» »

LEADTEK WINFAST 7600gs pa ne gre predvajati filmov!!!!

LEADTEK WINFAST 7600gs pa ne gre predvajati filmov!!!!

Raffaello ::

Zaj sem si kupo novo LEADTEKOVO WINFAST kartico 7600gs, pa vseeno ne gre predvajati filmov tako kot pri Club 3d GF 7600gs! Kaj naj naredim???

PS: je kaj narobe če ima grafična tako oznako: LEADTEK Winfast A7600gs pa še neki TDH zraven!? Res kaj naredim ker mi je že pri prejšni Club 3d GF 7600gs to naredlo???

Raffaello ::

Dajte no help!

Raffaello ::

Z DRIVERCLEANEROM sem že spucal ati pa nvidia kaj morem vse možnosti spucat al kaj?

Raffaello ::

Pa kaj moreš prvo drivere pa pol directx ištalirat ali obratno??? Plis no!!!

DominusSLO ::

kodeke imaš?
cpu&nb watercooled, gpu on air at the moment

Raffaello ::

Ktere K-LITE? Mam ja!

gfighter ::

Če si pravilno spucal driverje, namestil zadnje iz nvidiine strani ter imaš updateane windowse SP2 ter inštalirane vse kodeke, bi ti vse moralo delati normalno. Glede na to, da imaš še vedno probleme, pa IMHO rajši poskusi z reinstallom. Boš vsaj zanesljivo našel krivca. Pa drži se tega vrstnega reda: Windowsi + SP2, windows update, vsi driverji ter šele nato codeci. Ma da dela!
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gfighter ()

Raffaello ::

Samo vem da ni v kodekih problem! Poćasi začenajm raumišlati da je v matični problem! Samo ne vem!!!

dejansan ::

glede na to, da imaš isti problem na dveh različnih grafikah bo potrebno poiskati problem drugje

sam od kodekov uporabljam ffdshow in pa ac3, čeprav naj bi imel že zadnji ffdshow tudi ac3 kakor mi je znano

najbolj enostavno bi bilo, če je to možnost format, potem bi točno vedel pri čem si
dejansan

Raffaello ::

Windows mam poosodoblejen( SP2), najnovejše gonilnike nameščene, kodeke tudi Za DIRECTx pa ne vem, kak ga inštalirat zato mi to prosim pomagajte, ker res ne vem kaj naj naredim!

Raffaello ::

Tale pravi: Ponavadi začne delovati če naložiš najnovejše gonilnike + DRIVERJE ZA PLATO????????????????????+ najnovejši directx (oktobrska verzija trenutno). seveda se naloži na frišno inštalirane windowse :)!

Jaz ne ve vem kak to misli!

TALE PA: Če si pravilno spucal driverje, namestil zadnje iz nvidiine strani ter imaš updateane windowse SP2 ter inštalirane vse kodeke, bi ti vse moralo delati normalno. Glede na to, da imaš še vedno probleme, pa IMHO rajši poskusi z reinstallom. Boš vsaj zanesljivo našel krivca. Pa drži se tega vrstnega reda: Windowsi + SP2, windows update, vsi driverji ter šele nato codeci. Ma da dela! KAJ JE IMHO???? DELAL SEM PO TEM VRSTENM REDU!!!;(( :\ :(

To pomeni da si morem windowse menjat?????

Raffaello ::

V DRIVERCLEANERJU sem spucal možnosti ATI in Nvidia drugo pa ne! Kaj še morem kaj????

strumf666 ::

kodeki so za filme npr. Xvid, Divx,... K-lite je pa zbirka kodekov, kjer sta oba našteta + še cel kup drugih. Ponavadi dela, lahko je pa ravno K-lite kriv, da ti ne dela. Poskusi se ga znebit in posebej naloži kodeke, ki jih rabiš.
Če imaš windose updajte narejen, potem imaš tudi directx naložen in posodobljen. LP
Member of OC-Lab Team
http://www.oc-lab.si/

Zgodovina sprememb…

Mirč ::

Zbriši k-lite kodeke ter namesti te kodeke Download [ Codec Pack All in 1 6.0.3.0]
lp

Calligula ::

Daj v driverju switch between displays probaj. Ker mozno, da sedaj na TV OUT video predvaja, na monitorju pa ne. Probaj to obrnit.

dejansan ::

ma saj je zrihtu, sam tega ni mogu v tej temi povedati ampak je od navdušenja moral novo odpreti
dejansan


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slaba slika v VLCju

Oddelek: Zvok in slika
171765 (1252) blackbfm
»

samodejno rebootanje računala

Oddelek: Pomoč in nasveti
191450 (1130) primmy
»

Kaj je kodek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12412164 (10019) Jst
»

nova grafična kartica noče predvajat filmov v predvajalnikih

Oddelek: Pomoč in nasveti
111162 (990) Azrael
»

kodeki

Oddelek: Zvok in slika
51914 (1848) grex

Več podobnih tem