» »

Kako lahko moji obiskovalci naredijo svojo stran?

Kako lahko moji obiskovalci naredijo svojo stran?

_Beast ::

Mene zanima ali kdo pozna kaksen sistem, ki bi si ga namestil na svojem ftpju in bi omogočal, da bi moji obiskovalci lahko ustvarjali svoje osebne strani, ki bi bile podstrani mojega portala? Stvar bi bila odlična, če bi vsak user imel svoj direktorij in bi lahko objavljal samo v njem...se pravi nalagal slike itd. Sistem naj bo avtomatiziran, se pravi, če se za računlnik usede moja mami, ki nima pojma o compih in sledi korakom, jo pripelje do svoje lastne strani.

Primer: vsak obiskovalec slo-techa, ki se bi registriral bi imel na voljo možnost, da si izdela svojo spletno stran z omejitvami... tako bi se obiskanost strani povečala in stran-portal bi dobil dodatno vsebino...

Predlogi zaželjeni!

Vsaj taki, d abom vedel pod kaj iskati na internetu :\
www.lukalavrisa.com - kreativne rešitve.

  • spremenil: _Beast ()

mte ::

Blog?

_Beast ::

Kaj drugega?
www.lukalavrisa.com - kreativne rešitve.

mte ::

Če blog ni dovolj fleksibilen (iz prvega opisa se mi je zdelo da bi lahko bil), potem boš moral po kakšnem CMS-ju poseči. Mogoče Plone, Joomla, ...
Vsekakor pa če boš želel narediti nekaj izvirnega in ne uporabljati default zadev se boš moral kar precej namučiti, če še nisi delal s temi stvarmi.
lp

MTm2H37rqt7B ::

Mogoce pa ima v mislih nekaj takega, kakor so meli vcasih geocities in drugi. Ko si online, preko obrazcov sestavil svojo spletno stran...(izbral si ozadje, naslov, dodal slike) ?

Zgodovina sprememb…

_Beast ::

Mišljeno je nekaj kar omogoča mojim uporabnikom omejen dostop... naj bolje pojasnim... gre za kemijski portal (kemija.org), upam, da admin in modi ne zamerijo za reklamo, skratka rad bi, da bi vsak uporabnik imel možnosti, da naredi nekaj podstrani v neko mapo, do katere ima samo on dostop, tam bi bilo objavljeno tekstovno in slikovno gradivo... namreč noben user ne sme imeti dostopa do njegove mape... vse tako imenovane podstrani se prikazujejo na neki strani (seznam podstrani) kjer je tudi opis povezave...

Če že je to Blog in ne obstaja nič drugega, katerega priporočate...
www.lukalavrisa.com - kreativne rešitve.

MTm2H37rqt7B ::

Potem bo blog taprava resitev...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

V TLS odkrita 19 let stara ranljivost

Oddelek: Novice / Varnost
2912768 (10358) SeMiNeSanja
»

Pripravite vašo spletno stran na nov zakon o piškotkih (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Izdelava spletišč
744212862 (164428) Tydek
»

CMS stran - cena?

Oddelek: Izdelava spletišč
498385 (7050) technolog
»

Koliko bi vi zaračunali za to spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
294356 (3212) System
»

Je izdelava web strani na podlagi joomle sprejemljiva?

Oddelek: Izdelava spletišč
293214 (2347) _Beast

Več podobnih tem