» »

Služiti denar na internetu?

Služiti denar na internetu?

bobsaap ::

Zanima me kakšno imate kaj mnenje o teh varjantah ko služiš denar preko surfanja na netu,... ko se včlaniš na neki strani, ti dajo neki program ki ti sešteva minute surfanja in ti jih nato pretvori v denar,... nato ti pošljejo neki ček ki ga vnovčiš in je to tvoje plačilo!

Takšni primeri so recimo Agloco, Cashfiesta itd ...

A je kdo seznanjen kaj s tem? V čem je fora v čem je trik? A je to legalna zadeva al nelegalno? Kako je s tem vnovčenjem čekov, ne razumem tega najbol, kam greš ta ček vnovčit,..na banko, da tam ona pade v smeh ko ji to prinesem!:D

Če je kdo seznanjen s temi zadevami bi prosil za kakšen nasvet oz besedo o tem!

Hvala,...!

LP
http://www.slo-fishing.si

d0rK ::

Dej lepo te prosm, get real.

Tilen ::

Najboljši program Pay2Surf je vsekakor SiOL. Premaga ga verjetno zgolj Telemach.

[iskanje>:D ]
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

bobsaap ::

Jah to mi zdaj niste kaj dost odgovorili, zakaj naj pozabim na to pa zakaj naj bom realen,...bo treba kaki argument dat,...oni na njihovi strani nikjer ne omenjejo daril ampak ček ki ti ga pošljejo in ga ti potem vnovčiš,..tak da nevem no! :|
http://www.slo-fishing.si

antonija ::

Ti se kar pogumno podaj v to. Ce nekje na netu pise da ko bos klikal na njihove reklame ti bojo poslali cek in ga bos sel vnovcit!8-O Simpl ko pasulj!;) Pa pohiti, mogoce si med prvimi ki so to nasli in bos dobil vec dnarja kot ostali bebci ki bojo zamudili priloznost.

Pa nikar se ne zmeni za non-beliverje ki ne verjamejo da ti bo nekdo ki ga sploh ne poznas in nima s tabo nobene pravno veljavne pogodbe poslal cek za nekaj kar lahko pocnejo programcki. Oni so se mladi pa ne vejo...:\
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

Nik$on ::

Ti, kar išči obstajajo pa take strani, da gor pač malo klikaš pol pa dobiš zastonj bivanje na račun države!:)) :)) :)) :))

Marc` ::

Tudi če ti pošljejo ček so to tako majhne vsote, da je res bolje vložit ta čas v kakšno drugo dejavnost (mogoče celo najdeš kje kako delo, opravilo za tisti čas popoldan). Recimo, slišal sem za primer Agloca, plačajo na uro od 0,4$ do 0,7$, max 5 ur na mesec(!). Torej dobiš recimo 3,5$ dolarja na mesec, kar je...nič. Je pa res, da se te ure (mogoče tudi urne postavke, nevem) povečujejo, če se kdo preko tebe registrira na stran, ampak še vseeno mislim, da se ne splača.

bobsaap ::

Pri Cashfiesti imaš mislim da 600 točk na uro,...1000 točk je 2 dolara, torej,...3 ure surfanja je 4 dolarje na dan,...krat 30 dni,...je to 120 dolarjev na mesec,..to pa potem vec ni tako mali denar,...tukaj mislim da ni neke časovne omejenosti kot pri Aglocu,...in če se potem še pod tabo kdo prijavi in še vse tiste neke finte ki bi jih blo treba naštudirat pa bi se potem nabralo nekaj dolarjev,...ampak še vedno mi ni logično kje bi lahko potem vnovčil tisti ček,...! Tak da tolko o tej negotovosti,...:D
http://www.slo-fishing.si

'FireSTORM' ::

hmz...
zdaj mi je jasno!
šejki nimajo miljonov iz naftnih derivatov!
doma sedijo in klikajo na reklame po netu!

dajte ljudje prosim vas....
če bi to blo tako bi si kupil enih deset poceni serverjev(dedicated) in jim napisal skripto da bi 24ur na dan browsali po netu neke brezvezne strani, saj nima veze kaj, samo da bi nekaj iskali in hodili na strani in sledili oglasom
in bi potem bil miljonar čez nekaj mescev in bi preprosto ležal na kauču in se redil...
že prvi ogovor ti je povedal vse
get real
Those penguins.... They sure aint normal....

