» »

Priznanja-koliko štejejo

Priznanja-koliko štejejo

billgates ::

sem v devetem razredu in danes sem tekmaoval na državnem iz ang.Zej me pa zanima samo kolk točk pri vpisu šteje bronasto, če sploh?(srebrno šteje 3, zlato 5?)

mjakop ::

Bronasto ne šteje nič, razen za osebno zadovoljstvo.

@nny ::

Bronasto priznanje šteje 1 točko, vendar to ni pravilo za vse šole. Bolj oblegane upoštevajo poleg zunajšolskih dejavnosti samo srebrna in zlata. Pozanimaj se.

billgates ::

ok tnx:D

7h3_1 ::

tut jst sm bil na državnem iz ang. Kako ti je šlo men je šlo kr dobr :D
Drgač pa je res razlika kokr na keri šoli

Codename_47 ::

Lansko leto sem tekmoval.

40/40 točk. >:D 8-)

Zgodovina sprememb…

billgates ::

Ja men je šlo tut kr dobr. Blo je skoraj isto kot na šolskem.Na šolskem sm piso 92,8% brez kakršnegakoli učenja.(za državno sm se pa malo, ker ga nism ravno pričakoval, čeprav je učitlca rekla da bom naredo z levo roko)

Jan987 ::

Aha a kdo ve mogoče kako se šteje pri priznanjih iz zgodovinskega tekmovanja in iz vesele šole?

billgates ::

Zgodovinsko je isto k angleščina (srebrna 3t, zlata 5t) za veselo šolo pa mislim da se ne šteje

Jan987 ::

Aha torej če dobiš zlato imaš 8 točk (3+5)?

Kako pa je s temi priznanji za zoisovo štipendijo? Ker sm po testih zgrešil tisto mejo za samo 1 točko in bi moral za štipendijo dobit še vsaj kakšno zlato ali srebrno priznanje (tako je rekla šoljska psihologinja) pa me zanima kako je s tem in kako je z geografskim tekmovanjem (ali kaj šteje) da ne bom tekmoval tam kjer mi nič ne bo koristilo. Aja pa imam srebrno vegovo priznaje iz lanskega leta pa me tudi zanima če kaj šteje?

Rokm ::

Jan987 ::

Hvala za ta dva linka. Upam da mi use še kaj dobit ker bi mi € iz zoisove štipendije kar nekaj pomenili.


Mogoče kdo ve, kako je z kadrovskimi štipendijami če grem na gimnazijo? Jih je sploh kaj?

Skratka vsak link je dobrodošel:D

@LOL ::

Če pa dobiš za gimnazijo kadrovsko štipendijo si pa zabrijem desno jajce. zagotovo
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Pyr0Beast ::

Meni niso nič pomagala. 1 zlato in eno bronasto iz kemije.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Jan987 ::

Ja se mi je zdelo da jih za gimnazijo ni. Sicer kar logično...

Daliborg ::

heh....pri iskanju sluzbe ti bodo na ta priznanje odgovoril z " ....se pravi znas anglesko..." >:D


LP!
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

celada ::

Če pa dobiš za gimnazijo kadrovsko štipendijo si pa zabrijem desno jajce. zagotovo


@Lol torej kdaj si ga bos zabriu?
Sošolka je imela kadrovsko štipendijo, hodil sem pa na gimnazijo;)

Rokm ::

Enako pri meni, so imeli štirje sošolci na na gimnaziji kadrovske štipendije.

Pyr0Beast ::

Štirje? Kadrovsko? Pa kje ste se vi to učil?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

@LOL ::

Verjetno spet kaka poznanstva ali kaj podobnega.. zakaj?
Zato ker nimam pojma zakaj bi neko podjetje štiupendiralo nekega gimnazijca saj jih je vsak let na trgu toliko pa toliko ... (razen če je res že takrat maher na kakem področju). Seveda je druga zadeva na faksu ko se usmerja v poklic vendar pa je štipendiranje gimnazijca IMO popolna izguba za podjetje. Samo tko da bo en gimnazij uletu v kako podjetje pa zaprosil za kadrovsko štipendijo, tako IMO ne dobi nihče (razen res kakih maherjev ki so že na kakem področju izjemmni -> zares izjemni).
Hippy: The Doors?
Geek: The Windows!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: @LOL ()

celada ::

Ja normalno da so bile veze in poznanstva saj so vedno ;)

Mr_Globus ::

Eh tu gre bolj za pranje denarja, ko očka da denar vn iz firme. Bolj poceni alternativa od študentskega servisa ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Štipendija (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Šola
1917473411 (13139) History
»

Štipendije (Zoisova in morebitne druge)

Oddelek: Loža
395345 (3897) Volta
»

Obdržim štipendijo?

Oddelek: Šola
373985 (3043) Invictus
»

Zoisova štipendija (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
8012280 (10432) alum
»

pridobivanje štipendije

Oddelek: Šola
131648 (1467) MadMicka

Več podobnih tem