» »

nikol ne zboota win-ov do konca

nikol ne zboota win-ov do konca

#000000 ::

Imam eno zelo čudno težavo.

Pred sabo imam par istih mašin vse so brez diska, in ko dam v bilokero
disk vse zgleda kot da bo zadeva zašpilalal ampak nikoli ne.

Ali se ustavi oz. restarta ali pa pokaže BSOD ki javka nekaj o dodani novi opremi + bla bla bla. sem vpisal že številko v google in ne najde nič takega kar bi mi pomagalo. Probal sem vzet tudi nek (kao delujoči) disk in mi je pustilo namestit windows XP ampak mi ni ratal (probal sem z najmanj 10 različni diski) ko pa dam notri disk ki na drugi mašini dela BP mi isto noče štartat. Če probam bootat Live Linux pa dela (razen ene) vse mašine pa pokažejo bios in naj bi delale.

A je možno da je kdo kaj drkal po jumperjih na plati ?? in zarad tega noče delat kot je treba ?? ali pa kaj podobnega (bios sem že nastavil na default)

LP
  • spremenilo: #000000 ()

#000000 ::

Evo tole mi pokaže vedno ko je disk priklopljen
http://shrani.si/files/errorrfj1.avi

bluefish ::

napiši, pri katerem procesu se ob zagonu v Safe Mode ustavi in resetira (na posnetku se stvari ne vidi dobro).

#000000 ::

Ja sej se tud če pustim da se normalno starta, ista zadeva vedno, da bi pa vidu pri katerem procesu se restarta pa je prehitro. Bom probu še enkrat posnet, mogoče mi rata ujet ta frame.

Neki mi tle ne ni jasn, če dam not DSL linux in bootam gre vse normalno in tud na internet pridem brez problema, zanimivo mi je to ker se to dogaja na parih mašinah (povsod ista finta) zato sumim da je nekdo kaj pobral ali prestavil jumperje na plati. LP

bluefish ::

poglej si še malo navodila plate in default nastavitve raznih jumperjev,..

#000000 ::

Plata je tale P4i65GV

jumperji pa zgledajo takole, nimam blage veze kako zgledajo default nastavitve.



Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

balocom ::

vse je isto? Na isti konfiguraciji nasneti win?
Pejt na win cd pod tools, pa en prog. z imenom syspref.exa staken. Tam kjer win se zbudijo ga požen, nato pa lahko disk skopiraš z Ghostom in naj bi delalo:\ .
V svetu brez googla bi bil najbolj uporabljen ukaz v bash-u ukaz man

#000000 ::

Pa sej to ni res, na isti disk na kerga ni hotu instalirat win XP (sem jih mogu na drugi škatli) in kater potem ni bootal za noben denar, sem instaliral Pingo Linux, hudič se je instaliral BP in boota od prve.

Pa to je neverjetno ??? u3pm kva je zdej to :D

#000000 ::

Evo zdej že na dveh lavfa Linux, kerga sem lahko instaliral brez vsake komplikacije in tudi zažene se BP. V čem je fora da Linux gre XP-ji pa za noben denar. ??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
182189 (1486) ekseR
»

$ DOLAR $ spet skočil

Oddelek: Loža
191867 (1275) Avby
»

kako naložiti windowse

Oddelek: Pomoč in nasveti
52505 (2446) karafeka
»

Navijanje AM2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
16411278 (7821) asus
»

Mushkin Redline (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
16510149 (6469) WhiteWolf

Več podobnih tem