» »

Bigbang in brezžični komplet v akciji

Bigbang in brezžični komplet v akciji

gtr ::

V zadnjem katalogu je objavljen brezžični komplet - wireless router smc wbr14tg (zadeva je na 8. strani za 69,99 EUR. Ima morda kdo kaj izkušenj s to napravo?
http://www.bigbang.si/?kat=aktualni_kat...
  • spremenil: gtr ()

Bakunin ::

s smc nimam dobrih izkusenj.... zelo "fancy" obtezilnik za papirje....

linksys, asus, buffalo.

jaz osebno preferiram dd-wrt "firmware" na wifi usmerjevalnikih. Zato je izbira bolj omejena.

linksys ter asus dobis v sloveniji marsikje. buffalo pa sem dosedaj zasledil samo pri pchandu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bakunin ()

amigo_no1 ::

Rezultat testiranja Monitor 02 2007
www.monitor.si/2_usmerjevalniki

Tile usb ključki so problem ker ga ne moreš prestaviti (razen če dokupiš še 1-2 m usb kabla :)) )

Jaz bi raje odločil za Buffalo airstation whr-hp-g54 (zmagovalec testa) (54,71 € (PChand Trzin) +wifi mrežno kartico canyon CN-WF511 (18.74 € (Rolan MB) (skupaj znese 73,45 €, kar se 3,75 € več kot v bigbangu) ).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

jan01 ::

Tisto razpredelnico je treba jemati z rezervo, saj najbrž niso na routerje(od tam buffalo whr-hp-g54 in kmalu wzr-300n, linksys wrt54gL, in še kak, ki sem ga morda spregledal) , ki so podprti z močno izboljšanimi/razširnjenimi firmwari(dd-wrt, xwrt(openwrt), ....)
Je pa resno tisti buffalo whr-hp-g54 best buy, saj je zelo poceni(55€). Nanj lahko daš dd-wrt in s tem imaš kar router enakovreden skoraj še enkrat dražjemu linksysu wrt54gl...

Bakunin ::

zakaj ne pisete URL tako da se jih da poklikat ? saj imate tam gumbe za "povezava", "slika" ipd.....

ali pa kar rocno - (st.povezava http.....)

bond007 ::

ČE rabiš wlan ruter, da deluje samo kot acess point, pomoje ni boljše izbire glede na ceno kot je to tp-link. Sedaj je zunaj nova verzija 3.0, ki je še izboljšana glede na 2.0 (ki ga imam tudi sam). Res super doseg, super stabilnost in super hitrosti.

ČE rabiš komplet z wireless kartico - lahko za 80€ dobiš v kompletu ta ruter + od iste firme wireless kartico, ki tudi dela super klik Recimo prenosi pri super signalu so okoli 5MB/s - kar je recimo skoraj 2x hitreje glede na druge 54mbps kartice.

ČE rabiš ruter za kakšen drug namen, recimo sprejemanje druge mreže in oddajanje naprej, potem bi svetoval nekaj na osnovi dd-wrt firmwarov (recimo kakšen WRT54GL)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bond007 ()

amigo_no1 ::

Bakunin
Da se ne vidi referer.

Bakunin ::

Pa saj ne gre za nelegalno vsebino ali kaj podobnega?
vsekakor pa olajsa "branje" sporocila. Saj navsezadnje zelimo pomagati tistemu, ki isce pomoc/nasvet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys ali Buffalo router?

Oddelek: Kaj kupiti
133349 (2059) Kami
»

Kateri brezžični router kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
407826 (5697) OmegaBlue
»

Kateri Wireless router?

Oddelek: Kaj kupiti
254895 (3646) Voip
»

Nakup Ruterja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
12712670 (9268) Pyr0Beast
»

Nov router in vmesnik ?

Oddelek: Omrežja in internet
91684 (1473) roli

Več podobnih tem