tem forumu nuben nima pojma kko to porihtat COD zbrisu zdj dela zaeknrt sam se je ze umes restartal formatirat pa ne morm k nwm kam dt use podatke razn da pecm na DVD rabm en disk:D :D

amigo_no1 ::

Pomoje je krivec SafeDisc v ring0 načinu :\ v specifični kombinaciji s kakšnim image mounterjem/AV/Firewallom/driverji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

ttommy ::

Katere programe pa uporabljaš za "čiščenje navlake" s PC-ja?Problem je softwerski....Uporabi RegCure,RegistryCleaner,TuneUp Utitles 2007,XsoftSpySE,al pa kaj takega.Meni je isto delalo pri igrah.Uporabljam vse te programe in sistem mi deluje popolno!!!!
Gamer

davkok ::

za čiščenje navlake uporablam system mechanic 6 pro, nod2, adaware, regsupreme pro use je za ubdajtan....

ne milsm pa se drugih navlak gor dajat....


aja pa image mounterjem/AV/Firewallom/driverji.
im pa neuporablam firewalla nimam, drjvrje mam pa najnovejse

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: davkok ()

branky ::

poglej če se ti grafična pregreva...xt modeli imajo temp senzor...

davkok ::

po dolgem casu sm se spravu formatirat in mi sred setupa restarta....
pomoc zazeljena nujno:D :D :D

nonenone ::

mogoče je disk fuč, dvigni računalnik z Ultimate boot disk na CD in stestiraj mašino v DOS-u, tam je veliko orodij, nekaj boš odkril, lp

davkok ::

no sem si po dolgem casu uzel cas za moj komp:D :D :D in se je zacelo menjava rama isto menjava diska isto kupil novo MB(prodajam:D ) se zmeraj isto sranje kaj naj naredim pr formatiranju mi pokaze BSOD k pise PAGE ERROR IN NONPAGET FILE>:D >:D >:D aja pa probal sm tud ce je kaksn ide kabel fuc pa sam zamenu pa ni je se zmer isto.;(( ;(( :'( :'(

no js sm zdj ze skor obupal z kompom|O |O dons bom probal z drugim procesorjem.

Pomoč zaželjena

gavro ::

Dej ga na servis...pa pol ka ga dobis nazaj popravljenga ga vrz cez okn !!!

davkok ::

tebe bom dau na servis pa te bom pol cez okn fuknu>:D >:D >:D >:D ....

no glavnm sm zamenu proc in zdj dela8-O 8-O 8-O 8-O 8-) 8-) 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of duty 2 - Problem!!!

Oddelek: Igre
111970 (1762) Rotaidal
»

ASUS M2N-SLI DELUXE

Oddelek: Strojna oprema
121172 (966) OChack
»

Ms blast ali zakaj se mi sistem ugaša po eni minuti? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
29339624 (14606) brainiac20
»

Najljubša Igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
938449 (5833) Tilk
»

MACASE KA-C80 info!

Oddelek: Strojna oprema
191283 (935) AngelOfDeath

Več podobnih tem