» »

Program za konvertanje videa za na telefon

Program za konvertanje videa za na telefon

IceIceBaby ::

Kupil sem si Nokio E50, ki ima možnost divx in realplayerja. Probal sem naložiti en divx film in logično, zadeva se zatika in je bolj slideshow kot film. Zdaj me pa zanima s katerim (pomožnosti free) programom se da enostavno konvertat filme različnih formatov v obliko, primerno za gledanje na telefonu.

jan01 ::

SUPER video converter -odličen, a presenetljivo free...
Glede divx/xvid: zmanjšati moraš bitrate videa(in audia) in ločljvost, da bo lahko procesor na mobitelu bil sposoben prebavljati stvar. Malo eksperimentiraj, oz pogoolaj kaj so ugotovili drugi s tem mobitelom...

V-i-p ::

Kst. Toplo svetujem program SmartMovie. http://www.lonelycatgames.com/mobile/sm...

Program za predvajanje DivX, xvid,... filmov si naložiš na telefon, program za pretvarjanje filmov pa na PC. Ko zaženeš program na PCju, enostavno izbereš film ki ga želiš pretvorit, označiš model svojega telefona in ti program avtomatsko nastavi najbolj primerne parametre za tvoj aparat (ločljivost, zvok, kakovost slike,...) ko pretvori, pa samo daš isto ime datoteke, ter podnapise in to skupaj vržeš na telefon pa ti bo program predvajal film v zelo, zelo lepi kvaliteti s podnapisi vred brez najmanjšega zatikanja. Tudi kodeke za telefon najdeš na njihovi strani. Sicer je plačljiv, ne dvomim pa, da boš na travniku našel rožico, ki jo želiš ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

IceIceBaby ::

Hvala, bom probal. Če se bo izkazal za dobrega pa tudi tistih 30$ ni veliko.

Trenutno uporabljam Videora iPod Converter, ki je free. Dokaj enostavna in učinkovita zadeva.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

convert program sprememba formata slike

Oddelek: Pomoč in nasveti
7819 (639) gregson2005
»

Uporabnost USB na LCD TV-jih (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
12155925 (47816) Lupin
»

[divXvid] podnapise vkodirat v divx (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
7924031 (11107) Alessio983
»

Integrirani podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
367707 (5440) dzinks63
»

Kako pretvoriti Xvid (QPEL,GMC..) v normalen DivX

Oddelek: Zvok in slika
253360 (2478) OwcA

Več podobnih tem