» »

VOODOO 3

VOODOO 3

Mr-KONJ ::

Mam voodooja 16mb trojko na pci-ju pa bi si eno novo graficno nabavu. Zdej me pa zanima ce se mi sploh splaca sej spilam ta nouga wolfa pa mam use nastavitve na high pa mi use supr laufa carska grafika (athlon 750, 256 rama). kaksne bodo kej vecja spremembe ce bi si enga geforca dvojko nabavu pa a se mi splaca al se mal pocakam?
  • zaklenil: luni ()

Fresh Prince ::

Kako tocno 'na high', predvidevam da mas na 16bit barvah, ker men z riva tnt2 32mb ne znese lih najbolj, drugac je pa ok.
Ne vem ce je kksn smisel cakat, dvomim da se bodo cene kaj spremenile, razen ce bi rad kksn radeon 8500
Za tele geforce 32mb mx400 npr., je pa zdej cist primeren trenutek.

jokeman ::

A mi lahko prosim poves katere driverje uporabljas. Men nikakor ne rata zrihtat, da bi mi RTCW delal. Zelo prav bi mi prislo ce bi mi povedal kaksen link ali pa da se zmenva, da mi nekako posljes te driverje.

Mr-KONJ ::

ja drajverje mam ta zadnje directx8 kompatibilne iz strani www.3dfx.com, pa gor mam se 3dfx tools iz iste strani.

Ja color depth mam na 32 pa texture quality tud na 32 pa resolucijo 800x600, ostalo mam pa na extra al pa na high, sam na zacetku mi pac napise cant set trilinear on a voodoo pa use laufam u win2000.

aja pa zdej sm dau resolucijo na 1152x864 pa mi gladko laufa sam me zanima a bom pol ob kksne detajle prkrajsan a bo kej slabs

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr-KONJ ()

luni ::

tomi ali tinka zaovcita tega kretena...

edit: drugi pa ga ignorirajte ker samo podjebava
Artificial Intelligentia

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: luni ()

Tomi ::

Ok, done..
Samo bi bila pa res fora, da bi tole delalo, ker potem bi šli prodajalci kmalu na kant..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pošast je tu HD 4870 X2 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Strojna oprema
35525541 (15636) tilinho20
»

GeForce 8800 GTS 512 MB zagledala luč sveta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
526191 (5772) Jst
»

E6600 ali E6420 ?

Oddelek: Kaj kupiti
271657 (1117) plavi85
»

glede zaklenitve dolocene teme ....

Oddelek: Slo-Tech
11980 (753) alesrosina
»

vodoo3 in COlin 2

Oddelek: Igre
211901 (1630) rookie

Več podobnih tem