» »

HK 3480

HK 3480

BIG_Yack ::

PozdraV1

Pri nas doma smo pravkar nabavili Harman HK 3480 in ga utdi namestili. Nanj je priklopljen DVD predvajalnik...

Zanima pa me, če se na to stvarco lahko priklopi računalnik (namizni ali prenosni) kako, s katerim kablom in v katero "lukno" ga moram "vtaknit".

danix1 ::

Seveda ga lahko priklopiš, in sicer na CD, TAPE/CDR IN, VID1 IN, VID 2 IN ali na VID 3 IN.
Samo na PHONO in SUB OUT ne smeš prikljapljati. Na te vhode lahko prikljapljaš vse linijske izvore (kot npr. TV, satelitski ali kabelski sprejemnik, videorekorder, kasetofon...) in računalnik ni tu nobena izjema. Izjema je edino gramofon, ki ga moraš priklopiti na PHONO, drugače pa so vsi ti vhodi popolnoma enaki, samo imena imajo drugačna.
Rabiš pa kabel 2 x cinch - 3,5mm jack. Nekaj takega kot tale kabel: http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=A...

Na računalniku pa ga vklopiš tam, kjer je izhod za slušalke ali zvočnike. (običajno zelen priključek).
In ne pozabi dati glasnost računalnika dati do konca.

LP

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: danix1 ()

BIG_Yack ::

Hvala, danix. Tisto o zelenem priključku sem že tako ali tako vedel. Samo v kero lukno, ne...

No, glede tega kabla... Cinch pa jack kabel moram spajkat, ne...?

danix1 ::

Ne, ne rabiš spajkat, če nočes. Zgoraj sem ti dal link kakšen kabel rabiš: 3,5 mm jack v 2 x cinch. Imajo ga v vseh trgovin z računalništvom ali Audio programom (Big Bang, Harvey Norman, Merkur...). Tudi v več dolžinah.

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Stari zvočniki - računalnik

Oddelek: Zvok in slika
302908 (412) PacificBlue
»

Povezava TV z zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
133284 (2526) rogerg
»

Povezava glasbenega stolpa z LCDjem

Oddelek: Zvok in slika
123582 (2603) UNIVERZUM
»

Zvočniki

Oddelek: Zvok in slika
191744 (1268) manniac
»

Brezžični prenos zvoka od tablice na hifi ojačevalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5710198 (9126) axee

Več podobnih tem