» »

Prosim za pomoč: težave z povezavo

Prosim za pomoč: težave z povezavo

B_Marley ::

Imam sledečo težavo...internet deluje, vendar se mi pojavlja request timed out, pa tudi na speedtest.si mi pokaže prenizko hitrost...kar se seveda potencira ko vklopim torrent (ceprav deluje zelo pocasi in niti priblizno tako kot bi moral, okoli 20Kb)ali kaj podobnega...takrat je vsaka druga stran request timed out. Klical sem na triero in je rekel da je pri njih vse normalno in ni mel pojma kaj bi blo, rekel je pac da si naj omejim linijo za torrent...to sem nardil pa seveda se vedno ne dela dobro. Nimam vec idej...ce nimam nic drugega drugega vklopljenega so pingi dokaj normalni, vsake tolko pa se pojavi tud kaki request timed out, ce je vklopljenega se kaj drugega je najmanj en od 4 pri pingu request timed out... linija: triera 1,5Mb/256kb...prosim pomagajte :8)
She is electric. Can i be electric too?

amigo_no1 ::

V torrent odjemalcu moraš omejiti št. povezav ali/in kupiti router ne pa nekega poceni sranja.

Router priporočilo
Router priporočilo

Bigbang in brezžični komplet v akciji
Bigbang in brezžični komplet v akciji

T2, statičen IP in priklop dveh računalnikov
T2, statičen IP in priklop dveh računalnikov

B_Marley ::

Ni problem v st. povezav, ker sem zmanjsal pa se vedno ne deluje, pa torrent sploh ne zaseda tolko linije, od 170KB dlja mi torent pobere max 50, od ul pa od 32KB kakih 10KB, pa izgleda kot da je linija se vedno polna...spet request timed out.

Glede routera pa ne vem zakaj bi ga rabil...ker mam prek kablske...statični IP...in en racunalnik priklopljen.
She is electric. Can i be electric too?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

a tudi vam ne dela stran slo-filesharing (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16827660 (6523) Gr8t
»

Določene internetne strani ne delujejo

Oddelek: Pomoč in nasveti
111506 (1348) Heisenberg
»

Hipkom.net internet povezava (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Omrežja in internet
26821287 (10395) rontajzel
»

Internet štekal danes ponoči (ADSL) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
806972 (5240) IceLord

Več podobnih tem