» »

nova grafična kartica noče predvajat filmov v predvajalnikih

nova grafična kartica noče predvajat filmov v predvajalnikih

overlord5 ::

Pred kratkim sem kupil novo grafično kartico (prej sem imel AtiRadeon 9200), in sem ugotovil, da mi noče več računalnik filmov predvajat (npr.: ko kliknem film, in ga hoče bsplayer predvajat (piše da ga odpira) zamrzne ekran in se začne zeloooo počasi odzivati na klike). No, pred novo grafično mi je delalo vse normalno. (zdaj imam GeForce N7600GS)

amigo_no1 ::

drivercleaner , bogve katere kodeke imaš nameščene .

AngelOfDeath ::

Naloži najnovejši directx in driverje za plato


poročaj.
edit: Slovnica

Calligula ::

Samo daj switch between screens. Zdaj verjetno predvaja video le na TVju ali pa le na PCju ne pa na obeh.
Verjetno mas na clone po defaultu zdaj. Skratka poigraj se z menjavo zaslonov v driverju.

amigo_no1 ::

Dolpotegni si vlc player , če v njem dela imaš z*ebane kodeke v windowsih.

overlord5 ::

driverje mam gor tiste ko so bli zraven na cdju, če pa hočem kaj spremenit v nastavitvah za video (v programu ki je bil zraven kartice) pa program zmrzne

Azrael ::

Kot so ti že svetovali, potegni si dol Driver Cleaner (Pro vetija je zastonj), da v celoti odstraniš trenutno zmedo, ki vlada med gonilniki.

Preberi vsa obvestila in drži se napotkov, ki ti jih sporoča ta program. Ko bo odstranjevanje končano šele naloži gonilnike s priloženega CDja. Verjetno bo potem vse delovalo tako, kot mora.
Nekoč je bil Slo-tech.

AngelOfDeath ::

Naložiti mora najnovejše ki jih najde na nvidia.com :)
edit: Slovnica

Raffaello ::

Iz garfične ATI 9250 sem šel na Nvidio Club 3d 7600 GS in mi čisto isto ni hotelo predvajati filmov ali nobenih video datotek. Zato sem se posvetoval z mojim prijateljem (inženir računalništva!!!
Naredil je vse mogoče: na novo naložil gonilnike, v bios pogledal! In še vedno ni šlo! In veste zakaj?
Zato ker ima Nvidia hude težave z kodeki, še predvsem K-lite codec pack! Zato sem poklical serviserja na Mimovrste(tam sem kartico kupil) in on mi je rekel, da se zavedajo tega problema in da bojo kartico umaknili s prodaje! Kartico sem že tudi vrnil. In si bom kupil novo. Zato vas prosim da mi pomagate katero naj izberem:
-SAPPHIRE (ATI RAEDON) X1650PRO, 256MB GDDR3, AGP, VGA / TVO / DVI
ali

-CLUB 3D ATI RADEON X1600PRO, 512MB DDRII, AGP, TV, DVI

?????????

Raffaello ::

Pa sem videl v drugih temah, da so govorili da morate najnovejše gonilnike dol potegnik! Sem jih mel! Najnovejše! pa nišlo!;(( ;(( Nikoli več Nvidia!!;((

AngelOfDeath ::

Ponavadi začne delovati če naložiš najnovejše gonilnike + driverje za plato + najnovejši directx (oktobrska verzija trenutno). seveda se naloži na frišno inštalirane windowse :)
edit: Slovnica

Azrael ::

Preden kdo pregori...

Pri menjavi grafične kartice ni dovolj samo klikniti uninstall za driverje predhodne grafične kartice, čeprav večina ne stori niti tega, ampak samo zabije v kišto drugo grafo in nalaga (po možnosti napačne) driverje in imamo potem take teme.

Na ta način ostane v registru in mapi Windows/System in System32, še kup smeti, ki delajo velike probleme. Zadevo dokaj v redu počisti šele Driver Cleaner (link je malo višje).

Dokler tega ne narediš, je pravilno delovanje nove grafične zelo vprašljivo. Naslednji problem je lahko matična plošča.

Najnovejši driverji niso vedno najboljši, sploh v primeru nekaj let starih grafičnih kartic. Najbolje je malo pregledati po netu, kako so drugi uporabniki ocenili trenutno izdajo.

Žal so časi 3d FX minili in so driverji postali loterija ali ruska ruleta, kot vzameš.
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Štekanje" menija v Crysis-u

Oddelek: Pomoč in nasveti
251460 (1190) Kristjan15
»

Club 3D HD2900XT 1024MB

Oddelek: Strojna oprema
131241 (955) Calligula
»

Test GeForce 7600 GS

Oddelek: Novice / Grafične kartice
275860 (3298) conco
»

LEADTEK WINFAST 7600gs pa ne gre predvajati filmov!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
151099 (956) dejansan
»

Katero grafično kartico naj kupim? Ne kupovat Nvidie 7600gs!

Oddelek: Kaj kupiti
412383 (1597) Raffaello

Več podobnih tem