» »

kje kupiti slušalke?

kje kupiti slušalke?

starkid- ::

Pozdravljeni..

Zanima me kje bi lahko pri naših severnih sosedih kupil po internetu slušalke AKG K240 (ali kakšen drugi model) prek interneta in po ugodni ceni? Zanima me tudi kako je potrebno opraviti plačilo..

Hvala za odgovore

KTr1sk ::

Jaz sem tukaj kupil slušalke RODOCOMP se mi zdi da so fu lpocen
lp
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Stepni Volk ::

starkid - iskalnik online trgovin v Avstriji: KLIK.
Obstaja več variant AKG K240 :
AKG K 240 DF:

AKG K 240 Monitor:

in AKG K 240 Studio:


Slušalke so dobre (poslušal predhodnika), a sem potem vseno pristal pri K-500. Velja pogledati še za Bayerdynamic, Senheizer, AudioTehnic-a, Koss... da nisi omejen s točno določeno firmo :)



Tomaž - govor je o HI-FI slušalkah proizvajalca AKG in ne o PC (poceni cenenih>:D) "jetrcih".

glinik ::

Malo off topic:
Ampak mene je skoraj pobralo, ko sem gledal kakšen frekvenčni razpona navajajo za slušalke, od 20 - 20KHz :\ :D :D :D To je bolše kot skrita lamera ;)

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

neres ::

glinik: Najbrže se ti zdi malo verjetno, da bi lahko šle tako nizko, ampak je možno. Sicer verjetno ne grejo linearno do teh ekstremov, ampak tega tudi ne piše.:D

No, v glavnem jaz sem pred kratkim kupil ene Sony MDR-CD380, ki imajo deklarirano 10-25k(0:) ). Ampak dejansko se sliši tudi pod 30hz...



En nasvet glede nakupa slušalk: Če ne rabiš slušalk v hrupnem okolju kupi si ene odprtega tipa, ker za isto ceno dobiš tako dosti kvalitetnejši zvok.

starkid- ::

Stepni Volk, hvala - to je tisto kar sem iskal.. Potrebujem namreč odlične, ne cenene slušalke za produciranje glasbe.

delfinus ::

Sam sem pred nekaj meseci nabavil Sennheiser HD 555, so odprtega tipa, prej sem imel ene Philipsove in te od Sennheiserja so res milina tako za poslusanje kot v udobnosti ob urah in urah poslusanja. Ko sem kupoval sem primerjalno poslusal se model HD 595, ki je dosti drazji, ampak vsekakor ne odtehta tiste razlike v ceni. Zvocni sliki sta si zelo podobni.

Se klik do reviewja KLIK Sennheiser HD 555

lp, D.

starkid- ::

Pravkar sem naročil Slušalke AKG K 240 Studio iz neke spletne trgovine v avstriji po povzetju. Mogoče kdo ve v koliko dneh lahko pričakujem paket?

Opkow ::

Da ne odpiram nove teme. :)

Je komu znano, kje v Sloveniji bi lahko staknil slusake AKG K 601, da jih preizkusim in morebiti tudi kupim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slušalke-katere kupiti?

Oddelek: Zvok in slika
132589 (2098) borut_p
»

Predlog za slušalke

Oddelek: Zvok in slika
334540 (3621) BorutK-73
»

Slušalke do 150€

Oddelek: Kaj kupiti
223870 (3287) LukaTCE
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
51007 (912) El Nino
»

[Hi-Fi] - Debata: Dobre slušalke ali dobri zvocniki? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10812441 (10024) Trancedeejay

Več podobnih tem