» »

MACASE KA-C80 info!

MACASE KA-C80 info!

krucymucy ::

Če si kdo lasti dotično ohišje, ali ima o njem povedati kaj več --- lahko tudi linki bi lepo prosil za informacije ... v mlacomu imajo na ceniku prav tega na macase-ovi strani pa tega ohišja (sumim, da ima mlacom napačne oznake v ceniku) ... aja je pa big tower

Clemento ::

zelo grdo in drago industrijsko ohisje....s 300w trafo!!!
*Epox 8rda+, XP2600+@stock speed, TT Silent Boost, AS5, Ati AH3650
*Abit NF7-S, XP2500+@2425Mhz, 1.85V(220x11), TT Volcano 12, AS5, Rage128PRO

Dr_M ::

hm, grdo ohisje??ok res ni ksn fancy crap, je pa ze lepsi od chieftecov,ki so sinonim grdote.jst mam KA-C80 in morm rect da je zelo dobr narjen in nism mel nobenih tezav z montazo komponent notr.moti me samo to, da ma zadi za procesorjem luknjo za 60x60 ventilator in ne za 80x80.drugace pa obicajno ohisje brez nepotrebne navlake.ni mi zal 15k kokr sm dau za njega,komplet z 300w napajalcem :D aja na vrhu nad napajalnikom ma se nosilec za ene 3 diske, zadi je pa luknja za 80x80 ventilator.kista rula. :D :D 8-)

krucymucy ::

15K 8-O V mlacomu je cena 21K sit brez napajalnika!!! Sicer pa sem upal na to da je grdo - tista vrata pr chiefteku mi gredo na qrac!
Po ceni dodeč bi reku da je full tower in ne midi!
kje si ga kupu ti za 15?

Dr_M ::

kupu sm rablenga.ampak je biu kot nov :D pa sej sploh ni grd,pac je cist standarden ane,prov nc grdga ni na njem.itak ga mam pa pod mizo ane:D no za novga bi pa ze mal premislu ker res ni pocen.

krucymucy ::

Aha, kaj pa pločevina iz katerega je narejen ... je dost močno narejen al je tak babji pleh kot pr chiefteku in ostalih ohišjih?

Dr_M ::

hm...ja je kr dobr narjen ane.glede na to da je cca 62cm visok je zlo stabilen in nc se ne zvija, tko kot prejsna kista,ki je bla se 20cm nizja.moja kompletna kista ma cca 20kg pa ni prevec nabasana,tko da neb glih reku babji pleh:) :) pa tut stranice so mal mocnejse,sname se pa seveda usako posebi.najbl me to veseli k use lepo skupi pase:) :)

krucymucy ::

OK tnx! boš prodal kej? :D

dela ::

jas sem zadnič gledal na Macaseovi strani celo družino KA pa morn rečt (brez zamere Dr_M) da gršega ohišja še nisem vido. Tak čist navadne škatle so. Nič zaoblene pa sploh nobene oblike nimajo.Če mene vprašaš rajši kupi chiefteca za katerega nebi reko da je iz babjega pleha ker oni midi Chieftec tehta 15Kg prazn. Povprečn Big tower pa nafilan tehta manj kot 15Kg...

Dr_M ::

lol.hehe jah kaj nej recem...ene 10 let so bla taka ohisja cist uredu, zdej so pa kr naenkrat grda ratala??a nej bi blo smesno?:\
sej sm reku, nobenga fancy shit crapa, jest itak ne rabm kiste za kazat okol pa preseravat se:D :D

krucymucy ::

Ma ne dam za kup pleha 27K sit in to še brez napajalca! Sploh pa mi chieftek ni všeč posebej zarad tistih vrat!

MilkyWay ::

Če te tok motijo tista vrata, jih pač snameš dol:D.

dela ::

ja no pred desetimi leti se še ni gledlo tak na lepoto kište. Ampak to je bilo pred pojavom slo-techa in podobnih strani, ki se ukvarjajo z modifikacijami ohišij. Blo je recimo isto kot danes s televizijami (a je kdo ki bi jo barval?) pri TVju ne gledaš na lepoto...
Časi se spreminjajo pa smo pogruntali da so kište lahko tudi lepe in funkcionalne hkrati.Poleg tega pa nisem zagovornik chiefteca ker mam rad ohišja za čim manj keša ki jih lahko pol modificiram (mogoče zato zaj kupujem kišto za 5k...) ampak bi pa chiefteca mel dost rajši kot macaseja. Če praviš da ti je vseeno za izgled kište in praviš da jo skrivaš pod mizo in ne greš na noben LAN party pol pa nevem zakaj nucaš Big towera (razen če laufaš ful neki server doma pa to...) Nevem zaj za Chieftecovega Big towerja ker sem gledal midija, ki pa mi je veliko bolj ugajal od Macaseovega KA-pašenekaj midija...

Dr_M ::

eh...zakaj pa bi mogl usi modificirat ohisja??sej jest ga ampak sam tok da mam dobro hlajenje, kako pa zgleda me pa en kurc briga.sej ubistvu mu cist nc ne fali.skrivam ga ravno ne,ker je comp v dnevni sobi in ga lahko prov usak vidi 8-) 8-) pa na lane ne hodm zato da bi kazu svoje ohisje ampak zato da odspilam ksn spil ane.
FaLcOn3y3 zakaj mam jst obcutek da si ti tak k un model v reklami od compaqa k ma zlat notebook?!

dela ::

heh zlati notebook fajn bi blo :D
Okej na tem forumu so pač pretežno ljudje ki svoja ohišja modajo da se kr kadi in sem mislu da si ti tud en izmed njih...

Dr_M ::

sorry nimam cajta ne kesa za kej tazga.sicer pa rabm dobro in ucinkovito ohisje (glede hlajenja) ne pa ksno razžagano in grdo pobarvano kisto.

AngelOfDeath ::

Kaj je na spletu kaka slika tega ohišja in opis ?
na mcasovi strani je nisem našel 8-O
tudi gogl se je predal ;(

AngelOfDeath ::

Ok zdaj pa zares kdo si je zmislil ime tega ohišja ?
ker na mcasu še slišali niso za njega:

The model no. you supply is not the correct model. Can you check for
the correct model no. again. all the KA-X80 is starts with K, S, OR 5 right
now. Thank you and have a nice day.
8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O 8-O


Kaj si vse ne zmislite :S

Dr_M ::

ja na njihovi strani res ni podatkov o tem ohisju.drugac pa je model pravi, ker tut na skatlli (z vijaki in ostalo kramo) pise ime ohisja.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

AngelOfDeath ::

Ja samo zakaj potem na mcasovem suportu pišejo da ne pozznajo tega modela ?

Kolko mi je uspelo ugotovit bi to naj bla predelana verzija 180 ali 280. Ki pa je kot kaže ne predeluje mcase...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup ohišja (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
715922 (4077) gfighter
»

Katero ohišje mi priporočate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
533852 (3083) no-limits
»

Res hudo ohišje! (poceni, pa še pri nas se ga da kupiti)! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
524620 (2687) Dušan
»

XP1700+ na 58° verjetn ni normaln ha?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
492332 (1355) Markoff
»

Kero ohisje naj kupim: CHIEFTEC ali MACASE

Oddelek: Kaj kupiti
361324 (974) tomaz255

Več podobnih tem