» »

asus nvidia 7600gs

asus nvidia 7600gs

bugy ::

Imam grafčno kartico asus nvidia 7600GS in ko se naložil driver-je od grafične kartice ne morem gledati filmov, videospotov itd. in monitor se mi kar ogasne in spet prižge in potem mi računalnik zablokira. Potem se iz interneta downloadov druge driver-je. In isto ne dela.
Kaj je to narobe?

Senitel ::

Prej je kaj narobe s kodeki kot pa driverji...

bugy ::

Ja sm zamenov codece pa use sm zmanov pa isto dela. Hotu sm pa vrnt grafično kartico ker so tudi drugi problemi in so b BigBangu rekli da je ne morm vrniti ker sem jo že odprl in dal v računalnik. In zdaj bom zamenov BIOSe upam da mi bo potem delal kaj bolje.

muzičar ::

Kaj so ti rekli?? Počasi povej zdaj kaj si naredil in kaj so ti rekli. Si kupil samo kartico?

Cveto ::

Seveda da jo morajo zamenjati, tudi če je bila že odprta. Važno je samo da je v original embalaži. Pa važno je, da to narediš največ 8 dni po nakupu...

Če pa ti ne dela dobro potem pa itak velja garancija.. Nesi jo nazaj, naj jo da pred tabo v en comp in proba mnaredit tisto kar ti nisi mogel (predvaja filme itd..) in če bo njemu to delalo potem je teža v gonilnikih, kodekih itd... kar pomeni da težave ne boš opravil tudi z drugo grafično kartico.

Itak je pa v takem primeru dobro na novo instalirati windowse, oziroma jih vsaj očistiti z driver clenerjem (pri kodekih to ža ne pomaga)

Turtle ::

Ce ne dela VSE tako kot mora potem jo daj k njim v reklamacijo....In zahtevaj novo, ker je manj kot 8 dni...

Robyx ::

Jaz sem pred 2 mesecoma nabavil 7600 gs in instaliral driverje gor in so se mi dogajale poppolnoma iste stvari.Ko pa sem nanovo naložil winse pa je zadeva pričela delati kot mora:P

podtalje ::

Če ti monitor ugaša, je porblem zagotovo na kartici.
Povej še ali imaš AGP ali PCI-e varianto ter v kolikor ima kartica priključke za dodatno napajanje ali si jih priklopil.
Povej še, koliko močen napajalnik imaš.

just_ME ::

Zivjo jst mam tud iste probleme, imam pa leadtekovo 7600gs. Vse lepo prklopim, driverje instaliram, kasneje celo
formatiram, pa se zmer ne delajo filmi(npr.:BSplayer zastopa med odpiranjem filmov)!! Povejte kej bi lahko blo narobe
Lp,Jan

muzičar ::

Inštaliral kodeke? Probal kakšna druga gonila (starejša/novejša) - ponavadi ni problem.

Še kej druzga narobe?

just_ME ::

Vse kodeke instaliru vse driverje instalirau kar se jih je dalo dobit....
nevem kej bi lahko falilo

podtalje ::

Ponavadi je problem ravno to, da je instaliranih preveč kodekov.
Zbriši vse kodeke in instaliraj samo ffdshow (imaš sticky temo).
Za test pa lahko uporabiš VLC player, ki za predvajanje ne potrebuje dodatnih kodekov.

migič ::

jaz mam tudi enake probleme s 7600gs. ;(( Problem se pojavi, ko zaženem bsplayer, ...skratk, ko si želim gledati filme. Monitor enostavno nekaj zbluzi in je potrbno resetirat comp. A je res treba glih formatirat?:\ Mam pa 300w napajalnik, samo se mi vidi, da je čist dovolj, saj moja mašina, če malo seštejem itak ne porabi več kot 200w energije (barton 2500+m, 1,5gb). Pa problem se ne pojavlja med igrami.
pomoč
............. in migali so do konca svojih dni!!!!!!
Migajte z mano, naj živi migič!

Q_4 ::

Serbus.
Jaz mam Grafo ASUS N7600GS AGP in sem imel enake težave.
Na par DE in US forumih prebral da so gonilniki 91.47 (tazadnji) odstranili bar BUGof...vendar da pa imaš težave z gledanjem filmov pa rešiš takole. Ko si namestil ORIGINAL gonilnike se ti je zraven inštaliral en softweare - SPLENDIT, men se je. Tega sem na: Zaslon-lastnosti-nastavitve-dodatno-SPLENDIT ugasnil, da se ni več nalagal izbran profil(nature,vivid...itd) in od takrat dalje dela brez težav.

Preveri če je pri tebi isto.

Marsikje sem prebral, da je to neka napaka na teh karticah-softwearih.
No...pa segreva mi celi komp ko svinja. sem dal 3 8cm vente not(2 spredaj en zadaj) pa jih na 5V priklopil, da so "neslišni" :) POMAGA!! CPU za 8-10°C dol pa grafa tud za 6-8 :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Q_4 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

problem z driveri 7600GT TDH

Oddelek: Pomoč in nasveti
20977 (767) Carmack
»

Test GeForce 7600 GS

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275861 (3299) conco
»

LEADTEK WINFAST 7600gs pa ne gre predvajati filmov!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
151100 (957) dejansan
»

nova grafična kartica noče predvajat filmov v predvajalnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
111166 (994) Azrael
»

Rdečakasta, neostra, temna... slika

Oddelek: Zvok in slika
51101 (998) dustphoenix

Več podobnih tem