» »

ASUS M2N-SLI DELUXE

ASUS M2N-SLI DELUXE

eti_ ::

amm ja najprej en lep pozdrav vsem!
Imam omenjeno maticno plosco.. vendar mi ne dela OS .. ne vem zakaj ne..
tako je : uzge se cez 5 sec se ugasne vendar!!!! nimam na napajalniku tega priklucka: KLIK!

:O :O :O :O
in en vem kaj nardit mam pa ta napajalnik8-) 8-) 8-) 8-)
pa se to.. btw da ne odpiram nove teme mam to ohisje in ne vem kako nardit "CD enote nevide"(dau nekako za mrezico da kliknem mrezico in se odpre CD rom:D :D :D )

Hvala!

Tr0n ::

Tale napajalnik, ki si ga objavil, ima ATX priključek 20+4, tako da ne vem, kje je problem. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tomay ::

Saj imaš 20+4 pinski atx priključek.

Samo ni nujno da je pravi. Eni napajalniki imajo zraven 20 pinskega atx še 4 pinski "podaljšek" za plate z 24 pinskim atx priklopom.

V glavnem pravi atx 12V (4 pinski) priklop ima dve žici črne in 2 žici rumene barve.
Dobi pa se tudi adapter z molex na atx 12V (4 pinski).

Pofotkaj pa ti bomo povedali kaj kam vtaknit.>:D
Voodoo 4Ever

eti_ ::

8-O 8-O 8-O 8-O 8-O vem da ga ma samo kabla nimam ki bi to elektriko prenasal ....
:\ :\ :\ :\

Tr0n ::

Nimas takega posebaj 4 pinskega prikljucka? Ce ne pac kot je Tomay povedal se dobi molex adapter.

eti_ ::

ja vem samo me cudi da nimam namrec pise na omenjeni strani ozgoraj da bi mogu dobit ta kabel zraven ....:|
ma ja no cene bom ze kupil ta adapter ....

eti_ ::

:) :) :) :) :) :) :)
Zmenil sem se to je bila napaka pozabli so mi poslat ta prikljucek ...
:)) :)) :)) :))
zdej pa hja a ve kdo kako lahko nardim "neviden" CD rom? z mrezico tegaohisja????'

gruntfürmich ::

čuj, dam mi povej ko je že tema o tej plati! si si uspel instalirati windowse z ide diskom? ko sem jaz imel sata in ide disk priključen, nisem mogel installirati windowsow, sem pa odklopil ide pa je šlo!!! ve mogoče kdo zakaj?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

eti_ ::

zdej tako je to... js winse se nisem mel priloznosti dajat gor... namrec kabel mi pride do etka nekje...

eti_ ::

tako da ti ne morem pomagat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: eti_ ()

gruntfürmich ::

daj, zanima me še, kako ti zazna diske. ker jih meni kot da bi imel prenosne diske, kot flash, ker se mi spodaj desno pojavi ikona za odklop diskov: varno odstranjevanje strojne opreme in v njej najdem use diske, in jih lahko tudi odklopim!? ampak samo sata, ide pa ne. je pri tebi isto?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

zavajon ::

Ta plošča ima neko funkcionalnost imenovano "AI Nap".
To naj bi omogočalo, da gre mašina v nekakšen "sleep mode", vendar naj bi določene funkcije ostale "žive", kot npr. download.
Me zanima, če to res deluje. Želel bi, da bi v tem modu delal ftp server, mrežni dostop do diskov, da bi se dalo mašino zbuditi z Remote Desktop ali VNC.

Glede na to, da ima vas očitno ima to ploščo kar nekaj, ni vrag, da ni tega še nihče preizkusil!

lp

OChack ::

jst mam isto palto, upam da nisi pozabu unga 4 al 6 pin konektorja uklopt ke zravn proca v kot plate. če unga ni se sam pržge pa ugasne plata
ja una ikonca add remove tud mene moti, ampak ka čmo se navad človk, plata je ap drgač super
Int€l inside, IDIOT Outside

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OChack ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pc za ~600 eur

Oddelek: Kaj kupiti
151353 (1045) ffka
»

ulTrA PC - need your help plz (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
674146 (3055) PrimozR
»

Iščem namizni računalnik z majhnim ohišjem (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
13312603 (9910) krneki0001
»

Nakup računalnika

Oddelek: Kaj kupiti
211591 (1282) mitjaje
»

Problem pri sestavlanju računalnika.

Oddelek: Strojna oprema
91171 (959) para!

Več podobnih tem