bobsaap ::

Ja OK bom sprejel da morem bit realen, da to ni možno,...ampak bi z veseljem rad slišal tud kakšen argument, ni težko pametovat in govorit to ni mogoče, ampak mene zanimajo dejstva zakaj se temu izogibat, zakaj to ne sprejet, zakaj to ne more biti res itd. ne pa kratko povedano da to pač ni tak,..hmm zakaj ni temu tak mene zanima!? :\
http://www.slo-fishing.si

Tic ::

Go for it, pa boš videl.
persona civitas ;>

'FireSTORM' ::

ker se ne splača
če s misliš z tem živet lahko že takoj prodaš računalnik, avto, hišo, ženo/punco, taščo...vse kaj maš
ker ti bo premalo za živet
teh par dolarčkov mesečno

če imaš pa dobro službo, dobro plačo
se ti pa spet ne splača ker ta čas ko si doma raje preživi z družino, če jo že imaš ali pa naredi kaj koristnega
če se pa še šolaš pa se ta čas raje uči da boš imel dobro službo in dobro plačo
Those penguins.... They sure aint normal....

Nekdo3 ::

Vem, da je tema stara k zemlja komentiram le zato, ker vem, da tisti, ki imajo željo služiti denar preko spleta obrnejmo na 1000strani, da pridejo do koristnih infrumacij.


"Služiti denar na internetu?"
Je čista resnica in je dovoljena vsakemu uporabniku interneta.
Navedel bom nekaj primerov ki so zakoniti in dobičkonosni in ni SPAM!

-google adsense
-affiliate marketing
-ppc (Pay per click)
-direktno oglaševanje preko spl. strani
-spletne trgovine
-http://www.squidoo.com/
-izdelava prodaja spletnih strani


Tole so metode, ki so zakonite in ni zajebancija! Komentiram pa le zato ker vidim, da je veliko pametnjakovičov tle, ki nekaj govorijo in s šolo sanje gradijo! Da se če si želiš! Nisem pisal opisa kako služiti z zgoraj navedenimi metodami, ker vsak me google pa naj si poišče odgovor na vprašanja.

Vi, ki ste pa pametni pa bote tih ka vas briga! Ne morejo bit vsi taki kot vi, ki so veseli vsakega šihta, ki ga dobite eni imajo sanje želje vizije niso vsi tak kot vi, ki ste veseli, da imate eno hiško pa avtek pa službo, ki vas sploh ne veseli!

lp

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kloko ()

shadeX ::

@Nekdo3.

Tema je res stara že prb. 5 let. V tem času se je veliko stvari spremenilo. Kakor si napisal zgornje trditve so seveda realna zadeva. Več kot realna. Vendar so za "navadnega" uporabnika tako rekoč težko dosegljiva. ( sicer ne vsa, vendar tista ko so npr. PPC so zelo slabo plačana)

Seveda je pa služenje denarja na internetu čisto realna zadeva. Jaz nevem zakaj ljudje ne verjamejo temu. In glavo stavim, da je že večina slovencev služila preko interneta. ( S tem ko ste izpostavili kakšen oglas na bolhi recimo, ali pa na avto.net- u )

jest10 ::

Lepo da si se prijavil ravno danes in samo zato, da nas razsvetliš>:D

Nekdo3 ::

Čis res...ppc strani hja slabo plačan ..Je pa plačan..


Nisem mogel spregledat takih pametnih komentarjev

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Nekdo3 ()

KoMar- ::

Še dobro, da te mamo...

shadeX ::

jah, ma saj človek je fajn povedal in prav. bodo nekateri ljudje vsaj vedeli kako služiti na intrenetu.

Ziga Dolhar ::

No, zdej ko vemo nekaj novega... gremo lahko mirno spat.
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova spletna stran, pomoč!

Oddelek: Izdelava spletišč
318241 (7788) gnomee
»

Izplačilo čeka

Oddelek: Loža
121902 (1518) BlueRunner
»

cashfiesta

Oddelek: Programska oprema
302165 (1688) elasto_mania

služenje prek neta

Oddelek: Omrežja in internet
81829 (1451) OmegaBlue
»

Zaslužite denar z branjem e-mailov!Deluje!!!

Oddelek: Loža
282469 (1748) alyo

Več podobnih tem