» »

"easy money" na spletnih straneh - mit ali resnica?

"easy money" na spletnih straneh - mit ali resnica?

bender rodri ::

Pred kratkim sem dobil mail (ne spam... od nekoga pač...) z linki do spletnih strani, na katerih se prijaviš, in nato klikaš po oglasih in tako služiš denar.
Sicer vse lepo in prav... zanima me le, če ima kdo kaj izkušenj s tem in seveda kako je z izplačilom denarja? Te "nategnejo" ali dejansko denar izplačajo?

Najlepša hvala za odgovor

lp, jan

PaX_MaN ::

Izplačajo, kajpakda. Z denarjem sem kupil BMW X-5, da lahko babe lovim, ostalo gre pa za alkohol in fiks. Brez tega bi pri klikanju omagal že prvo uro.

KoMar- ::

jan87: Za pošteno delo prek študenta ali kaj podobnega dobiš recimo 4 EUR na uro, pri tej zadevi pa recimo 1 EUR na uro (pa to je že zelo veliko) in gre cel kup časa v nič, ti pa misliš, da si zdej ful odkril Ameriko s tem. Pa še ne bomo te marali, če boš prišel na S-T lepeč (lol) referer linke.

Okapi ::

Poudarek na "pa še to je zelo veliko". S klikanjem ne moreš niti približno zaslužit 1 € na uro, razen mogoče, če si med prvimi v kakšni "klikaški" piramidni shemi in služiš na račun ovc, ki klikajo.

O.

bender rodri ::

@Pax MaN: pravijo da ni neumnih vprašanj... le odgovori so lahko... potrdil si tezo...:)
@marko stamcar:
marko stamcar: (...), ti pa misliš, da si zdej ful odkril Ameriko s tem. Pa še ne bomo te marali, če boš prišel na S-T lepeč (lol) referer linke.

ne, ne mislim da sem odkril Ameriko (bojda jo je že nekdo:|), ampak sem le skeptičen do tega načina služenja denarja (če bi bilo toliko profitno bi to delali vsi...) - zato sem tudi vprašal...

Hvala za odgovore...

Zgodovina sprememb…

Tilen ::

ne, ne mislim da sem odkril Ameriko (bojda jo je že nekdo:|), ampak sem le skeptičen do tega načina služenja denarja (če bi bilo toliko profitno bi to delali vsi...) - zato sem tudi vprašal...

Koliko profitno pa je?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

bender rodri ::

Nebi vedel, vprašaj intelektualno srenjo foruma... sam se namreč nisem spuščal v "klikarski posel"...:)

KoMar- ::

jan87: Nisem tebe direktno mislil s tem, ko sem napisal "ti pa misliš, da si zdej ful odkril Ameriko" - mišljeno je bilo za vse take, ki dobijo par dolarjev po pol leta in še ne odnehajo...

Azrael ::

X vsota denarja je recimo pri nas malo. Vendar taista vsota npr v Aziji, Afriki pomeni ogromno. In sedaj vprašanje, kje so vse te milijarde Kitajcev, Indijcev, afričanov?

Tako v razmislek.

Še nekaj info:

Služiti denar na internetu?
Agloco - Oglaševalska mrzlica prihaja!
Spet internetno zaslužkarstvo. Nateg?
Nekoč je bil Slo-tech.

MK42 ::

@Pax MaN: pravijo da ni neumnih vprašanj... le odgovori so lahko... potrdil si tezo...


Za to potrebuješ vsa vprašanja evah.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aparat za striženje

Oddelek: Kaj kupiti
153511 (2633) leil
»

windows 7

Oddelek: Pomoč in nasveti
101307 (1131) Voluharr
»

Je tale LCD zrel za v kanto ?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
61231 (881) Pyr0Beast
»

ocena komponenet (starejsih)

Oddelek: Pomoč in nasveti
9894 (723) opeter
»

Novo odkritje na observatoriju Črni vrh - tokrat potencialno nevarni asteroid

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
476170 (3669) Matev

Več podobnih tem