» »

Kombinacija XP - Vista

Kombinacija XP - Vista

slowie ::

Ali sta lahko oba sistema naložena na enem računalniku? Kako je z boot fajli? Menda velja pogoj, da je Vista naložena na osnovni C particiji?
Ali se Vista pusti naložiti, če je XP že naložen (ne na C particiji)?

lp še naprej,
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

;-) ::

Smo v demokraciji in nalagaš OS kamor ti srce poželi. Ne nič ni važno. Tud če je že XP gor gre.

Itak ti XP najde C kot C, Vista pa drugače označuje diske oz. particije in je druga potem C kot C-moje izkušnje.

slowie ::

Heh, glede demokracije na splošno imaš sicer prav, ampak pri Bill Gatesu pa malo dvomim v to..... :D

Imam jaz nekaj v spominu pri nekih starejpih MS sistemih, da se niso kar tako demokratično pustili naložiti....
Zato pa sprašujem.:)

Pa lep dan še naprej.
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

buneech ::

MS sistemi slovijo po tem, da jih moraš po letnicah nalagat (od starejših proti novejšim) ... nvem sicr kk je s tem glede xp pa viste...sicr sm meu oba, sam sm tko al tko visto poznej naložu (rc1) ... in vista je svoj disk zaznala kot C, XP pa svojega...XP sem imel na C, visto pa na D ...

slowie ::

Konkretno o WinXP: ne glede na to, na kateri particiji so naloženi, se podatki o bootanju vedno shranijo na particijo, ki je določena kot primarna, C particija. In če Vista za podatke o lastnem zagon uporablja isto particijo, si ne hodita nič v zelje?

kaj jst vem, no.... :D
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Formatiranje partcije ali ne?

Oddelek: Operacijski sistemi
51569 (1476) ^TMS^
»

Disk je prazen, javlja pa da je zasedenih 11Gb!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131986 (1781) zee
»

2 XP-ja na istem disku

Oddelek: Pomoč in nasveti
81047 (960) BIG_Yack
»

Instalacija windowsow - problem

Oddelek: Operacijski sistemi
121619 (1223) misek
»

Kako odstranit en operacijski sistem, drugega pa pustiti?

Oddelek: Operacijski sistemi
231700 (1302) Paramedic

Več podobnih tem