» »

VOIPDISCOUNT POZOR ! Ni vse brezplačno !

VOIPDISCOUNT POZOR ! Ni vse brezplačno !

ptg ::

Ali se pač motim. Pa se ne !

V FAQ piše, da so vsi klici označeni s FREE zastonj za 120 dni, v kolikor plačaš
10 Eur.
TO NI RES !

Ko govoriš na DIRECT CALL, je mali števec , ki kaže strošek strani A ter strani B.
VSAK klic se zaračuna 5 centov in začetno stanje 10 Eur lepo pada.
Pa še nekaj. Tudi če klicanega ni in samo zvoni v prazno že odbije 5 centov. Fino, ne ?

Klicanje preko mikrofona pa je zastonj.
Je pa slaba kvaliteta.

Torej kličimo preko majka.

Čau.

P.

amigo_no1 ::

Mi kdo prevede to v nekaj razumljivega ?

Kaj, kdo , kje zakaj , kako ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

carniolan ::

Preko VOIP - SIP TELEFONA je brezplacno zato pa tudi imas moznosti, da si nabavis en mali VOIP/SIP telefoncek in stvar je resena. Call back so bili na zacetku zastojn en teden - potem so sli na 3 cente sedaj so pa 5 centov - V trgovini e-misija imajo en dober namizni telefon, ki pa tudi ni drag ca 30 evronov in ga priklopis na USB - laufa kot urca. Imas pa tudi malo drazje SIEMENS 450 IP je pa istocasno tudi analogni Siemens ne podpira SKYPE ( se malo sluzim zelo slab glas) Slusalke sem popolnoma opustil - samo brezicni Olympia Dual phone preko USB in na PST vticnico - iscosno se lahko pogovarjata dve osebi ena na anlognem ena na VOIP

joly2 ::

Sam imam tudi Olimpio Dualphone ki jo uporabljam za Skype. Prosim te če mi lahko poveš kako naj jo nastavim in kaj moram še inštalirati da jo bi uporabil še za Voipdiscount:\
LP
jolyl

carniolan ::

Na racunalnik si instaliraj softphone - program SJLabs - nastavis vanj SIP klienta (tj Voipdiscount) in v orodju, kjer imas znak kljuc oz in kladivo pripravis vse nastavitve. Pod polja sound device das USB audio device ce pa hoces me lahko tudi poklices preko voipdiscount-a pod " auvergne" ALI NA voipin +33170905932 ali pa na mojo direktno telefonsko stevilko 0033473737125 voipdiscount je brezplacen za Francijo -
Najvecja sansa je da me klices na VOIPIN ker mi potem telefon zvoni tudi ce je racunalnik ugasnjen ker me samodejno preveze na fiksno telefonsko linijo.
Na to stevilko samo preko dneva ker je mozno da lahko zvecer pozabim prenesti klice na dom

Zgodovina sprememb…

joly2 ::

Hvala za pomoč. Probal sem nekaj kombinirat vendar mi ni uspelo. Mogoče je najbolje da te pokličem po tel. na št. katero si mi dal. Prosim sporoči kdaj si dosegljiv. Lp Joly. :P

carniolan ::

Sem cel vecer doma med osmo in deveto me dobis na voipstunt : auvergne ali pa ce imas ti eno ime na betamaxu mi ga daj in te jaz poklicem

Brainstorm ::

Zakaj mi napiše, da sem presegel maximum free klicev, čeprav sem se mogoče pogovarjal zadnji teden vsega skup pol ure, piše pa da naj bi blo zastonj 300min klicev na teden oz. na fixen IP.
Uporabljam ga od novembra, je mogoče vse skup vezano tudi na mesce, ne samo na minute, oz kdaj lahko pričakujem, da se bo račun spet napolnil za brezplačne landline klice?
Pomaga pa tudi ne če spremenim IP.

In še nekaj, ali se da dobiti kakšno drugo brezplačno VoIP-In in številko, da si dosegljiv iz slo po lokalni tarifi, ker ta njihov link ne dela Free VoIP-In phone number

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

voip discount

Oddelek: Omrežja in internet
224725 (2599) madmitch
»

NOKIA E60/E61/E70/E65/N80/N95 - SIOL VoIP - NASTAVITVE za cenejše oz, brezplačne klic

Oddelek: Mobilne tehnologije
115747 (5196) Apple
»

Brezplačno klicanje v 50 držav (iz ZDA)

Oddelek: Omrežja in internet
103271 (3014) carniolan
»

telefonija preko interneta

Oddelek: Omrežja in internet
323056 (2403) wifi4all
»

Zastonj telefoniranje iz računalnika na telefon !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11721542 (12397) madmitch

Več podobnih tem