» »

Monitor Samsung Syncmaster 940 mw z vgrajenim tv tunerjem

Monitor Samsung Syncmaster 940 mw z vgrajenim tv tunerjem

Robert ::

Zanimam se za nakup LCD monitorja Samsung Syncmaster 940 mw z vgrajenim tv tunerjem in priloženim daljincem. Ker ima 8ms odzivni čas me zanima kolikšna je to razlika do 2ms (LCD monitorji brez tv tunerja) oziroma ali se sploh opazi ter ali imate kakšne izkušnje z navedenim monitorjem

Ted ::

Ima ga kolega in lahko rečem samo, da sem bil lani ko ga je nabavil navdušen. Eden izmed prvih widescreen monitorjev. Danes bi bil konkurenčen za ceno cca. 260 evrov, saj po nižji ceni dobiš že boljšega 20,1 colarja. Drugače je pa monitor super, le kupiti se ga verjetno ne splača več...
8 ms ni problem, ghostinga sam nisem opazil, tudi on ga ne.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

Robert ::

Ko si omenil 20,1 colarja ali je tudi z tv tunerjem in katere firme Samsung, LG,... in ali ima DVI vhod.

Kebab ::

Jaz ga imam kot drugi monitor, sem zelo zadovoljen. Gor je net za punco, ko je ni je priklopljen na tv. Tv slika glih ni da dol padeš, ampak je čisto ok. Ima vga, dvi, scart, s-video, component in cvbs. Tako lahko imam gor še hkrati priklopljeno staro dobro amigo, sego saturn in playstation :) Ga priporočam.

Bug ::

ellow

Ne se tolko ukvarjat z odzivnimi casi... ker vec niso realni... toti casi veljajo za GTG (Grey to Grey) definicijo odziva... kar je zelo relativno (je samo aritmeticna ali pa geometrijska sredina) od resnicne odzivnosti (TrTf - Time rising, Time falling vrednosti)...

Najbolje si je monitor ogledat v akciji in tedaj presodit...

lp,
bug


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372981869 (46705) hariscorale
»

Kateri 20"LCD monitor kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
354547 (3676) Ted
»

22" LCD - kupujem

Oddelek: Strojna oprema
111641 (1386) mish
»

20" LCD (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
505120 (3751) miwche
»

Kater velik LCD? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17016466 (9918) franci

Več podobnih tem